Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بررسی سوالات و اشکالات کاربران -> تحصيل در انستيتوي بازي سازي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

تحصيل در انستيتوي بازي سازي
نويسنده
پيغام
amateur
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 6 شهريور 1392
تعداد ارسالها: 12

2 شنبه 11 شهريور 1392 - 20:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

من در رشته مهندسي كامپيوتر تحصيل كردم و با توجه به علاقه اي كه به طراحي بازي دارم دوست دارم تحصيلاتم را در اين زمينه ادامه دهم. از نظر شما اين ريسك هستش يا نه؟

حقيقتش من عاشق طراحي بازي هستم يعني بودم اما به دلايلي از علاقه من كاسته شده مثلا يه جور ديگه فكر مي كنم و احساس مي كنم تو انستيتو دارن از آدم سوء استفاده مي كنند و فقط مي خوان پول بگيرن و يه سري چرت و پرت بگن و آخرش يه مدركي بدن كه دلت خوش باشه. احساس مي كنم فقط آدمايي كه بازي سازي رو به عنوان تفريح تلقي مي كنند ميرن و اونجا ثبت نام مي كنند.
حرف من اينه كه اگه تو پذيرش دانشجو سخت گيري نشه خروجي به درد بخور نخواهد بود.
از يه نظر هم سطحش واقعا پايينه. به خدا نميخوام بگم سطح من بالاست اما من از سايت خودشون يه سري فايل پاور پوينت و پي دي اف دانلود كردم كه به عنوان دورس عمومي در اونجا تدريس ميشه اما مطالبي كه توش بود خيلي پيش پا افتاده بود اصلا باور نمي كردم كه سطح انستيتو اينقدر پايين باشه . يكيش مباني بازي و ديگري سبك هاي بازي بود جالب اينجاس كه واسه همين درسا كه سطح علميش خيلي پايينه شهريه زيادي هم ميگيرن. يعني يه چيزايي گفته كه آدم راحت ميتونه با چند تا جستجو از اينترنت پيدا كنه.
شرمنده كه حرفام زياده اما خواهش مي كنم بخونبن شايد به درد شما هم بخوره.
در كل من چند تا دليل براي تحصيل و عدم تحصيل در اون انستيتو دارم.

دلايل عدم تحصيل در انستیتو:

1- سطح علمی پایین
2- عدم حمایت از دانشجویان
3- شهریه زیاد با توجه به گزینه 1 و 2
---------------------------
دلایل تحصیل:

1- بدون کمک انستیتو طراح بازی شدن در سطح حرفه ای امکان پذیر نیست.
2- بدون کمک انستیتو بستری برای همکاری و گرد هم آمدن گروه ها نیست.

به نظر شما چه باید کرد؟

من میگم هر چقدر که دلشون می خواد دانشجو بگیرن شهریه هم با توجه به سطح آموزشی بگیرن و در دادن مدرک و نمره سخت گیری کنن تا هر کس و نا کس که یهو جو گیر میشه و به خاطر پول در آوردن میاد سمت بازی سازی و صنعتو به گند میکشه نتونه راحت بشه طراح بازی.
البته اگه مسئولین انستیتو مهارت ها و استعداد ها و پشتکار و تلاش دانشجوهاشونو در نظر بگیرن ، فقط افرادی که استحقاق طراح شدن را دارن موفق میشن و از اون ها حمایت میشه.

آیا من در این رشته با این شرایط تحصیل کنم که عاشقش هم هستم یا اینکه برم ارشد بخونم که علاقه ای ندارم؟

من نمیخوام در سطح عادی طراح بازی بشم من می خوام این کار رو به عنوان شغل آینده خودم انتخاب کنم و موفق بشم.

چند تا تاپیک هم قبلا زدم و سی چهل نفر بازدید کردن اما متاسفانه عده کمی پاسخ دادن.

لطفا کمکم کنید. در ضمن من ایمیل یکی از اساتید طراحی بازی رو از انستیتو گرفتم و ازشون کمک خواستم ولی متاسفانه هیچ جواب ندادن. پس کی باید ما رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011