Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بررسی سوالات و اشکالات کاربران -> ادمین عزیز : لطفا راهنمایی کنید!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

ادمین عزیز : لطفا راهنمایی کنید!
نويسنده
پيغام
AmirSeyfollahi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 2
محل سكونت: تهران

5 شنبه 6 مرداد 1384 - 08:19
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان سلام:

راستش من خیلی به ساخت بازی علاقه مندم ... برای همین همیشه دنبال یه مرجع خیلی خوب و مفید می گشتم!
همین دو سه روز پیش بود که یه مقاله ای در مورد سایت شما توی ویژه نامه کلیک خوندم ...

یه سر به سایتتون زدمف دیدم واقعا عالیه ... حالا دو تا سوال داشتم، بی زحمت جواب بدین!

اولا من تو فروم تون یه گشتی زدم تا یه کم اوضاع و احوال سایت دستم بیاد، اما چون تعداد تاپیک ها زیاده، نفهمیدم باید از کجا شروع کنم!

برای همین لطفا توضیح بدین که من به عنوان یه مبتدی توی این کار باید از کجا شروع کنم ؟؟؟

سوال دومم هم اینه که من GM رو دان لود کردم با تمام جزوات آموزشی اون که توسط خود شما نوشته شده!

حالا یه سوال در این مورد داشتم!

توی جزوه شماره یک شما گفتید که بعد از اضافه کردن یک Object، باید برای شروع بازی از Create استفاده کنیم ... خب تا اینجا درست ... اما بعد از این که باید شروع به کدنویسی کنیم، باید از تب Code استفاده کنیم ... من با اینکه دارم از مود Advance برنامه استفاده می کنم، ولی بعضی از تب ها از جمله همین تب کد رو در دسترس ندارم!

من فکر می کنم شاید به خاط اینکه برنامه رجیستر نشده، این مشکل به وجود اومده!

اگه نظر شما هم همینه، ممکنه Serial Number برنامه رو به من بگید ؟؟؟

البته من خودم دو تا SN مختلف پیدا کردم، ولی هر دو تاش Expire شده بود؟!

ممکنه شما SN درستش رو به من بدید!

راستی من ورژن 6 برنامه رو دان لود کردم!

موفق باشید
امیر

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

5 شنبه 6 مرداد 1384 - 19:54
پاسخ بصورت نقل قول
امیرجان

قبل از هر چیز عضویتتون در سایت طراحان ایرانی رو تبریک عرض میکنم و امیدوارم که لحظات شادی رو از حضور در این جمع تجربه کنید...

همون طور که خودتون اشاره کردین ، بهترین منبع برای شروع همون جزوه های آموزشی Game Maker هستن... شما باید سعی کنید تا عین همون بازیها رو بسازین و چنانچه با مشکلی مواجه شدین ، اونرو تو تالار رفع مشکلات مطرح کنید...

در مورد عدم در دسترس بودن تب code ، عرض کنم که مکان این کد تو ورژن 6.0 نسبت به ورژن 5.3 ( که مقاله بر اساس اون نوشته شده ) تغییر کرده... لطفا برای ساخت بازیهای مقالات 1 تا 12 از ورژن 5.3 نرم افزار استفاده کنید که از طریق سایت Gamemaker.nl قابل دریافته...

در مورد شماره سریال هم خدمتتون عرض کنم که در این سایت خبری از این چیزها نیست و تا حد امکان با اینگونه مسایل ضد ارزشی برخورد میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم...
علی

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

5 شنبه 6 مرداد 1384 - 20:43
پاسخ بصورت نقل قول
با اجازه علي آقا:
خدمت امير خان عرض شود كه مي توانيد در قسمت object properties از طريق tab با نام control قسمت code به آيكون execute a piece of code دسترسي پيدا كنيد و آن را به فضاي سفيد كنار آن drag كنيد. اكنون آماده نوشتن كد هستيد.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
AmirSeyfollahi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 2
محل سكونت: تهران

شنبه 8 مرداد 1384 - 11:34
پاسخ بصورت نقل قول
eta نوشته:
با اجازه علي آقا:
خدمت امير خان عرض شود كه مي توانيد در قسمت object properties از طريق tab با نام control قسمت code به آيكون execute a piece of code دسترسي پيدا كنيد و آن را به فضاي سفيد كنار آن drag كنيد. اكنون آماده نوشتن كد هستيد.

eta جان خیلی ممنون ...! همین الان میرم امتحانش کنم!

ادمین عزیز از راهنمایی های شما هم ممنون!

چشم! منم قوانین فروم رو رعایت می کنم و دیگه حرفی از کرک و سریال نمی زنم!

موفق باشید!
امیر

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

شنبه 8 مرداد 1384 - 20:27
پاسخ بصورت نقل قول
عرض به خدمت امير خان كه
سلام:
بعد از سلام
نقل قول:
لطفا برای ساخت بازیهای مقالات 1 تا 12 از ورژن 5.3 نرم افزار استفاده کنید

در جزوه 4 به اين نتيجه خواهيد رسيد چرا كه برخي توابع از نسخه register نشده حذف شده اند. پس من هم توصيه ميكنم از نسخه 5.3 استفاده كنيد.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011