Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> عید مبارک!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

5 شنبه 7 فروردين 1393 - 12:05
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, خب خداروشکر که کلن بیخیال همه چیز نشدی Razz
آنریل رو هم من اشتراکش رو خواهم گرفت دقیقن بخاطر همون چیزی که گفتی فعلن نرفتم سراغ خریدنش چون هنوز زوده تجربه ثابت کرده یه مدت طول میکشه تا همه چیز مرتب و درست بشه و خیلی چیزها هم راحت تر بشه (ولی با وجدان درد خیلی زیاد سورسش که پخش شده بود رو گرفتم کامپایل کردم و باهاش اگر وقت کنم یکم کار میکنم خیلی حال میده ولی خب واقعن وجدانم ناراحته)
حالا باحالش اینجاست که از نظر آموزشی هیچ مشکلی نداره اگر لایسنس رو بگیری میتونی به سورس نگاه بندازی و هم اینکه میتونی واسه خودت کاستوم کنی به کنار فقط حق انتشار نداری تازه میتونی نحوه کارکرد و الگوریتم ها و کلن همه چیزش رو بررسی کنی و موتور خودت رو بنویسی ولی فقط حق نداری از این سورس چیزی رو کپی کنی ، این واقعن عالی هستش بخصوص برای تو و اشکان که خودتون هم تجربه کار دارین (و یادتون نره طبق حکم دادگاه الگوریتم ها قابل پتنت کردن نیستن)
سیاست هاش هم خیلی خوب و عالی هستش یکم دقت کن ببین اینطوری هم بازار رو میگره و کاربر جمع میکنه هم توسعه دهنده های مستقل که خیلی زیاد هستن رو جذب میکنه از اون طرف هم که برای انتشار هیچوقت کسی نمیره نسخه غیر رسمی رو استفاده کنه مگر اینکه دنبال سود نباشه واقعن حرف نداره کارشون(باحال کرای انجین هستش که اونم میگه من از ماه می 9.9 دلاری میشم !!!)

vahidpoor, سلام درسته که دیگه اقتصاد ترکیده ولی خب دیگه اینجا خیلی سرد شده قبول کنید البته این رو هم بگم من واقعن خوشحال هستم که اینجا هنوز هم بچه بازی توش نیست و یکسری بچه که همه چیز رو بهم میریزن مثل بعضی از فروم های دیگه رو توی خودش نداره و این خیلی عالی هستش ولی خب حالا نمیدونم چرا اینجا دیگه انگار جنبه آموزشی و پرسش و پاسخ هاش رو از دست داده فقط چند نفر هستن که بعضی وقتا میان و یه چیزهایی میگن و همین، مگه دیگه کسی نمیخواد بازی سازی، توسعه بازی، توسعه انجین، طراحی و هزارتا چیز دیگه رو یاد بگیره شایدم بخاطر همون قضیه یه کلیک کن خودش انجام میده و بیخیال بقیه چیزا شو باشه نمیدونم

من از اینجا خاطرات زیادی دارم بهترین سال ها رو اینجا گذروندم و دوستانی اینجا پیدا کردم که هیچوقت از نزدیک ندیدمشون ولی واقعن خیلی دوستان خوبی بودن اینجا کسی دنبال گرفت لایک و پلاس و تشکر نبود هیچوقت، همه همیشه میخواستن فقط کمک کنن تا کمک کرده باشن با جمع دوستانه و با صفا................

بیخیال منم جوگیر میشم همینطوری مینویسمااااااااا

خوش باشید و موفق باشید

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

5 شنبه 7 فروردين 1393 - 21:08
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز مشکل اینجا اینه که فقط یک فرومه همین خب یک سایت یک چیزهای دیگه هم لازم داره درسته ؟

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

جمعه 8 فروردين 1393 - 18:06
پاسخ بصورت نقل قول
vahidpoor, کاملن درسته. فکر کنم دیگه حدود 3 سال شده باشه که ما همه منتظر بعضی از اون چیزهای دیگه هستیم که احتمالن بخاطر همون مشکلات اقتصادی هنوز شاهد اونها نیستیم

ولی خب اینجا هنوزم با بقیه جاها خیلی فرق داره و خیلی بچه های باحالتری اینجا هستن

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mohammad20mohsen
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 31 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 185
محل سكونت: کرمان

5 شنبه 14 فروردين 1393 - 02:14
پاسخ بصورت نقل قول
آقا من یخورده دیر رسیدم....عید همتون مبارک...بهتره بگم سیزدتون به در.....
آقایون من تفکر در مورد بازی ساختن و کلا آشنایی باهاش رو از فیوچر ورلد شروع کردم یادش بخیر مال شهروز خان بود....اما بعدش اومدم پی دی....یادش بخیر چ دورانی بود...من از بازیسازی رفتم دنبال هنرش...ایشا الله وضع بهتر شه...به امید روزای بهتر...Smile
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Mohammad.R
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 14 فروردين 1393
تعداد ارسالها: 4

5 شنبه 14 فروردين 1393 - 22:19
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان عیدتون مبارک و تسلیت به خاطر ایام فاطمیه.
ببخشید اینقدر دیر پست دادم چون رمز اکانت رو گم کرده بودم و سایت هم رمز جدید نمیده نمیدونمچرا !؟!مجبور شدم یه اکانت دیگه بزنم!
من محمد روحیانم اگر یادتون باشه که فکر نکنم چون خیلی فعال نبودم و اول نام کار بریم "محمد روحیان" بود بعدش چون میخواستم مستقیم اسم خودم نباشه اکانت "Mohammad-R " رو ساختم حالا که از سایت رمز میخوام اکانت دومی رو اصلا قبول نمیکنه اولی هم هرچی منتظر رمز جدید بودم نیومد! فکر کنم سایت داره...
حدوده دوساله که پست ندادم . البته میشه گفت هر روز میومدم سایت و اگر پستی بود می خوندم. یادش بخیر قدیم ...
من خودم بازی سازی رو از اینجا یاد گرفتم الانم برای یه جایی دارم بازی می سازم اگر خدابخواد داره کارش راه میوفته .البه هنوزدرحال یادگیریم .
ایشالله دو باره سایت مثل اون موقع ها بشه و پرباشه ازهیاهو.البته من خیلی هم قدیمی نیستم!
موفق و پیروز باشید!
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MOHAMADA
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 آبان 1388
تعداد ارسالها: 381
محل سكونت: گرگان

جمعه 15 فروردين 1393 - 03:13
پاسخ بصورت نقل قول
درووود . درووود و درود

رفقای گلم عید رو به همتون تبریک و ایام فاطمیه رو تسلیت می گم.
امیدوارم 13 خوبی رو تجربه کرده باشید . (راستی کسی دروغ 13 نداره بگه؟؟؟؟)
اینجا قدیما خیلی حال می داد . الان هم حال می ده ولی یکم........

گشت زدم توی انجمن و پست دادن و اینا دیگه از خیلی از حرفه ای های اینجا گذشته و کم کم تاریخ باید تکرار بشه و تازه کار ها بیشتر فعالیت کنن . نباید از پرسیدن بترسن.!

انشاالله که اینجا امسال دوباره شلوغ پلوغ بشه.! و کلی کیف کنیم .

راستی در مورد فروش بازی در خارج از کشور . علی اقا بازی مار و پله اکواریومی رو توی گوگل پلی منتشر کردن که متاسفانه در جا کرک شد.! علی اقا اگه لطف کنن و یک کوچولو در مورد راه حلشون توضیح بدن ممنونیم خواهیم شد.!!

راستی منم بازی سازی رو از اینجا شروع کردم. یادش بخیر چه استاد های خفنی داشتیم .
ماهان ، اشکان ، شهروز ، علی و خیلی های دیگه. خداییش توی این سایت هیچ سوالی بی جواب نمی موند. !!!!!

و همین جا هم از همه دوستان از جمله علی اقای گل که سایت رو هنوز ساپورت می کنن تشکر می کنم .و امیدوارم که سال خوبی رو پیش رو داشته باشید

(راستی یادم رفت . اشکان جون بابت انجینت هم بهت تبریک می گم . پرچمت همیشه بالاست!)

نمی دونی تا کجا نمی رفت!
من این توپ رو از همون اول داشتم !
مشقام رو هم خوب می نوشتم!
بابام هم به من عیدی دادا! یک اینترنت زغالی داد!
و بعد من شدم بازی ساز d:
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

شنبه 20 ارديبهشت 1393 - 14:39
پاسخ بصورت نقل قول
با تاخیره

اما عید همه بچه های مشتی پی دی مبارک Arrow
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
شهروز
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 16 مرداد 1383
تعداد ارسالها: 3279
محل سكونت: Germany

2 شنبه 12 خرداد 1393 - 19:14
پاسخ بصورت نقل قول
اوه اوه من خیلی دیر رسیدم!
سال نوی همگیتون مبارک. ایشاءا... سال خوب و پر باری داشته باشید.

متاسفانه من دیگه فرصت فعالیت توی فروم ها رو ندارم ولی اگه کسی خواست باهام در تماس باشه این تویترِ منه: @ShahroozAL

فقط خواهشاً برای سوال و جواب اَدَم نکنید Very Happy

استدیوی نرم افزاری بلوبالک
www.Bluebulk.info
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

2 شنبه 12 خرداد 1393 - 21:26
پاسخ بصورت نقل قول
شهروز, نه شهروز جان چون دوست داریم ادت می کنیم. Very Happy

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Parham
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 دي 1390
تعداد ارسالها: 408
محل سكونت: somewhere behind a lot of troubles...

3 شنبه 13 خرداد 1393 - 09:27
پاسخ بصورت نقل قول
سلامممممم
ظاهرا ما دیر تر از همه رسیدیمممم.
سال نو ک هیچی،امیدوارم هرروز بیشتر از دیروز تو کارهاتون موفق باشین....
اشکان جون در چ حالی؟چ خبرا؟شهروز خان حال شما خوبه؟ Surprised

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011