Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه طراحی مدلها و محیط های 3 بعدی -> مقایسه

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 00:00
پاسخ بصورت نقل قول
AshkaN_666i,
آره خوب منم موافقم واسه همین توی پست قبلی گفتم دیگه رای نمیدم به هیچ کدوم یاد همون بحث های قبلی افتادم که هر چندوقت یه بار پیش میومد و آخرش میرفت بیراهه Confused Confused Confused Confused

ولی جدی با اون لینک آخری حال کردی من که اولین بار دیدمش کلی خندیدم چه ذهن خلاقی داشت برای نشون دادن این قابلیت بلندر PDT_002 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

خوب برای این دوستمون هم من بازم فقط یه چیز میگم نصب کن امتحان کن کار کن یاد بگیر خودت بهترین رو انتخاب کن در حال حاضر میشه حداقل اینو گفت همشون توی یه سطح هستن البته از این دید که شما فقط میخوای مدل بزنی و انیمیشن بسازی همین پس با هرکدوم که اسمش و ظاهرش بهت حال میده شروع کن و تجربه کن

پ.ن : اشکان این گنویی شدنت خیلی عالی هستشااااااا من یکی که حسابی بهت تبریک میگم PDT_002 Very Happy چون واقعن باعث میشه چیزایی رو تجربه کنی و دنبالشون بری که اصلن قبلن بهشون توجه نمیکردی خیلی ذهن و چشم آدم رو باز میکنه

موفق باشید /./.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
عماد11
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 7 اسفند 1383
تعداد ارسالها: 229
محل سكونت: تهران

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 01:42
پاسخ بصورت نقل قول
AshkaN_666i نوشته:
مطمئناً توان هر سه ی اینا خیلی بیشتر از نیاز ما برای مدل سازیه بازیه! !

اینجای صحبتت رو خیلی قبول دارم .

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 02:40
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak نوشته:
AshkaN_666i,
پ.ن : اشکان این گنویی شدنت خیلی عالی هستشااااااا من یکی که حسابی بهت تبریک میگم PDT_002 Very Happy چون واقعن باعث میشه چیزایی رو تجربه کنی و دنبالشون بری که اصلن قبلن بهشون توجه نمیکردی خیلی ذهن و چشم آدم رو باز میکنه

بله, الان رو لپتاپم فقط یه اوبونتو دارم, اول به خاطر انجینم نصب کردم, ولی حالا هم استفاده می کنم, هم باهاش حال می کنم! خداییش یکسری چیزاش از ویندوز خیلی بهتره یه سری چیزاش هم نه. ( ولی در کل حرفه ای تره )

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 02:43
پاسخ بصورت نقل قول
Parham, توجه نکردم. ولی اگه همین بوده خوب چه بهتر!

Moha-k, خواهش! من هم مثل همه بچه های اینجا در حال یادگیری هستم، حالا حالا ها مونده استاد بشیم! من با دلفی کار نکردم ولی میدونم که قدرت بالایی داره ولی زمانی که Net. اومد معماری طراحی نرم افزار تغییر کرد. مثلا من نمی دونم چیزی مثل Reflection توی دلفی هست یا نه ولی این رو میدونم که چیزی مثل Net. مثلما باید بهینه تر و پییشرفته تر از Delphi که خیلی قبل تر ساخته شده باشه.

از نظر من مقایسه کردن نرم افزار های سه بعدی مثل مقایسه Unity و UDK نیست. سه بعدی ساز ها همشون تو موارد مختلفی مهارت دارن. من از قدیم یادمه که میگفتن چون Maya محیط ساده ای داره و طراحی توش آسون تر و سریع تره، توی استادیو های بازی سازی خیلی ازشون استفاده میشه. Max همیشه یه چیز سفت و سخت بوده، الآن هم همینطوره و من فکر نمی کنم چه Maya و یا چه Blender تو سطح Max باشن. من خودم حرفه ای نیستم ولی حداقل تجربه 3 سال کار با Max رو دارم و میدونم جواب اکثر نیاز های آدم رو میده.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 09:58
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان من یک کار با حال تر می کنم لطفا بگین ببینم بنز بهتره یا بی ام دالیو

این چه کار وقت تلف کردنیه ؟؟؟؟؟؟؟ هرسه نرم افزار خوبن اما خوب بستگی به فردش داره ک چقدر هنرش داشته باشه و با کدوم مسلطتر باشه تو هر سه همه جور کار می شه کرد نگران نباشید جواب نیاز همه رو میده

لطفا از این تاپیکهای بی خود و بی سود جلوگیری کنید

نويسنده
پيغام
mahdialikhassi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه 24 دي 1389
تعداد ارسالها: 22
محل سكونت: اصفهان

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 10:58
پاسخ بصورت نقل قول
ممنون دوست عزیز
تا یه جاهایی یه چیزایی دستگیرم شد
اگه نرم افزارهاش دستم برسه یه مقدار کار میکنم و یکیشون را انتخاب میکنم
ولی مهم اینه که آموزشاشون را ازکجا شروع کنم
یعنی منبعی چیزی غیر از آموزش های اولیه خودسایتاشون که بچه هالطف کردند گذاشتند سراغ دارید؟
PDT_001

نويسنده
پيغام
Moha-k
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 آذر 1388
تعداد ارسالها: 54
محل سكونت: اصفهان

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 15:26
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM من خیلی دلم میخواد یه مقایسه از .net و دلفی بذارم البته توی barnamenevis.org یه چیزهایی هست تموم کمبودهایی که .net و دلفی داشتند تقریبا به مرور زمان برطرف شده یادش به خیر یه مدتی ما سر این قابلیت های زبان های برنامه نویسی اینقدر یحث میکردیم اونم با یه سری افراد باتعصب فهمیدم زیاد مهم نیست Mr. Green

نويسنده
پيغام
behbahan
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 ارديبهشت 1386
تعداد ارسالها: 79

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 17:59
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
knight-rak عزیز سایتی کتابی چیزی سراغ داری که از ابتدا شروع کنه به توضیح دادن محیط منو ها و ابزارهاش بکنه این برنامه manual ی چیزی نداره
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 19:47
پاسخ بصورت نقل قول
behbahan,
سلام
چرا اتفاقن MANUAL داره از منوی HELP میتونید اونو بیارید
اما برای شروع اگر به همون قسمت آموزش خود سایت بلندر مراجعه کنید توی همون دسته اول یادمه از سایت سی جی کوکی یا همون بلندر کوکی آموزش های اولیه برای شروع بلندر رو به ترتیب قرار داده فکر کنم یه حدودن شاید 10 تایی بشه که مرحله مرحله چیزای خیلی ساده رو برای شروع توضیح میده از منو ها و بعضی از شورتکات ها و این چیزا که واقعن خیلی خوبه
به نظر من اول شما اینو ببینید بعدش سایت 3dbuzz هم یه آموزش از بلندر گذاشته که هی همچین بدک نیست ولی خوب چون 3dbuzz بیشتر نخصصشون مایا هستش یکم خشک آموزش داده و آخرش هم یه مدل موز رو میسازه و با فوتوشاپ براش اسکین میزنه و متچ میکنه بازم میگم بد نیست اینو هم برای مرحله دوم انتخاب کنید ولی یکم زیاد روی شورتکات ها انعطاف نمیده
شما همین هارو هم نگاه کنید برای اولین قدم ها خیلی خیلی هم عالی هستش
بعدش کافیه یا طبق همون ترتیبی که توی بخش آموزشی سایت بلندر هست دونه دونه آموزش هارو ببینید که از مبتدی تا پیشرفته هستن در مورد همه چیز هست از آشنایی و مدل سازی و نور متریال تا انجین و کامپوزیت کردن
میتونید هم این کنار سایت سی جی کوکی بخش بلندرش رو کلن تمامی فیلم هاش رو دانلود کنید اگرم هم خواستین عضو سیتیزن بشید و سری آموزش های خیلی حرفه ای تر مثل کاراکتر و ماشین و این چیزا رو ببینید هر چند عضو هم نشید خیلی آموزش های عالی هستن که به رایگان میتونید ببینید بیشتر آموزش های دسته ای و در واقع موضوعی پولی هستن و شما با دیدن رایگان هاشون هم میتونید خیلی چیزا یاد بگیرید

بعدش سایت اندرو پرایس هستش سایت بلندرنرد و بلندر سیکل و خیلی سایت های دیگه که آموز شهای مختلفی میدن
ولی به نظر من همون مرحله ای رو دنبال کنید از سایت خودش خیلی بهتره

و در آخر هم جمله ی آقای وحید پور رو هم تایید میکنم چندین راه برای انجام هر کاری توی تمامی برنامه ها هست مهم اینه که شما مهارت های انجام اون کار هارو یاد بگیرید و درست ازشون استفاده کنید

موفق باشید ././

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Parham
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 دي 1390
تعداد ارسالها: 408
محل سكونت: somewhere behind a lot of troubles...

5 شنبه 26 مرداد 1391 - 20:27
پاسخ بصورت نقل قول
vahidpoor,
دمت گرم...آقا حرف دل ما رو زدی:
vahidpoor نوشته:

این چه کار وقت تلف کردنیه ؟؟؟؟؟؟؟ هرسه نرم افزار خوبن اما خوب بستگی به فردش داره ک چقدر هنرش داشته باشه و با کدوم مسلطتر باشه تو هر سه همه جور کار می شه کرد نگران نباشید جواب نیاز همه رو میده

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011