Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> یک دنیا خاطره

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

نويسنده
پيغام
Parham
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 دي 1390
تعداد ارسالها: 408
محل سكونت: somewhere behind a lot of troubles...

4 شنبه 8 اسفند 1397 - 11:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من که به جبر زمانه از دنیای بازی رفتم بیرون
الان میفهمم ماهان میگفت نمیتونی پول دربیاری و مجبوری ول کنی ینی چی PDT_002
الان فقط به وب و php و c# مشغولم
این اواخرم که رفتم دنبال سخت افزار
دبیرستان کل هدفم مهندسی نرم افزار بود و استدیو زدن و بازی ساختن
امروز که آخر دانشگاهم تمام داستانم شده پول در آوردن برای گذران هفته بعد
ولی دنیا دنیا خاطره که اینجاس هنوز برام شیرینه

آقای مدیر
راه بنداز فروم رو
این استک اکسچنج رو نگاه کن
یدونه استک اورفلوش کل دنیا رو گرفته
اپ هم زده برای خودش
راه بنداز
ما پشتتیم Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 8 اسفند 1397 - 23:02
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
اتفاقا من از همین فروم شروع کردم.
کی گفته نمیشه پول دراورد. فقط باید راه رو درست بری. ماهان کلا از اول بد بین بود Very Happy
الان من خودم با پویان همین انجمن و چند نفر دیگه خارج همین انجمن دوتا پروژه خیلی خیلی جدی داریم که تا آخر خرداد یکش ریلیز میشه (البته تو ایران رلیز نیمشه.)

پرهام جان زندگی ی چیزو به من ثابت کرد. مهم نیست چی پیش بیاد دنبال آرزوهات برو مطمئن باش اگه خوب تلاش کنی یه روز به موفقیت میرسی.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
behbahan
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 ارديبهشت 1386
تعداد ارسالها: 79

1 شنبه 26 اسفند 1397 - 23:38
پاسخ بصورت نقل قول
سلام ...بنده نیز عمری هست ب دنبال پول در اوردنم ... بزرگتین اشتباه زیندیگ دانشگاه رفتن بود...
الانم 32 سالمه و مهندس نرم افزار مجرد ...حالا پرهام تو ب دنبال در اوردن پول هفته دیگ ای من به دنبال پول در اوردن واسه فردامم...همه جور کاری هم کردم از پرورش مرغ خونگی ومرغ شاخدار تا کشاورزی و گل کاری ...از لوله کشی و برنامه نویسی تا تعمیرات کامپیوتر و سوپرمارکتی...از نصب دوربین و دزدگیر تا شاگرد برق کشی از تدریس فوتوشاپ تاا راه ندازی شبکه های کوچیک و گذراندن کلی دوره فنی و حرفه ای از پرورش گیاهان دارویی تا hse و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه ...ولی اخرش میبینی کسی هم بهم عزیزم هم نگف ...بابا گفتن ک دیگه پیش کش...
البته سال جدید عزمم رو جزم کردم از این مملکت خراب شده برم بیرون و کم کم دارم همه جور پروژه ای واسه رزومم سعی می کنم انجام بدم...به قول اون دوستمون فک میکنم مهمترین چیز دنبال ارزو ها ی ادم رفتنه...
پول در اوردن واسه بازی سازی ک الان یه نگاه به مارکتها کنی میشه در اورد ...پرهام این گیم میکر خیلی چیز جالبی شده ... من از نسخه 5 گیم میکر با این انجمن اشنا شدم...البته ای دیم این نبود دو سال بعد دوباره این ای دی رو ساختم...تقریبا از 84..85 اینا اینجا رو میخوندم و دنبال می کردم... یه eta نامی بود اینجا زیاد حرص و جوش میخورد...یادما اون زمان ها انجمن برنامه نویس هم این همه تالار نداشت یه دلفی بود با مهندس کشاورز یه aspبود ...
اگ تو سن 23..24 چار ساگی هستی هنوز فرصت برای رسیدن به همه چی رو داری من ک 32 ام ک دلم میخواد الان 10..12 سالم می بود چی بگم...همت کن دنیای برنامه نویسی رو میتونی تو یه سال حرفه ای شی...
راستی nodejs رو هم دنبال کن و همینطور electron رو...این electron لامصب عجب چیز خفنیه... اندروید استدیو هم فراموش نکن.... و البته tutorialspoint رو ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
behbahan
در حال رشد
در حال رشد

5 شنبه 1 فروردين 1398 - 00:59
پاسخ بصورت نقل قول
سلام....
تا چن دیقه دیگه سال تحویل میشه و دارم سال رو با pd تحویل میکنم...
یه سوال داشتم اینجا نمیخواد تغییر تحولی توش داده بشه ؟ جناب علی خون یادمه چن ساله میگین در حال تغییرین و دارم روش کار میکنم...
حیف این دامنه به این قشنگی ک همینجور راکد مونده....
فعلا عیده وقت نمیکنم ولی اگ رو به راه میشه یا تمایلی دارید من هر پنجشه یه مقاله چند صفحه ای اموزش gms رو شروع کنم...

عیدتون هم مبارک....
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Parham
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 دي 1390
تعداد ارسالها: 408
محل سكونت: somewhere behind a lot of troubles...

جمعه 16 فروردين 1398 - 11:57
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
AshkaN_666i,
سلام اشکان جان
خوشحال میشم از پیشرفتهاتون بشنوم.
یه پیجی چیزی معرفی کن دنبالتون کنیم.
حتما به حرفت گوش میدم. ما با عشق بازی ساختن وارد دنیای برنامه نویسی و این حرفا شدیم. حد اقل خودم این ماجرا برام پیش اومد.
سلام به پویان برسون

behbahan, سلام دوست عزیز
از توصیه هات استفاده کردم و حتما دنبال سفارشاتت خواهم رفت.
از ته قلب امیدوارم به بهترین وجه به اونچه که علاقه مندی برسی. همه برسن

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 18 فروردين 1398 - 15:38
پاسخ بصورت نقل قول
چه تو ایران چه اونور فرقی نمیکنه. برنامه نویس اول باید خیلی خودشو قوی کنه (خیلی) بعد توقع پول داشته باشه.
همین nodejs که دوستمون میگه بر فرض این ک خیلی از مکمل های دیگش مثل less, sass, grunt و... هم حرف ای بلد باشی بعد بری اونور تا ۶ ماه باید فقط mockup کار کنی. اینو از اونجایی می گم که بیشتر دوستام رفتن کانادا و خودمم تا دو سال دیگه میرم. الان یکی از دوستام با فوق لیسانس رفت اونور مجبور شد دوباره از اول web design بخونه ولی الان تو آمازون کار می کنه.

یه چیزی هم در مورد گیم میکر که صحبتشو کردین بگم. من خودم حدود ۵ سال باهاش کار کردم. الان اگه پروژه آماده ی استارت زدن دارید که هیچ ولی اگه دنبال یاد گیری هستین برید دنبال ++c که انجین خودتونو بسازید. الان من خودمم با انجین انحصاری خودمون پروژه هامون رو انجام میدم. ساخت ی انجین ممکنه ۳۰۴ سال زمان ببره ولی چیزیایی توش یاد میگیرین که تو ساخت ۱۰۰۰ تا بازی هم یاد نمیگیرین.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 18 فروردين 1398 - 15:39
پاسخ بصورت نقل قول
چه تو ایران چه اونور فرقی نمیکنه. برنامه نویس اول باید خیلی خودشو قوی کنه (خیلی) بعد توقع پول داشته باشه.
همین nodejs که دوستمون میگه بر فرض این ک خیلی از مکمل های دیگش مثل less, sass, grunt و... هم حرف ای بلد باشی بعد بری اونور تا ۶ ماه باید فقط mockup کار کنی. اینو از اونجایی می گم که بیشتر دوستام رفتن کانادا و خودمم تا دو سال دیگه میرم. الان یکی از دوستام با فوق لیسانس رفت اونور مجبور شد دوباره از اول web design بخونه ولی الان تو آمازون کار می کنه.

یه چیزی هم در مورد گیم میکر که صحبتشو کردین بگم. من خودم حدود ۵ سال باهاش کار کردم. الان اگه پروژه آماده ی استارت زدن دارید که هیچ ولی اگه دنبال یاد گیری هستین برید دنبال ++c که انجین خودتونو بسازید. الان من خودمم با انجین انحصاری خودمون پروژه هامون رو انجام میدم. ساخت ی انجین ممکنه ۳۰۴ سال زمان ببره ولی چیزیایی توش یاد میگیرین که تو ساخت ۱۰۰۰ تا بازی هم یاد نمیگیرین.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 18 فروردين 1398 - 21:10
پاسخ بصورت نقل قول
این چند تا شات از انجینیه که خودم نوشتم. ساختش حدود ۲ سال طول کشید و حدود ۲ سال هم توسعه دادمشو باگ هاشو مرتفع کردم. خود انجین هم اوایل مهر ماه همزمان با پروژه گیممون عرضه میشه. البته نه تو ایران
انجین روی سیستم عامل های Windows Mac Linux آی دی ای داره قابلیت پورت بازی هاشو به Win Linux Mac IOS Android UWP HTML5 داره.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
behbahan
در حال رشد
در حال رشد

2 شنبه 19 فروردين 1398 - 14:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام ...
...اما تا با یه انجین کار نکرده باشین ک نمیشه رف انجین نوشت...
همین انجین شما هم بر اساس این تصاویر، یه رگه هایی از کسب تجارب شما از محیط های توسعه مختلف رو داره...
حالا چرا اسمشو گذاشتی Behemoth ؟
لایسنسش چیه ؟ تجاریه؟ یا... ؟
اگ تجاریه، بچه های pd رو فراموش نکنی... Question
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

5 شنبه 22 فروردين 1398 - 17:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

behbahan نوشته:

...اما تا با یه انجین کار نکرده باشین ک نمیشه رف انجین نوشت...

خب من دارم درباره ی بازی ساز ها حرف میزنم. کسانی که برنامه نویس نیستن و تازه می خوان شروع کنن که بله باید از انجین های آماده شروع کنن

behbahan نوشته:
ایسنسش چیه ؟ تجاریه؟ یا... ؟
اگ تجاریه، بچه های pd رو فراموش نکنی... Question

بله لایسنسش تجاریه. البته ی طرحی داریم ک بازی ساز های ایرانی ک تجربه ساخت بازی دارند با ارسال اسناد ساخت بازیشون لایسنس Enterprise رایگان میگیرند که امکان پورت به همه پلتفرم هارو بهشون میده

به زودی امکان پورت به کنسول های نسل فعلی هم میسر میشه

البته بچه های pd که جای خود دارند حتما لایسنس رایگان میگیرند

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011