Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> بازی 2 بعدی SW نسخه دمو

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

بازی 2 بعدی SW نسخه دمو
نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

4 شنبه 12 مرداد 1384 - 02:52
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

این بازی رو با GM نوشتم . تقریبا" میشه گفت از هوش مصنوعی نسبتا" خوبی استفاده می کنه و در کل بدک نیست . البته می دونم که پر از اشکاله و بدلیل تجربه بسیار کمه من بعضی جاهاش احتمالا" بد کد نویسی شده ولی به هر حال سعی کردم نتیجه نهایی اون چیزی که مورد نظرمه باشه . البته این یک بازی نصفه نیمه 1 مرحله ای هست که خیلی هم کوتاهه ولی تقریبا" هوش مصنوعیش نوشته شده و به راحتی میشه گسترشش داد که این کارو خواهم کرد . Twisted Evil

به دلیل کمبود وقت ( این بازی رو در 14 ساعت نوشتم ) و نداشتن تجربه کافی از Sprite هایی که یکی از دوستان از بازی Metal Slug گذاشته بودند استفاده کردم که همینجا ازشون تشکر می کنم .
همچنین از مدیر این سایت جناب اقای کسایی بدلیل آموزش ها و کمک های خوبشون متشکرم .
همچنین یکی از نکات مفید این بازی ایجاد کردن مخزن امتیازات و خون بازیگر هست که شاید برای بعضی دوستان جالب باشه .

عکس های بازی :

http://www.jatujakshopping.net/sw/1.gif
http://www.jatujakshopping.net/sw/2.gif
http://www.jatujakshopping.net/sw/3.gif

سورس کامل بازی :

http://www.jatujakshopping.net/sw/SW-Source.zip

کامپایل شده :

http://www.jatujakshopping.net/sw/SW.zip

مرسی منتظر نظرات و انتقادات سازندتون هستم .

Question Idea
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 124
محل سكونت: تهران

4 شنبه 12 مرداد 1384 - 05:30
پاسخ بصورت نقل قول
جالب بود برای شروع میتونه خیلی خوب باشه Laughing
منتظر کاملش هستیم Razz

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 12 مرداد 1384 - 16:51
پاسخ بصورت نقل قول
Sirus-v عزیز

بازی شما رو دانلود کردم... بابت ساخت این دمو به شما صمیمانه تبریک عرض میکنم... چند تا پیشنهاد به ذهنم رسید که اونها رو با شما در میان میگذارم...

1 ) بازی به طرز وحشتناکی مشکله !! تقریبا از محالاته که بشه به انتهای مسیر رسید... یک کم به بازیگر بیچاره رحم کنین... Confused

2 ) بازی دارای هیچ راهنمایی نیست... مثلا فلان کلید چکار میکنه و هدف بازی چیه... اگه سورس بازیتون نبود ، باید همه کلید های روی صفحه کلید رو امتحان میکردیم... Surprised

3 ) بهتر بود از همون رزلوشن استاندارد sprite ها برای صفحه نمایش استفاده میکردین... اینطوری کیفیت تصاویر پایین نمیاد...

4 ) بازی شما هنگام بالا و پایین رفتن کاراکتر حالت لرزش شدید داره... دلیل اینکار استفاده از پارامتر بسیار بزرگ برای view ها مخصوصا W هستش... با کم کردن مقدار 640 با یک چیز مناسب تر ، این مشکل براحتی برطرف میشه...

5 ) کاراکتر نمیتونه به عقب برگرده... فقط باید به سمت جلو فرار کرد !! البته به احتمال زیاد این مساله عمدا طراحی نشده... PDT_002

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه... منتظر نسخه های بعدی بازی هستیم....

موفق باشید
علی

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

4 شنبه 12 مرداد 1384 - 19:15
پاسخ بصورت نقل قول
Ali نوشته:
Sirus-v عزیز

بازی شما رو دانلود کردم... بابت ساخت این دمو به شما صمیمانه تبریک عرض میکنم... چند تا پیشنهاد به ذهنم رسید که اونها رو با شما در میان میگذارم...

1 ) بازی به طرز وحشتناکی مشکله !! تقریبا از محالاته که بشه به انتهای مسیر رسید... یک کم به بازیگر بیچاره رحم کنین... Confused

2 ) بازی دارای هیچ راهنمایی نیست... مثلا فلان کلید چکار میکنه و هدف بازی چیه... اگه سورس بازیتون نبود ، باید همه کلید های روی صفحه کلید رو امتحان میکردیم... Surprised

3 ) بهتر بود از همون رزلوشن استاندارد sprite ها برای صفحه نمایش استفاده میکردین... اینطوری کیفیت تصاویر پایین نمیاد...

4 ) بازی شما هنگام بالا و پایین رفتن کاراکتر حالت لرزش شدید داره... دلیل اینکار استفاده از پارامتر بسیار بزرگ برای view ها مخصوصا W هستش... با کم کردن مقدار 640 با یک چیز مناسب تر ، این مشکل براحتی برطرف میشه...

5 ) کاراکتر نمیتونه به عقب برگرده... فقط باید به سمت جلو فرار کرد !! البته به احتمال زیاد این مساله عمدا طراحی نشده... PDT_002

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه... منتظر نسخه های بعدی بازی هستیم....

موفق باشید
علی

خیلی ممنون دوست عزیز بخاطر انتقادات و نظراتت . در مورد صحبت هاتون :

1. والا به نظر من خیلی راحته . من در عرض یک دقیقه تمومش می کنم کافیه غلق بازی دستتون باشه مثلا" لازم نیست همه قارچ هارو بکشین و از کنارشون میتونید رد بشید . همینطور غول ها رو باید اروم بهشون نزدیک بشید و وقتی وارد عمل شدند خیلی سریع با کلید کنترل از بین ببریدشون ( تازه می خواستم با 4 5 بار شلیک بمیرن Smile )

2. اینو کاملا" قبول دارم . دلیلشم اینه که بعد از آماده شدن بازی حدود 10 دقیقه روی جزیاتش کار کردم و خیلی چیزا از قلم افتاده چون هدف اصلیم این بود که نظرتونو در موردش کلی بدونم Idea

3.چشم

4. مرسی در دفعات بعدی حتما" این به این توصیتون عمل می کنم Embarassed

5. اتفاقا" دقیقا" هم عمدا" طراحی شده Wink هدفم هم این بود که سرعت عمل رو ببرم جلو که البته در این زمینه کاملا" نا موفق بودم و این چیزیه که خودمم کاملا" بهش واقفم ولی در نسخه های آینده این بازی تاثیر این عملکرد رو بهتر می بینید Idea

خیلی ممنون از اینکه توجه کردین . Cool
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
pepeland
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 3 شنبه 4 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 95
محل سكونت: شيراز

4 شنبه 12 مرداد 1384 - 19:22
پاسخ بصورت نقل قول
برای شروع جالب بود. منتظر کارهای بعدیت هستیم...

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

5 شنبه 13 مرداد 1384 - 10:51
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی قشنگ بود.... موفق باشی

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
WiseWarrior
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 20

5 شنبه 13 مرداد 1384 - 12:39
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من هم به شما تبريك ميگم به خاطر بازي قشنگتون.فقط يه چيز رو نفهميدم! اونم اينكه هوش مصنوعيش كجا بود ( البته من سورس رو نگرفتم ). به نظر من بازي هاي دو بعدي هنوز هم جذابيت خاصي دارن و من حتما مشتري بازيتون خواهم بود Laughing

با بهترين آرزوها - محمد

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

جمعه 14 مرداد 1384 - 08:00
پاسخ بصورت نقل قول
با تشکر از همه .

دوست عزیز همین که یک monster با نزدیک شدن شما به او شروع به حمله می کنه یا مختصات خوشد رو یدفعه با مختصات شما یکی می کنه . با چند تا نکته دیگه . البته خیلی ساده . مرسی
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011