Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بررسی سوالات و اشکالات کاربران -> مشکلات FPS CREATOR X9

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

مشکلات FPS CREATOR X9
نويسنده
پيغام
CPT.PRICE
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 اسفند 1389
تعداد ارسالها: 4

1 شنبه 29 اسفند 1389 - 08:15
پاسخ بصورت نقل قول
سلام یکی به دادم برسه 7مرحله با FPS X9ساختم اما زمانی مه میخوامBUILD GAME کنم و مراحل رو به بچسبونم رو مرحله دوم گیر میده.حتی مراحل تستیه FPS رو میزارم گیر میده چیکارش کنم؟
مدل FPS X9 .UPGRAD 1.09
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
sobhan1991
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 8 دي 1388
تعداد ارسالها: 104
محل سكونت: تو بازی!

1 شنبه 29 اسفند 1389 - 10:11
پاسخ بصورت نقل قول
خودتو خسته نکن از FPS نون در نمیاد واست ولش کن اشتباه منو تکرار نکن ... 2 سال واسش وقت حروم کردم برو سراغ Shiva3d

نويسنده
پيغام
CPT.PRICE
کاربر جدید
کاربر جدید

2 شنبه 1 فروردين 1390 - 13:02
پاسخ بصورت نقل قول
شما کدوم قسمتش گیر کردی؟فقط همین یه مشکل رو دارم.اگه میتونی کمکم کن.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sobhan1991
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 1 فروردين 1390 - 14:02
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز FPS تو آپگرید 1.09 یه باگ بزرگ تو Build داره که منم اغلب باهاش دست و
پنجه نرم میکردم ..... وقتی تو مرحله بعدی (1 به بعد و عموماً مرحله ی 2و3) بیش از 6
کاراکتر A.I میذاری و تعداد Entity ها ی دینامیک بیش از 5 تا میشه ارور میده

واسه رفع ارور باید سر کیسه رو شل کنی و بری Build Upgrade رو از فروشگاه آنلاین
خریداری کنی که 20$ قیمتشه

بعد بری جدید ترین آپگرید که الان ورژن 1.118 هست اگه اشتباه نکنم
رو دان کنی و نصب کنی و خلاص..........

یا اینکه راه دوم محله رو از نو بسازی و اونایی رو که گفتم رعایت کنی

نويسنده
پيغام
MEHRDAD_R
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مهر 1385
تعداد ارسالها: 199

2 شنبه 1 فروردين 1390 - 15:21
پاسخ بصورت نقل قول
sobhan1991 نوشته:
خودتو خسته نکن از FPS نون در نمیاد واست ولش کن اشتباه منو تکرار نکن ... 2 سال واسش وقت حروم کردم برو سراغ Shiva3d

درود

من نمي دونم ....واقعا نمي دونم اين چه بدبختي ايه كه ما مدام سر جنگ با اين انجين يا اون انجين را داريم.آيا يه بار نشستيد فكر كنيد كه چه مهندسيه دقيقي پشت ساخت اين برنامه ها خوابيده؟ يعني واقعا ما بايد به همين راحتي بيايم بگيم فلان برنامه بدرد نمي خوره و تلاش كلي انسان را زير سوال ببريم؟ يه بار نشستيم فكر كنيم كه شايد اين برنامه به درد ما نخوره ولي براي يكي ديگه محشر باشه؟

اصلا بذاريد جور ديگه اي بگم...خواهشا بشينيد و ببينيد از يه انجين چي مي خواهيد؟بازي اي كه مد نظرتون است را بياريد روي كاغذ.بعد ببينيد مثلا همين FPS از پسش بر مي آد يا نه؟ خواهشا سريع جواب نديد...ما اكثرمون مستقل كار (indie) هستيم...شايد همين FPS كارمون را سريعتر از بقيه انجام بده و ما بريم سراغ پروژه ي بعدي.خوب اين چيز بديه؟

من نمي گم از تكنولوژي برتر استفاده نكنيم حرف من اينه كه ما چي مي خوايم..
بله درسته..Shiva خروجي هاي زيادي مي ده و اين يه امتيازه . ولي اين همه ي ماجرا نيست.

Unity - UDK و .... همشون خوبن ولي ما چي مي خواهيم؟ اون ذهنيات ما چي هستن؟
آيا مي تونيم از پس همه ي امكانات اونها بر بياييم؟
بايد دنبال افكارمون باشيم نه اينكه هي مدام بگيم اين برنامه وقت حروم كردنه .... شما خودتون جناب سبحان عزيز تو اين مدت كه با FPS كار كردي قطعا ازش خيلي چيزها براي بازي سازي ياد گرفتي.پس ازFPS تشكر كن.و اونو به افراد مبتدي معرفي كن تا به آرامي به دنياي بازي سازي وارد بشن.يه نگاه به فروم FPS بنداز ببين چقدر كاربر تو دنيا داره.يعني اينها همه دارن وقت تلف مي كنن؟

من خودم شخصا با يه برنامه ي بسيار ساده ي بازي سازي كار مي كنم.چون كارمو راه مي اندازه.
هر چي هم مي خوام داره......بگذريم...

در آخر: اي كاش اين قانون كپي رايت تو كشور ما بود.اونوقت ميشستيم و اساسي با يه برنامه كار مي كرديم.بعد به جاي پريدن از اين شاخه به اون شاخه, فكرامون را پياده مي كرديم .فكرهايي كه فقط مختص ما بود نه شبيه فلان بازي خارجي.......اي كاش.

مهرداد

http://www.pershaland.com/
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
sobhan1991
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 1 فروردين 1390 - 17:30
پاسخ بصورت نقل قول
MEHRDAD_R عزیز ضمن تبریک سال نو خدمت شما.....

بله فرمایش شما کاملاً متین، ولی من نگفتم به درد نمیخوره گفتم ازش نون در نمیاد

چون : 1- سیستم اسکریپت زیر صفر داره زیاد نمیتونی ازش انتظار داشته باشی

2- به جای پیشرفت پس رفت میاره چون دیدتو محدود میکنه سرتو گرم میکنه نهایت

خلاقیتت این میتونه باشه که از Seg editor و entity maker و light FX و چند تا ابزار

دیگه ، به همراه 3d max چند مدل بسازی تو Milk shape انیمیت کنی و خلاص

هیچ وقت نمیتونی اون چیزی که میخوای رو ازش بگیری (چون اصلاً واسه چیزه دیگه ای طراحی و ساخته شده ) ما ازش انتظار بی جا داریم که خب .... گفتم باعث میشه دیدمون محدود بشه

قدرت دیباگینگ نداری ..... کافیه بشینی مثل من یا این دوستمون یه بازی بسازی که
32 مرحله داره وقتی کامپایل میکنی میبینی به به
از 32 مرحله فقط 14 تاش کامپایل شده بقیه اش رو خطا داده که نتونستم کامپایل کنم
به هر دری بزنی جوابی نیست ... آخرش یه ایمیل به پشتیبانیش میزنی بعد از 2 روز
بهت میگن که باگ نرم افزاره دوباره مرحله ها رو از نو بساز و زیاد از انتیتی ها استفاده نکن

-----------------------------------------------------------------------------------------
و هرکی هرقدر پول بده اونقدر آش میخوره ... یه ادیتور ساخت بازی + 12 مدل پک به
قیمت 50$ هر کسی رو به طرف خودش جذب میکنه اون چندین صد هزار نفر هم مثل من
وقت تلف نمیکنن ..... خودشونو سرگرم میکنن مثل من دنبال یادگیری نیستن دنبال دل خوشی هستن.... خب هرکسی سلیقه ای داره .... من نظر شخصیم اینه که از FPS نمیشه چیزی یاد گرفت ولی بهترین سرگرمی و آلت گول زنیه عالی محسوب میشه...

هر چند که واسه کسایی که میخوان 2-3 مرحله بازی بسازن و حالشو ببرن
خیلی خوبه

نويسنده
پيغام
CPT.PRICE
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 2 فروردين 1390 - 04:22
پاسخ بصورت نقل قول
سبحان جان ممنون.
در جواب به همه بگم که ممنون راهنماییم کردین.و fpsبرای استارت اولیه خیلی خوبه به شرطی به یجا به کار بزنیمش.من الان با همین fps دو جا قرارداد بازی بستم و .............
upgraed V117 رو دانلود کردم سریال میخواد که ندارم اگه کسی داره برام بزاره ممنون
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MEHRDAD_R
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مهر 1385
تعداد ارسالها: 199

3 شنبه 2 فروردين 1390 - 07:04
پاسخ بصورت نقل قول
سبحان عزيز

عيد شما هم مبارك

عزيزم با با ساده ترين ابزارها هم مي شه نون در آورد.مثل همين دوستمون كه مي گه با اين برنامه 2 تا قرارداد بسته....

من با حرفهاي شما مخالف نيستم.من مي گم بذاريم هر كي خودش تصميم بگيره چي كار كنه...شايد يكي برنامه نويسي تو خونش نيست.پس حتما برنامه هاي ويژوال براش مناسبتره.اينطور نيست؟

باورتون نمي شه ولي تو خارج وقتي يه بازي مي سازي تنها چيزي كه ازتون نمي پرسن اينه كه با چه انجيني ساختي.و اينجا اولين سوال ما همينه.

فقط و فقط براشون ايده مطرحه...حالا خودمونو بكشيم و بشينيم مثلا گرافيك را ببريم بالا....باور كنيد بازي به اين چيزها نيست.

ببخشيد اگر زياد اسپم دادم.از باز كننده ي اين تاپيك كه سوالشون چيز ديگه اي بود كمال عذر خواهي را دارم.

مهرداد

http://www.pershaland.com/
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

3 شنبه 2 فروردين 1390 - 08:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

عیدتون مبارک ...

نقل قول:
عزيزم با با ساده ترين ابزارها هم مي شه نون در آورد.مثل همين دوستمون كه مي گه با اين برنامه 2 تا قرارداد بسته...

توی ایران بله ...
توی ایران میشه حتی یه نرم افزار یا بازی خارجی رو دستکاری کنی و بعد هم بشی مالکش و ازش نون در بیاری !!

نقل قول:

باورتون نمي شه ولي تو خارج وقتي يه بازي مي سازي تنها چيزي كه ازتون نمي پرسن اينه كه با چه انجيني ساختي.و اينجا اولين سوال ما همينه.

فقط و فقط براشون ايده مطرحه...حالا خودمونو بكشيم و بشينيم مثلا گرافيك را ببريم بالا....باور كنيد بازي به اين چيزها نيست.

باورم نمیشه !! چون تا اونجا که اطلاع دارم اولا برای مسائل حقوقی publisher باید بدونه شما از چه موتوری استفاده کردی بعضی از publisher های بازی های indie هم اونقدر قوانین سخت دارند که گاهی اوقات از بعضی موتورها نمیشه استفاده کرد ... publisher های بزرگ هم که هیچی نمیگم !!!

ضمنا کی گفته فقط و فقط ایده براشون مهمه !!
بازی های اونها توی همه ابعاد رشد میکنن چه ایده ، چه گرافیک ، چه فیزیک چه داستان یا ...

درکل بنده هم با نظر آقای sobhan1991 موافقم ... FPSC به درد هیچ کس نمیخوره مخصوصا تو ایران ... حتی کسایی که میخوان بازی سازی رو شروع کنن ...
اگه هدفتون پیشرفت تو بازی سازی هست FPSC حتی یک ذره هم شما رو بهش نزدیک نمیکنه اما اگه برای تفریح میسازید بد نیست !!
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 2 فروردين 1390 - 09:33
پاسخ بصورت نقل قول
FPS Creator از بعضی جهات نرم افزار بسیار مناسبی جهت آموزش بازی سازی محسوب میشه. مخصوصا برای سنین پیش دبستان و دبستان. خیلی مهمه که توی این سنین شما نتیجه تلاشتون رو سریع ببینید و این چیزی هست که FPSC به افراد در این سنین میده.

از طرف دیگه اگه قرار بر ساخت یه پروتوتایپ برای یه بازی fps بزرگ باشه، fpsc میتونه این نقش رو بخوبی بازی کنه. با کمترین هزینه و زمان میشه ماکت اولیه رو توش درآورد و بعد کار رو روی نرم افزار/انجین اصلی پورت کرد/استارت زد.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011