Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> عید مبارک!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

1 شنبه 3 فروردين 1393 - 15:05
پاسخ بصورت نقل قول
به به آقا به به

عیدتون مبارک

نويسنده
پيغام
AsDeveloper14
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه 1 شهريور 1392
تعداد ارسالها: 11

1 شنبه 3 فروردين 1393 - 15:45
پاسخ بصورت نقل قول
عید شما هم مبارک .
منم بازیسازی رو از همینجا شروع کردم. به موقش واسه آقا علی جبران میکنم
Mr. Green

زنبور بازیگوش (اندروید)
http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=7010
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

4 شنبه 6 فروردين 1393 - 15:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همگی

عیدتون مبارک ایشالا چرخ سال جدید برای همگی بچرخه

چطوری ماهان ؟حال میکنم هنوزم خودت تاپیک رو استارت میزنی :دی

راستی اشکان بعدن که کارات تموم شد یکم در مورد این paypal برامون بگو چکارا کردی چون ما هم همچنان درگیر یه راه درست و حسابی براش هستیم هنـــــــــــــــــــــــــــوز!

همه دارن خاطره و اومد/نیومد رو میگن خب منم یه چیزی بگم| من قبلن هم فعالیت زیادی نداشتم و روی مود ReadOnly بودم خیلی وقتا ولی جدیدن همیشه روی این مود هستم واسه همین پست نمیزارم ولی همیشه سر میزنم کلی اینجا خاطره داریم

راستی چطور شده که اینجا خبری از آنریل انجین 4 نیستش؟! (یادش بخیر همیشه اینجا بچه ها جدید ترین چیزها و خبر هارو میزاشتن و بحث های باحالی می شد (فقط میشه گفت یادش بخیر))"یه طوری میگم انگار سایت شده دفتر خاطرات !!!"

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 6 فروردين 1393 - 18:01
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, سلام مسعود. ایول Very Happy آره واقعا اینجا دفتر خاطرات شده. دیگه سایت قدیمی شده جو بازی سازی هم مثل سابق نیست باسه همین اتفاق جدیدی هم اینجا نمیوفته.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 6 فروردين 1393 - 18:29
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM,
ماهان ؟! من مجتبی هستم نه مسعود ؟! ماهان! ماهان!(با حالت تعجب بخون) Idea Question

راستی از اونجا دست شماها بیشتر توی کار هستش من یه سوالی برام پیش اومده بنظرتون ما خودمون رو از کدوم کشور برای بعضی از این سایت ها که اسم کشورمون تو لیستشون نیست معرفی کنیم بهتره ؟ کدوم کشور هستش که نه خودش مشکلی داشته باشه و نه ما با اون ؟! مدتی هستش که برام سوال شده آخه یه برنامه میخواستم لایسنس کنم مجبور شدم کشور رو هند بزارم !! Shocked Shocked

راستی ماهان تو راه حل تجاری نداری PDT_002 ( جمله رو داشتی ؟! ) برای همون قضیه paypal و ویزا و مستر و همون مشکلات همیشگی یه چیز مطمئن و درست و حسابی که بشه بهش اعتماد کرد ؟(اشکان هم بیاد ببینیم از چه راه حلی میخواد استفاده کنه)

واقعن دلم برای اینجور بحثهای باحال و درست و حسابی تنگ شده بود

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 6 فروردين 1393 - 22:09
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, آقا مجتبی ببخشید من با یکی دیگه از بچه ها اشتباه گرفتم! بچه ها انقدر نیومدن من دیگه فراموش کردم. والا من خودم جایی که مهم نباشه میزنم ایالات متحده بیگانه امریکا! ولی برای جاهای مهم تا حالا کاری نکردم.

من که کارم فروش نیست ولی در مورد راه حل تجاری فکر کنم ما کلا راهی نداریم! یه راهش اینه که از حساب یه شخصی که خارج از ایران هست استفاده کنی و بهش بگی نقل و انتقالات رو انجام بده. شاید راه دیگه ای هم باشه ولی من خودم فعلا دور بازی ساختن و فروختن رو خط کشیدم.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 6 فروردين 1393 - 23:08
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, سلام
من از طریق یکی از دوستام خارج از کشور موفق شدم pay pal بگیرم. حالا یه طرح هایی هم برای حل مشکل فروش بازی برای بازیسازای ایرانی دارم. شما شروع کنید به ساخت بازی, ایشالا من تا چند ماه دیگه امکانش برام میسر میشه که بازی هارو خارج از کشور عرضه کنم.

راستی دنبال یه گرافیست ذوبعدی برای طراحی یکسری لوگو و اسپرایت یه مینی گیم مشترک بین اندروید, pc و وب هستم. اگه کسی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

5 شنبه 7 فروردين 1393 - 00:01
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, ماهان این چه حرفیه دشمنت شرمنده، منم جز شما چندنفر بقیه رو یادم نیست !! Very Happy (البته دیگه بقیه ای نمونده هااااا) | ولی واقعن از اینکه اتفاقاتی بیوفته که باعث بشه افرادی مثل تو که همیشه با جدیت کار میکردن و واقعن علاقه داشتن دل سرد بشن خیلی ناراحت کننده هستش (چندوقت پیش اون دموی بازی استراتژیک که با گیم میکر آماده کرده بودی رو روی سیستم پیدا کرده بودم یادش بخیر قبلن ها خیلی جمع دوستانه و همه اکثرن دنبال پیشرفت بودن با کمک هم با اینکه هیچ منبعی وجود نداشت و اوضاع فکر کنم از الآن خیلی بهتر بود از بعضی جهات) فقط میشه گفت بیخیــــــــــال (بخاطر آنریل انجین 4 هم که شده بخند و شاد باش و بیخیال از همه مشکلات)

AshkaN_666i, سلام
راستش من به پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم شروع کنیم به ساخت یه بازی برای موبایل که من واقعن ترجیح میدادم که هر چیزی که میسازیم حتی اگر بدترین بازی ممکن هم باشه حداقل روی گوگل پلی و استور های جهانی باشه ولی خب سر همین مشکلات فعلن بیخیال شدیم و تصمیم به پخش توی استور های داخلی هستش
برای من بیشتر جنبه ی تفریح و یادآوری هستش ولی خب بازم واقعن داریم روی یه چیزی کار میکنیم که ایشالا خوب از آب در بیاد (البت من هنوز تو کف این آنریل هستم که خیلی دیوانه میکنه با اتفاقای خیلی باحالی که داره میوفته براش )
ایشالا هیچگونه مشکلی برات پیش نیاد و موفق باشی بزودی انجینت رو هم منتشر کنی و فرصتی بشه تا ما هم کاربرش بشیم

همگی سلامت و موفق باشید

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

5 شنبه 7 فروردين 1393 - 01:58
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, دلسرد که نشدم فقط از نظر منطقی صحیح نیست وگرنه مسلما همه در حال پیشرفت هستن چون در غیر اینصورت کسی عاشق بازی سازی نمیشد. هه من باورم نمیشه کسی یکی از سورس های من رو داشته باشه Very Happy من هم خودم اون رو دارم و هرزگاهی بهش نگاه میکنم و کلی حال میکنم. خیلی بلند پروازانه بود Very Happy

unreal 4 که خبرش به تنهایی مارو سرجامون میخکوب کرد وای به حال اینکه اشتراکش رو بگیره آدم Rolling Eyes ولی الآن زوده. خودشون هم گفتن تا 6 ماه دیگه بیاید. طرحش خیلی جالبه، میتونی همون 19 دلار اول رو بدی بعد دیگه اشتراکت رو کنسل کنی و انجین رو نگه داری فقط آپدیت نمیدن بهت و من مطمئنم که انقدر سورس باگ داره که مجبور میشی اشتراکت رو نگه داری که فقط باگ ها برطرف بشن Very Happy

Epic سیاست های خودش رو داره یعنی مسلما هیچ شرکتی کاری نمیکنه که براش منفعت نداشته باشه.

این آقای Carmack هم که رفت دنبال کارش مارو تنها گذاشت! انقدر Doom فروخت وضعش توپ شد کنار کشید Very Happy

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

5 شنبه 7 فروردين 1393 - 11:18
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان علت اینکه این فروم دیگه تقریبا از کار افتاده بر میگرده به اقتصاد در بازی های رایانه ای تو ایران

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011