Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> --- معرفي اعضا ---

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  بعدي

--- معرفي اعضا ---
نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

1 شنبه 19 تير 1384 - 01:40
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

دوستان عزيز ، در اين تاپيك قصد داريم تا با همديگه بيشتر آشنا بشيم و روابط دوستانه حاكم بر اين محيط مجازي رو تا حد امكان گسترش بديم... از تمامي اعضا و كاربران گرامي حاضر در سايت دعوت ميشه تا خودشون رو در اين تاپيك معرفي كنن و به بيان علاقمنديها و خصوصياتشون بپردازن و در صورت امكان تصويري از خودشون رو به همراه پستشون ارسال كنن...

البته شركت در اين معرفي نامه كاملا اختياري هستش ولي چنانچه تصميم به معرفي داريد ، از پاسخ هاي كوتاه و تك خطي پرهيز كنيد و درست و حسابي به معرفي خودتون بپردازيد... سن و محل اقامت و وضعيت تحصيلي و كتابهاي مورد علاقه و ... از جمله چيزهايي هستن كه ميتونيد با بقيه در ميان بزاريد...

پاينده باشيد
علي

اين نامه توسط Ali در جمعه 1 بهمن 1389 - 13:27 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ramin_zaghi
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 1 شنبه 19 تير 1384
تعداد ارسالها: 33

1 شنبه 19 تير 1384 - 22:44
پاسخ بصورت نقل قول
من تازه عضو شدم...

20 سالم هست. تهران زندگی می کنم، دانشجو برق بودم. حدودا از 13 سالگی کامپیوتر خریدم که GAME بسازم. حالا هم در حال مطالعه در همین زمینه...

خوشحال می شم اگر به igdmag.com هم یه سری بزنید.

از این سایت هم ممنونم که خیلی کار جالبی هست...

رامین،
igdmag.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

3 شنبه 21 تير 1384 - 09:54
پاسخ بصورت نقل قول
اسماعیل رادپور 18 ساله.
از وقتی که یادم میاد با اسحاق رفیق بودم. اون موقع فکر می کردم که اسحاق وجود خارجی نداره ولی وقتی فهمیدم وجود خارجی اسحاق خودمم شدم اسحاق و ...
دبیرستان ریاضی خوندم پیش دانشگاهی هنر ولی کنکور علوم انسانی شرکت کردم Shocked
البته علاقه مندی من چیز دیگست که تو وبلاگ می تونید ببینید ولی به دلایلی اینجام...
الان که اینارو می نویسم در ولایت بسر می برم(ملایر) ، اینه که به عکس دسترسی ندارم ولی پام رسید تهران براتون یه عکس خوشتیپ هم می زارم... اینجا مشکل اینترنت ندارم ، انصافا سرعتش از خیلی کارتهای تهران بهتره ولی خوب هیج جا کامپیوتر خود آدم نمیشه.
اگه سوالی بود در خدمتم

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

3 شنبه 21 تير 1384 - 16:07
پاسخ بصورت نقل قول
امیرحسین ثقه الاسلامی بودم و هستم
دانشجوی سال اول ریاضی بودم و دوم خواهم بود
معادلات دیفرانسیل را پاس کردم
(یعنی انقدر فولم)
مایا و پی اچ پی رو خیلی دوست دارم
تا حالا عاشق نشدم و نخواهم شد
کلن تمام مباحث مربوط به کامپیوتر رو دوست دارم
و دوست ارم تویه هر جمعی که میام مفید باشم
..................

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

2 شنبه 27 تير 1384 - 15:51
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

علي كسايي هستم... 21 ساله ، دانشجوی ترم 6 مهندسی الکترونیک ، ساکن شمال...

حدود 4 ساله که کامپیوتر دارم... قبل از خرید کامپیوتر هیچ ذهنیتی در مورد وسیله ای به اسم
کامپیوتر نداشم... یکسال اول بعد از خرید بهترین وسیله عمرم ، کار خاصی انجام ندادم...
در سال دوم و بعد از آشنایی با اینترنت شروع به یادگیری طراحی وب کردم و یک سایت شخصی
طراحی کردم... بعد با هدف یادگیری انیمیشن به سراغ Flash رفتم ولی بعد از پی بردن به
خصوصیات منحصر بفرد این نرم افزار ، زبان action Script نرم افزار رو ا اندازه ای یاد گرفتم و چند
تا بازی ساده ساختم... مدتی سراغ 3d Max رفتم ولی دوباره به سمت ساخت بازی برگشتم و
بعد از پیدا کردن Game Maker 4.3 بلافاصله شروع به ساخت بازی کردم و اولین نسخه بازی
رستم رو طراحی کردم... اما با این بازی ارضا نشدم و سراغ طراحی یک چیز پیچیده تر رفتم...
با یکی از دوستان به نام اردلان یک گروه دو نفره تشکیل دادیم و شروع به ساخت بازی جنگ
جهانی سوم کردیم و در مدت کمتر از 6 ماه اونرو به وضعیت فعلی رسوندیم و همین طور رها
کردیم... دوباره به سمت طراحی وب و برنامه نویسی ( این بار c++ ) برگشتم و الان که خدمت
شما هستم هم دارم همین روند رو دنبال میکنم...

عاشق تحرک و ورزش هستم و چند سالی هست که کیوکوشین کار میکنم... Evil or Very Mad متاسفانه
اصلا رابطه خوبی با فوتبال ندارم...

شاعر مورد علاقم حیکم عمر خیام هست و از خوندن آثار دیل کارنگی هم خیلی لذت میبرم...
به موسیقی علاقه دارم و معمولا Techno و Rock گوش میدم...اما از کارهای
Chris De burgh و George Micheal هم خیلی لذت میبرم...

معمولا خیلی کم میخوابم و اکثر ساعات روز رو پشت کامپیوترم میگذرونم... تا جایی هم که
بتونم سعی میکنم به دیگران کمک کنم و آدم +ی باشم... Smile

اين نامه توسط Ali در شنبه 28 مرداد 1385 - 20:47 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Doc
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 تير 1384
تعداد ارسالها: 8

4 شنبه 29 تير 1384 - 18:52
پاسخ بصورت نقل قول
درود

داریوش هستم.
به بازی سازی هم خیلی علاقه دارم. بویژه 2 بعدی. امدیوارم دوست خوبی برای شما باشم.

پیش ازین هم اینجا بودم. با نام کاربری Darius the Greatest

بخش مقالاتش هم راه افتاد :
http://www.irgamer.com/cms_articles.php
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Space Lover
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 2 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 3

3 شنبه 4 مرداد 1384 - 19:18
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

محمد هستم ... دانشجوي ترم 4 مهندسي هوافضا ساكن وسطاي تهرون !
توي سايت بازيدات با شناسه metal gear عضو بودم و اولين باري كه از اينترنت لذت بردم زماني بود كه با بازيدات آشنا شدم متاسفانه الان ديگه به بازيدات دسترسي نداريم ولي باز هم خوشحالم كه در كنار جمعي از اعضاي بازيدات هستم مثل علي آقا و ساير دوستان.

داريوش هم كه اينجاست ! نشد ما اين داريوش رو يكجا ببينيم بدون اينكه بن شده باشه Confused راستي گفتي بازي 2 بعدي ... اتفاقاً من امروز Street of rage 3 , Mortal Kombat Trilogy بازي كردم !! فقط 2 بعدي Very Happy

خب ميگفتيم ... از كامپيوتر خوشم مياد فقط بخاطر استفاده هاي تفريحي Very Happy از برنامه نويسي به شدت بيزارم ( الان اينجا همه ميريزن سرم Shocked ) البته اين باعث نميشه كساني رو كه در اين زمينه خبره هستن تحسين نكنم .
از همين الان زانوي غم بغل گرفتم كه ترم بعد چطوري بايد Fortran پاس كنم PDT_009 همه عالم و آدم اين درس رو پاس كردن ما هنوز برش نداشتيم !

ورزش و شعر و شاعر و كتاب و اين چيزا هم تقريباً تعطيل ! فقط درس و بازي !! ... در مورد دومي به پيشرفتهاي زيادي دست پيدا كردم !! ولي توي درس فعلاً سير نزولي رو طي ميكنم ! البته از ترم بعد قصد دارم اين رويه رو برعكس كنم Surprised

توي اين 2 ماهي كه از تابستون مونده ميخوام كمي اين زبان برنامه نويسي فرترن رو ياد بگيرم چون ترم بعد درس هام خيلي سنگينه و در طول ترم شايد زمان كافي براي سر و كله زدن باهاش نداشته باشم. اگر كسي بتونه راهنمايي كنه كه از كجا شروع كنم بد نيست ... كتاب ؟ نرم افزار ؟ ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

4 شنبه 5 مرداد 1384 - 10:23
پاسخ بصورت نقل قول
واقعا هنوز تو سال 2005 داره فرترن درس داده میشه؟ Confused

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
WiseWarrior
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 20

4 شنبه 5 مرداد 1384 - 11:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من هم ظاهرا محمد هستم 23 ساله.
از 12 سالگي كامپيوتر رو شروع كردم. اول بيسيك كه تونستم يه انيميشن جنگي كوچيك باهاش بسازم و خيلي حال كنم. بعد پاسكال رو ياد گرفتم و خيلي دوست داشتم يه بازي جنگي تانك بسازم ولي خيلي زود گير كردم چون اون موقع معلوماتم كم بود. بعد در 15 سالگي اسمبلي رو ياد گرفتم بعدش Foxpro بعدش وارد شبكه سازي شدم و يه BBS راه انداختم. بعدش پس از يك سال دوري از كامپيوتر وارد دانشگاه شدم ( مهندسي كامپيوتر - نرم افزار كه تنها علاقه من بود ) توي دانشگاه هم پروژه هاي جالبي انجام دادم كه جاش نيست بگم. سال سوم توسط يكي از دوستانم و همكلاسيانم كه عاشق بازي سازي بود و برنامه نويس توانمندي هم بود و روي Direct 3D كار مي كرد به بازي سازي علاقه مند شدم. ابتدا باvisual C و DirectX و سپس موتور 3D GameStudio A5 كه خيلي برام جالب بود. توي دانشگاه هرچي سمينار گذاشتم و تبليغ كردم متاسفانه دانشجوا هيچ علاقه اي نشون ندادن! دوستم هم كنار رفت و من واقعا تنها شدم و از طرفي تهيه موتورهاي به درد بخور هم برام گرون بود. و كنكور ارشد و ديگر مساپل باعث شد همه چيز رو كنار بذارم. الان ليسانسم رو تموم كردم و احتمالا چند ماه آينده دوره ي ارشد مهندسي نرم افزار رو ادامه ميدم. تا اينكه ضمن كار روي پروژه كارشناسيم با اين سايت آشنا شدم و خيلي برام جالب بود. اميدوار شدم بتونم رويا هاي گذشته رو از سر بگيرم و دوباره بازي سازي رو با گرايش برنامه نويسي شروع كنم. حالا هم واقعا اميدوارم خيلي زود رو فرم بيام و بتونم توي يه تيم بازي سازي مشاركت داشته باشم.

ببخشيد مثل اينكه profile من خيلي طولاني شد.
راستي پيشنهاد من براي بچه هاي دبيرستاني سايت اينه كه اگه به برنامه نويسي علاقه دارن حتما رشته نرم افزار رو ادامه بدن. اگه يه دانشگاه خوب باشيد و خودتون هم تنبلي نكنيد هر چند كه قبل از دانشگاه خيلي برنامه نويسي كار كرده باشيد خيلي چيزاي جديد و به درد بخور ياد ميگيريد و ( احتمالا مثل من ) از اين انتخاب پشيمون نميشيد. ( قبل از دانشگاه فكر ميكردم آخر برنامه نويسيم و خيلي ادعام ميشد ولي حالا فهميدم كه اون موقع هيچي از مهندسي نرم افزار و برنامه نويسي حرفه اي سرم نميشده! )
با بهترين آرزوها - محمد

به نام خدا
نويسنده
پيغام
مهدي بازيان
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 تير 1384
تعداد ارسالها: 430
محل سكونت: اصفهان

5 شنبه 6 مرداد 1384 - 12:09
پاسخ بصورت نقل قول
خودم ويرايش كردم ....

اين نامه توسط مهدي بازيان در 4 شنبه 28 شهريور 1386 - 07:38 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 32 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011