Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> سوال : همکاری برای ساخت Demo

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

سوال : همکاری برای ساخت Demo
نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 4 مهر 1391
تعداد ارسالها: 6
محل سكونت: Tehran

3 شنبه 4 مهر 1391 - 22:04
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
خیلی سریع میرم سر اصل مطلب :

من بهمراه یکی از دوستان برنامه نویسم در حال کار بروی یه demo هستیم(بمدت کمتر از یکسال) ، بازی ما یک بازی Side Scroll و اکشنه .قصد اولیه ما برای ساخت این Demo ، بردن این پروژه به بنیاد بازیهای رایانه ای بوده و هست .
تو این بازی سعی داریم که بیشتر روی جذابیت و کشش گیم پلی کار بکنیم . فضای بازی بسیار شبیه بازیه Contra هستش و ......
این رو هم بگم این پنجمین تجربه ی گیم سازی منه .
سوابق کاریم به این صورته :
طراح گیم پلی و طراح 3D در پروژه علی بابا
طراح گیم پلی در هسته اولیه ی بازی افسانه نوروز
طراح 3D بمدت کوتاه در بازی هنر سرعت
طراح 3D در پروژه گیم شرکت وِیژه پرداز

*اینکه آیا کسی از دوستان حاضر هست که برای تکمیل ( نه شروع) یه پروژه Demo با من همکاری کنه ؟
* یا دوستانی هستند که بتونن و مایل باشن بصورت دستمزد درصدی کار رو جلو ببرن ؟(در صورتی که مایل به تکمیل هستن )

در حال حاضر ما به یک یا دو برنامه نویس ( تحت انجین UNITY ) نیاز داریم . البته این رو هم بگم که فعلا کار بصورت خونگی انجام میشه.
خواهش میکنم فقط دوستانی که تجربه جدی تو این زمینه دارن کامنت بذارن . منتظر جوابتون هستم................
این دوعکس مربوط به قسمتی از کمی از بازیه :

[]http://trmn.net46.net/images/5fbc6d3e05eb.jpg[/img]
[]http://trmn.net46.net/images/d616dd38211e.jpg[/img]

ایمیل من :
amirdmc4@gmail.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 5 مهر 1391 - 12:54
پاسخ بصورت نقل قول
دوستانی که به من ایمیل میزنن
سعی کنن حتما یه شماره تماس هم بهم بدن
مرسی
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 5 مهر 1391 - 16:43
پاسخ بصورت نقل قول
واقعا چقدر علاقه مند به گیم سازی تو کشور داریم !!!
Arrow
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

4 شنبه 5 مهر 1391 - 18:54
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

exit,

دوست عزیز متاسفم ولی واقعا انتظار داشتید الان یه 10 ، 20 نفر درخواست همکاری به شما میدادن ؟!
شما که نیاز به برنامه نویس دارید و کارتون مدل سازی هست حداقل باید در یه سطحی باشه که بقیه هم علاقه مند بشن به همکاری ... این تصاویری که گذاشتید بدون تعارف خیلی ضعیف هست و اگر کارتون در همین سطح هست فعلا پیشنهاد میکنم از نظر فردی خودتون رو قوی تر کنید تا تشکیل تیم ....

موفق باشی
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 5 مهر 1391 - 19:21
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
سلام

exit,

دوست عزیز متاسفم ولی واقعا انتظار داشتید الان یه 10 ، 20 نفر درخواست همکاری به شما میدادن ؟!
شما که نیاز به برنامه نویس دارید و کارتون مدل سازی هست حداقل باید در یه سطحی باشه که بقیه هم علاقه مند بشن به همکاری ... این تصاویری که گذاشتید بدون تعارف خیلی ضعیف هست و اگر کارتون در همین سطح هست فعلا پیشنهاد میکنم از نظر فردی خودتون رو قوی تر کنید تا تشکیل تیم ....

موفق باشی

چشم حتما ،منتظر نظر کارشناسانه شما بودم
متاسفانه من مثل شما تجربه کار در شرکت Nighty Dog و پروژه آنچارتد رو ندارم
به بزرگواری خودتون ببخشید ،
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

4 شنبه 5 مهر 1391 - 19:36
پاسخ بصورت نقل قول
exit نوشته:
Unity3D نوشته:
سلام

exit,

موفق باشی

ظاهرا بدهکار شما هم شدیم !!
اگه فکر میکنی کاری که داری انجام میدی درسته پس همون پست اول رو که دادی باید صبر میکردی تا بهش پاسخ داده بشه نه اینکه بیای تاپیک خودت رو مدام بالا بیاری بعد با فونت درشت هم بنویسی " چقدر علاقه مند به بازی سازی !!! " ...
ضمن اینکه شما نمیتونید حق پست دادن رو از من یا هر عضو دیگه توی این انجمن بگیرید ... نظر مخالف و موافق هم هست و اگه تحمل نظر مخالف رو ندارید توی یک تیم هم نمیتونید کار کنید هیچ وقت ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 5 مهر 1391 - 19:45
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
exit نوشته:
Unity3D نوشته:
سلام

exit,

موفق باشی

ظاهرا بدهکار شما هم شدیم !!
اگه فکر میکنی کاری که داری انجام میدی درسته پس همون پست اول رو که دادی باید صبر میکردی تا بهش پاسخ داده بشه نه اینکه بیای تاپیک خودت رو مدام بالا بیاری بعد با فونت درشت هم بنویسی " چقدر علاقه مند به بازی سازی !!! " ...
ضمن اینکه شما نمیتونید حق پست دادن رو از من یا هر عضو دیگه توی این انجمن بگیرید ... نظر مخالف و موافق هم هست و اگه تحمل نظر مخالف رو ندارید توی یک تیم هم نمیتونید کار کنید هیچ وقت ...

دوست عزیز :
1- من قوانین مربوط به آپ کردن تاپیک رو نمی دونستم یعنی فکر نمی کردم کسی مشکلی داشته باشه ،ولی ظاهرا شما دارید !
2- محتوای تاپیک کاملا مشخصه ، فکر کنم اصلا نخوندیش . گفتم کسانی که میتونن و تجربه جدی دارن کامنت بذارن . من از کسی در خواست کارشناسی نکردم فقط گفتم کسانی که میخان همکاری کنن.......
3-ضمن اینکه بعد 27 سال سنی که خدا بهم داده و کار بمدت 7 سال حرفه ای تو زمینه انیمیشن و حضور در 4 پروژه گیم در سطوح مختلف و گرفتن مدرک کارگردانی انیمیشن و تجربه کارگردانی (حدقل دانشجویی)، بخوبی میدونم چه جوری با بقیه کار کنم
از راهنماییت ممنون
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 952
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 5 مهر 1391 - 19:51
پاسخ بصورت نقل قول
exit, دوست من, تو این ضمینه منم با unity3d موافقم! شما اومدی به این که کسی برای همکاری تو پروژتون داوطلب نشده اعتراض می کنی, ایشون هم دلیلش رو بهتون گفت که درست هم گفت!
شما خودتم باشی پول برای همچین بازی ای نمیدی, بنیاد هم بری همینو بهت می گن!
این دیگه عصبانی شدن نداره!

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
exit
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 5 مهر 1391 - 19:54
پاسخ بصورت نقل قول
این تصاویر کاملا Prototype هستن
مشخصه که همین کار رو اونجا نمی برم
کار اصلا تکمیل نیس!!!
شما واقعا چه انتظاری دارید
اول کاری انتظار دارین Rayman تحویلتون بدم !!!!؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
شهروز
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 16 مرداد 1383
تعداد ارسالها: 3279
محل سكونت: Germany

4 شنبه 5 مهر 1391 - 20:00
پاسخ بصورت نقل قول
دوست من، افراد حرفه ای هر کدوم برای خودشون مشغول به کار هستند. افراد تازه کار هم هر کدوم دنبال تشکیل گروه ! بنابراین نمیشه انتظار داشت افرادی که هم کارشون خوبه و هم پروژه ای در دست ندارند، با نمونه کارهای مشابه تصاویری که شما گذاشتید تمایل به همکاری داشته باشند.

ضمناً وقتی یک مدیر انجمن مثل آقای Unity3D نظر خودشون رو در مورد کار شما میگن، بدونید که از روی محبت هست وگرنه کسی ایشون رو مجبور نکرده اینجا کامنت بذارن.

در هر صورت امیدوارم بتونید در کارتون موفق بشید ولی به این شکل تبلیغ کردن و بزرگ نمایی کار نه تنها به جذب افراد کمکی نمیکنه بلکه همون چند نفری هم که به این کار ممکنه علاقه نشون بدن رو می پرونه.

استدیوی نرم افزاری بلوبالک
www.Bluebulk.info
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011