Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> چه خبر ؟! ( کاربرای قدیمی حتمآ وارد شوند )

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 18:42
پاسخ بصورت نقل قول
دقیقآ این همه سال ندیدم ماهان ، چون مدت خیلی زیادیه بازی سازی رو کنار گذاشتم.
خب اون موقع خیلی از ما عشق بازی سازی داشتیم اما دلیل قانع کننده ای نمی بینم که الآن افرادی که هم سن اون وقت ما بودن اینطور نباشه براشون.

خیلی کارا هست که در آمد ندارن و عشقی هستن ، مثلآ خیلی از کارای موسیقی و سینما ؛ من دوستان زیادی دارم تو این زمینه ها عشقی کار میکنند. طرف کارگری میکنه تجهیزات آهنگسازی و پول استودیو شو جور میکنه و.....
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
soran
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 22 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 190
محل سكونت: ايران-كردستان

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 21:24
پاسخ بصورت نقل قول
مسعود جان دلایل زیادی داره، الان درسته که امکانات بیشتر شده ولی سلیقه ها و علایق خیلی تغییر کرده!

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي آدرس AIM نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN شماره ICQ

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 29 مرداد 1393 - 13:12
پاسخ بصورت نقل قول
مسعود 16 a, الآن هم هستن ولی تعدادشون خیلی کمتره. الآن همه بیشتر سعی میکنن گیمر باشن تا گیم ساز اونم بیشتر بخاطر این smart phone ها و tablet هاست. زمان ما فقط pc بود و pc.

در مورد دوست های تو نمیدونم ولی من هرکی که رو میشناختم بجا عشق رفت دنبال چیزی که براش نون بشه. و اینکه کار بازی سازی از زمین تا فضا با کارهای دیگه فرق داره.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

4 شنبه 29 مرداد 1393 - 19:06
پاسخ بصورت نقل قول
سلام،
یادش بخیر ^_^
نشستم بعضی تاپیکای قدیمی رو خوندم! چه دورانی بودا!

البته من فروم بازی های ساخته شده رو که نگاه کردم نمونه های قوی خوبی توش پیدا میشه! و بخصوص با فراگیر شدن گوشی های هوشمند و تبلت ها به نظرم این صنعت خوب میتونه خودشون بالا بکشه و علاوه بر اون کارهای موفق ایرانی خوبی هم دیدم!

من توی بازار هر بازی که فارسیه دانلود میکنم قبل از هرچیز میرم گزینه سازندگان،
و اتفاقاً چندبار هم افراد آشنا به چشم می خوردن و خیلی خوشحال کننده بود، خود مهندس علی آقای کسایی، یه بازی دیدم از آقای فنایی و یه بازی خارجکی هم که مجتبی، پیمان (اگه اشتباه نکردن لرد اکنیاک) و جناب کنجکاو ساخته بودن! و اتفاقا کیفیت خوبی هم داشتن این بازیا!

در مورد فعالیت کم اینجا هم خوب، کاربران قدیمی تر الان پا به سن گذاشتن و مشکلاتی سرشون ریخته توی خونه زندگی که نمیتونن خیلی اینجا فعال باشن، ولی بازم میگم، من بعضی از کاربران قدیمی رو دیدم که فعالیت خوبی حداقل تو حوزه گوشی دارن! (همین کادوس! Arrow )

منم که خودم کلاً رشته فعالیتم عوض شده و زدم تو کار الکترونیک و برنامه نویسی نهفته و اتوماسیون و روباتیک و این چیزا دیگه... Wink (البته اینم مثل اون خیلی پول نداره! Smile )

در کل امیدوارم تمامی دوستان، اساتید و عزیزانی که ساعات و روزهایی از عمرمون رو باهاشون گذروندیمو مطالب بسیار یادگرفتیم، همواره شاد و سرحال باشن و موفق و البته علم آفرین PDT_001

با تشکر Surprised

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

5 شنبه 30 مرداد 1393 - 01:34
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه دوستان قدیمی
اینجا برای منم حس نوستالوژی خاصی داره.اولین جاییه که توی اینترنت بعد گوگل و یاهو ،خونه خودم حس میکنم.
واقعا یادش بخیر بقول داش مسعود با دایل آپ همش دی سی میشدیم ،میخوندیم و تایپ میکردیم و دوباره وصل میشدیم و میفرستادیم. یادمه چه دردسری برای دانلود موتورها و آموزش ها میکشیدیم و با چه عشقی ماهها وقتمون رو صرف موضوع خاصی میکردیم.
من هنوزم توی دو سه سایتی که تقریبا هر روز باز میکنم جای پی دی هست و هر بارکه وقت دسترسی به اینترنت رو داشته باشم اینجا میام چون هنوزم یه دونه است.
واقعا من به گیم کشور امیدوارم و فکر میکنم راهی که چندین سال قبل از تشکیل بنیاد شروع شد الان به جاهایی رسیده.مهمترین چیزی که بنظرم برای ما ارزش داره اینه که خودمون میتونیم توسعه بازی در سطح خودمون و بعضا جهانی رو خودمون انجام بدیم و مثل کشورهای دیگه فقط سفارش ندیم تا افرادی دیگه برامون بسازن.
البته برای برنامه نویسانی که هنوز جای پاشون سفت نیست (مثل خودم) پیشنهاد میکنم اگه واقعا دید بلند مدتی برای طراحی بازی دارند ، طراحی اپلیکیشن های موبایل یا وب ، تدریس و تالیف کتاب و ... رو قدمشون برای درآمدزایی و گذران زندگی انتخاب کنن تا با عشق بتونن سراغ بازی ساختنشون برون Evil or Very Mad

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Parham
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 دي 1390
تعداد ارسالها: 408
محل سكونت: somewhere behind a lot of troubles...

شنبه 1 شهريور 1393 - 15:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام بچه ها.
بنظرم تازه ترین عضو منم Laughing Rolling Eyes
سال 88 که عضو اینجا شدم کلا هیچی از گیم و اینا حالیم نبود ولی دم شما گرم الان یکی دو پله سعود کردم Mad Cool
متاسفانه مدتهاس سراغ هیچ انجینی نرفتم زیادی زیر فشار درس و مدرسه گیر مردیم از بازی و اینا فاصله گرفتیم.
فقط در جدیدترین حرکت نوستالژیک و به یاد عشق دو سه سال پیش سری MW رو دوباره تموم کردیم و ghosts رو هم با زیبایی تمام به انتها رساندیم.
در اینده بازم شلوغ میشه اینجا اگه الان خلوته...بذارین یکم این عرصه صنعتی بشه و استودیو های کوچیک فیلتر بشن برسن به شرکتهای درست و حسابی،اونوقت دیگه وضع با زمان شروع ما خیلی فرق خواهد کرد.
MahanGM,
به لطف تو و جمعی از دوستان مث شهروز خان منم چنتا بازی کوچولو رو انجینای خودنوشتم ساختم و گذاشتم رو نت که متاسفانه به جایی نرسید...
همیشه براتون ارزوی موفقیت میکنم.امیدوارم همگی به اهداف بلندتون برسین ما رو هم دعا کنین. Idea Question
با اجازهههههه Smile Laughing Evil or Very Mad Evil or Very Mad

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

شنبه 1 شهريور 1393 - 20:42
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان،
خواستم بگم ماهم هنوز وقت و بی وقت سری به سایت میزنیم، هرچی نباشه کلی خاطره اینجا داریم و با کلی از دوستان آشنا شدیم

ما هنوز فعال هستیم، کارهای شبیه سازی هم انجام میدیم بجه ها روی بازار داخل هم متمرکز شدن، البته بالا و پایین همیشه هست ولی یار آنست که آهسته و پیوسته رود.

مخلص همه برو بچه های قدیمی هم هستیم Surprised

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

1 شنبه 2 شهريور 1393 - 22:36
پاسخ بصورت نقل قول
دم همه بچه ها گرم ، دلم براتون تنگ شده بود Crying or Very sad
از رفیقای قدیمی هم اگه کسی هست بگید بیاد اینجا یه پستی بده یه یادی از گذشته انجام بشه PDT_001

پارسال تلویزیون نمیدونم کدوم برنامه بود ؛ رفتن یه جشنواره ای چیزی مربوط به گیم بود با مهدی اصل صحبت کردن خیلی خوشحال شدم که بچه های سایت به جاهای بالایی رسیدن Arrow
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AMIR REZAs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 11 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 335
محل سكونت: تهران

جمعه 14 شهريور 1393 - 16:09
پاسخ بصورت نقل قول
یادش بخیر Smile

واقعا دوران طلایی بود اون وقتا Wink
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
MARTIN
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 13 آذر 1385
تعداد ارسالها: 11

2 شنبه 24 شهريور 1393 - 11:27
پاسخ بصورت نقل قول
اون زمانا مثل نسل فوتبال 98 بود!!

---------------------------
بازی بچه داری
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011