Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> معرفی نرم افزار milkShape3d

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

معرفی نرم افزار milkShape3d
نويسنده
پيغام
مهدی پین
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 31 مرداد 1390
تعداد ارسالها: 35
محل سكونت: جایی در آنطرف ماوراء

1 شنبه 13 شهريور 1390 - 02:41
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان
امیدوارم حال همگی شما خوب باشه

چند وقت پیش توی یک تاپیک در انجمن MOD سازی جناب amir.shafiee اشاره هایی به این نرم افزار داشتند و حالا من قصد معرفی اون رو در این انجمن دارم

اول باید بگم که من خیلی با این نرم افزار کار کردم و باید بگم کار با این نرم افزار چندان سخت نیست و فقط برای ساختن مدل ها و انیمیشن های 3 بعدی برای چند بازی خیلی معروف هست از جمله Half-Life1-2,QuakeII,QuakeIII Arana,unreal tournament,serious sam,the sims,MaxPayne1-2.
باید بگم که این برنامه هم قابلیت Import مدل های سه بعدی بازی های بالا و هم قابلیت Export انها رو داراست.حتی شما با این نرم افزار میتونید فرمت های بازی های بالا رو به .3ds یا obj تبدیل کرده و اون ها رو در 3D Studio Max ادیت کنید و باز با همون فرمت سیو کرده و به داخل Milkshape برده و از اونجا به فرمت یکی از بازی های بالا Export کنید!!!!! Laughing Surprised Idea Question

این نرم افزار کم حجم رو به دوستان عزیزی که با موتور انریل کار میکنند هم پیشنهاد میکنم
باید بگم قابلیت های بیشتر از این ها رو هم داره!!!!

برای اطلاعات بیشتر و دانلود اخرین ورژنش به این ادرس برید:
http://chumbalum.swissquake.ch/

یادم رفت بهتون بگم که این نرم افزار کپی رایت هست و طبق قوانین سایت من نمیتونم کرک یا سریال براتون بگذارم

با تشکر

مهدی پین

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011