Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> پروژه XNA Level Editor ساخت خودم

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 25 آبان 1390 - 20:01
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, سلام,
دانلود کردم و البته بسیار هم حال کردم!
خب ماهان, لول ادیتور که داری, کد ادیتور هم که چند وقت پیش زدی, کی انجین؟ Cool

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 25 آبان 1390 - 21:15
پاسخ بصورت نقل قول
AshkaN_666i, نوکترم اشکان جان. والا این EA مغز مارو خورد هی میگه که Frostbite 3 رو میسازی، منم هی پشت گوش میندازم میگم فردا Rolling Eyes برا همین وقت نمی کنم روی مال خودم کار کنم Very Happy .

از شما چه پنهون، یکسری فعالیت های انسان دوستانه در راستای ساخت انجین انجام دادم ولی دیدم وقت گیره + خودم بیشتر کار ها رو نمیفهمم و باید وقت بذارم تا حالیم بشه برا همین یکم وقت اضافی می خواد. امیدوارم یکروز حتما اینکار رو انجام بدم. ممنون. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 25 آبان 1390 - 21:55
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان عزیز بر اثر جو گرفتگی و هندونه نهادن توسط خودتان زیر بقل اینجانب، نرم افزار یک ارتقاء باحالی پیدا کرد. عکس رو گذاشتم ولی فعلا برا دانلود نیست چون باید روش کار بشه. انشاالله کامل که بشه دانلودش رو میذارم که همه صفا کنن و احتمالا هم یک دلیلی میشه که برم تو GitHub برا خودم یه اکانت باز کنم! Rolling Eyes چون این پروژه اوپن سورسه!

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 25 آبان 1390 - 22:45
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, آقایی!

بابا اوپن سورس!!!!!!!!! Wink باز شاید شما یه قدمی برداری که فرهنگ ساخت برنامه اوپن سورس تو ایران نهادینه شه! ( و البته فرهنگ گسترشش توسط کاربرای دیگه! )

ولی جدی میگم, تو فکر ساخت انجین هم باش چون هم استعدادشو داری و هم تا الان به پیشرفت های خوبی رسیدی!

به هر حال امیدوارم همیشه تو کارت موفق باشی! Cool

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 25 آبان 1390 - 23:06
پاسخ بصورت نقل قول
AshkaN_666i, ممنون اشکان جان. امیدوارم که اینطور بشه، الآن همه شرکت ها سیاستشون این شده که هیچکدوم از کاراشون رو بروز ندن. حالا خوبه همشون هم یا دارن تحت net. کار می کنن یا sdk هایی که توسط دیگران نوشته شده خوبه خودشون کاره ای نیستن.

تو فکر انجین هستم خفن! انقدر این موتور های بازی سازی خفن رو میبینم و هی میزنن تو کله آدم که ببینید چقدر خفن کار کردیم آدم یا هو عصبانی میشه بره خودش بنویسه! الآن نوشتن انجین خیلی راحته ولی یکسری مسائل هست من نمی تونم برطرف کنم. اول از اینکه همه چیز باید توی خود سورست باشه یعنی اینکه پلتفرم کاری پروژه خودت باشه یا حد اقل چند تا dll دیگه که برای کارای دیگه است. مثلا من الآن برای در آوردن فیزیک توی انجین خودم نمی دونم باید چیکار کنم! از اینچیزا.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 13 آذر 1390 - 22:46
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. نسخه کامل نرم افزار رو گذاشتم تو پست اول. اطلاعات بیشتر رو اونجا بخونید. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
alpine
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 431

3 شنبه 15 آذر 1390 - 16:55
پاسخ بصورت نقل قول
کارت خیلی عالیه دوست من .

موفقیت و پیشرفت رو برات آرزو دارم.

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 15 آذر 1390 - 20:27
پاسخ بصورت نقل قول
alpine, نوکرتم دوست عزیز. ممنون. من هم همین آرزو رو برای شما می کنم.
والا می دونستم این نسخه کامل رو بذارم کسی نمیاد چیزی بگه آخه انرژی برو بچ همون اول توی نسخه آزمایشی تخلیه شد Very Happy شما اولین نفر هستی که نسخه کامل رو تست کردی از طرفی هم هنوز پروژه خوندن لول توی XNA هم کامل نکردم برا همین الآن کسی هیچ ایده ای نداره که چجور از خروجی ها استفاده کنه.

حرفم زیاد شد، بعنوان آخرین چیز بگم که این پروژه قراره بشه یه Game Engine دو بعدی بصورت کاملا مستقل یعنی وابسته به هیچ فریم ورکی نیست به غیر از Net. و اول حتما این رو باید بعنوان یه لول ادیتور طراحی میکردم چون قول داده بودم نسخه کاملش رو قرار بدم.

ممنون. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011