Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> Visual Source Safe

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

Visual Source Safe
نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

3 شنبه 21 تير 1384 - 21:43
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام .
دوستان عزيز source safe يك نرم افزار براي مديريت پروژه هاي تيمي است . به اين ترتيب كه نمونه برنامه اصلي روي شبكه قرار مي گيره . سپس برنامه نويسان براي تنظيم بودن با گروه بر نامه اصلي رو از شبكه مي گيرند . بعد از اعمال تغييرات لازم برنامه جديد را upload مي كنند . البته اطلاعات من به صورت تئوری است . آيا كسي از دوستان استفاده عملي از اين نرم افزار داشته ؟

ممنون
ميثم
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

4 شنبه 22 تير 1384 - 03:46
پاسخ بصورت نقل قول
@Jack:
ميثم جان از آنجايي كه اشاره فرموديد اطلاعات تئوري در مورد VSS داريد پس قاعدتا اطلاعات جزيي تري مد نظرتان است، اگر لطف بفرماييد و توضيح بيشتري بدهيد ممنون مي شوم.

(البته آخرين باري كه از آن استفاده كردم بيش از يكسال پيش بود (قبل از طرحي كه شروع كرده ام) و شخصا Data-Base آنرا به صورت آنلاين راه اندازي نكرده ام (كار گروه بود نه بنده) اما هنوز هم مي توانم برخي از موارد آنرا بخاطر بياورم...)

-موفق باشيد.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

4 شنبه 22 تير 1384 - 16:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
@كنجكاو
امير حسين عزيز هنگام تنظيم VSS با شبکه مشکل دارم . همچنين با نحوه قرار دادن برنامه اصلی روی شبکه و متقابلا دريافت برنامه اصلی از روی شبکه .

البته تا جايی که متوجه شدم مديريت کدهای برنامه نويسان در VSS كار ساده اي نيست و ممکنه که برنامه ها به حدر بره . در اين مورد هم اگر نظری داريد ممنون می شم .

چند برنامه ديگر مانند TeamCoherence هم هستند که ممکنه هنگام استفاده از آونها با مشکل بر بخوريم . در واقع سوال اصلی من اينه که آيا در تجربه عملی از اين نرم افزارها با مشکلی برنخورده ايد .

چند نرم افزار ديگه مانند StarTeam ، Borland TeamSource و IBM ClearCase هم هستند که در مورد Integrate بودن آونها با Visual Studio.NET شک دارم . و کلا نمی دونم اين نرم افزارها با محصولات Microsoft سازگار هستند يا خير .

با تشكر
ميثم
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392
محل سكونت: تهران

جمعه 25 فروردين 1385 - 22:48
پاسخ بصورت نقل قول
ببخشيد كه يه ذره دير جواب ميدم. اين تاپيكو نديده بودم
VSS در حین کار یه مشکلاتی داره ولی با این حال بهترین گزینه برای مدیریت سورسها در VS است. ما توی شرکت از همین نرم افزار استفاده می کنیم و به جز موارد جزیی مشکل دیگه ای نداشتیم. البته مدتی هم با یه ابزار مدیریت سورس از شرکت Rational کار کردیم که با وجود داشتن امکانات بیشتر ترجیح دادیم از همون VSS استفاده کنیم.

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

جمعه 25 فروردين 1385 - 23:23
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
ببخشيد كه يه ذره دير جواب ميدم. اين تاپيكو نديده بودم

خواهش مي كنم محمد
پس مي تونيم نتيجه بگيريم كه VSS بهتره . Idea

راستي از اين كنجكاو خبري نيست ؟‌ Shocked بقول بعضي از دوستان Laughing مثل اينكه ايشون رفتن غيبت صغري . اميدوارم اين غيبت صغري به غيبت كبري تبديل نشه . Very Happy
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011