Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> درخواست ارتقاء امکانات سایت

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

درخواست ارتقاء امکانات سایت
نويسنده
پيغام
flyman
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 مهر 1388
تعداد ارسالها: 569

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 06:50
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
امیدوارم که خوب باشید
اول یک تشکر به خاطر افزایش تالار های سایت و تخصصی تر شدن سایت
همونطور که می دونید طراحان پارسی جزو فعال ترین فروم ها در زمینه ی بازی سازی هست و محال هست که شما در گوگل جست و جویی راجع به بازی سازی بکنید و طراحان پارسی جزو اولین نتایج نباشه
ولی سایت یک چندتا مشکل داره که به نظرم برای چنین سایتی مشکلات بزرگیه...
اولین و بزرگترین مشکل به نظر من قسمت جست و جوی سایته ... که شما هر چی بزنید براتون پیدا می کنه ولی این امکان رو ندارید که دقیقا برید به صفحه ی پیدا شده در تاپیک مورد نظر
همیشه اولین صفحه ی تاپیک برای شما باز میشه که در مورد پیدا کردن جواب مورد نظر توی قسمت های حجیم مثل "پرسش ها و پاسخ ها" کار رو خیلی سخت می کنه...
مشکل دوم هم قسمت دانلود فاسل ها هست که طبقه بندی خاصی نداره... ما مقالات زیادی راجه به یونیتی و 3dgame studio داریم که متاسفانه به دلیل عدم طبقه بندی اونها در قسمت های مختلف توی قسمت"دانلود فایل ها" گم میشن...
مشکل سوم هم پیام های خصوصی هست... عملا هیچ چیزی وحود نداره که به من بگه که من پیام خصوصی جدید دارم و این باعث میشه من پیام هایی رو که توی تابستون برام گذاشته شده رو نخونده باشم و اتفاقی بفهمم!
و یک مشکل دیگه هم که البته زیاد حاد نیست مشکل ظاهر سایت هست... به نظرم ظاهر سایت خیلی سرده و اصلا گیرا نیست... اگه بشه یکم رنگ بندی ها عوض بشه خیلی خوب میشه (مثلا پوسته ی سایت df-games خیلی به دلم نشست)
مشکل ها همینا بود و من از دوستان می خوام که نظرات خودشونم راجع به این مطلب بگن که شاید اصلا من دارم اشتباه می کنم!
ممنون

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
به وبلاگ من یه سر بزنید:
www.Silverman.ir
مقام دوم افرینش های دانش آموزی نخستین جشنواره ی بین المللی بازی های رایانه ای : رسام:فصل اول
http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=6028
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamed_benz
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 27 آبان 1388
تعداد ارسالها: 307
محل سكونت: شاهین شهر جوووووون

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 06:58
پاسخ بصورت نقل قول
مشکل اول و دوم موفقم

مشکل سوم ( PM ) که توی صفحه ی اول تالار ها مینویسه که چند تا پیام خصوصی جدید داریم ، قسمت بالای صفحه Wink

Those That Understand Binary And Those That Don't

دانلود سریع و ساده از تمام آپلود سنتر ها :
http://rapidbaz.com/from/822936
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
flyman
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 07:03
پاسخ بصورت نقل قول
hamed_benz, آره ولی انصافا خودتون هر چندوقت یکبار نیگا می کنید؟!
ولی توی فروم های دیگه معمولا یه پایم واستون باز میشه و میگه شما پیغام خصوصی دارید

به وبلاگ من یه سر بزنید:
www.Silverman.ir
مقام دوم افرینش های دانش آموزی نخستین جشنواره ی بین المللی بازی های رایانه ای : رسام:فصل اول
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 09:09
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز علاوه بر اینکه اونجا تعداد رو مینویسه ( اینم جالبه بدونید مال من همیشه اینو مینویسه" پیامهای شخصی (65524)" ) Confused Shocked
یه popup هم باز میشه و میره پیغام خصوصی رو بالا میاره ( اگر اشتباه نکنم باید اینو فعال کنید واسه خودتون توی تنظیمات )
تازه براتون میل هم که ارسال میشه دیگه چی میخواین ؟؟؟؟؟
اما باقی مشکلات ..... مشکل نیستن یکم نیاز به تغییرات هست
راستش من که تا الآن از جستجوی سایت استفاده نکردم
ظاهر سایت هم مطئنا آقا علی واسه عید یه تم جدید دارن که تغییر ظاهر هم بدن واسه خارج شدن از یکنواختی | مهم تر از ظاهر پرتال اصلی قالب فروم هست که خیلی دیگه تکراری شده
با دسته بندی درست فایل های دانلودی هم موافقم فجیه

موفق باشید ....

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 11:14
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. بچه ها این تاپیک رو تازه دیدم. یکسری مسائل هست که حالا نمی دونم شما ها خبر دارید یا نه. کار کردن روی فروم، از اونجا که phpBB هست خیلی درد سر داره. اگه با vB کار کرده باشید و با phpBB هم کار کرده باشید فرق ها رو می بینید. کلا چون باید همه چی توی فروم دستی انجام بشه (کد های منبع تغییر کنه). همین نصب کردن مود تشکر خودش یک ساعت وقت میگیره. راستی اون سایت هم df-gamez بود Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 11:29
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
ماهان جان میدونم چی میگی خودمم قبلا کلی از این دردسر ها رو کشیدم و خوب میدونم واسه یه مود ساده چه بلاهایی که سر آدم نمیاد( بد بختی اگر فقط تغییرات تو یه صفحه بود که خیلی خوب بود باید چند تا صفحه رو بگردی و یه جاهایی رو ادیت کنی که عمر آدم تموم میشه )
ولی خوب به هر حال کاریش نمیشه کرد بازم نیاز به یکسری تغییرات هست
منظور من این نیست که تشکر رو اضافه کنید چون اینجوری توقع افراد زیاد میشه و فقط میخوان تشکرشون زیاد بشه ولی الآن هر کسی که چیزی رو برای دیگران قرار میده صادقانه و بدون چشم داشتی هست

موفق باشید ....

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
flyman
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 16:49
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه
MahanGMجان، مهم نیّته! حالا df-games با df-gamez چه فرقی داره؟!
knight-rak من کاملا با شما موافقم
خیلی از تغییرات سخته ولی بالاخره باید انجام بشه...
خیلی ز این اشکالات مطرح شده شاید خیلی کوچیک باشن، ولی یک مشکل بزرگ واسه ی این سایت محسوب میشه
اصلا بحث دکمه ی تشکر هم نیست... بحث اینه که چرا باید توی این سایت قسمت جست و جو مشکل داشته باشه؟
یا چرا من باید یک آواتار آپ کنم و آخر بفهمم تصویری که من گذاشتم رو خود فروم کوچیک نکرده و 30 نفر برای دیدن نوشته های من با مشکل رو به رو شدم..
به نظرم همه باید قبول منن که این سایت نیاز به یک تغییر اساسی و بروز رسانی شدیدی داره...
البته با توجه به اینکه هنوز یک ادمین هم اینجا نیومده بعید می دونم که....

به وبلاگ من یه سر بزنید:
www.Silverman.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 17:10
پاسخ بصورت نقل قول
برو بچ من فقط مود تشکر رو مثال زدم ! Rolling Eyes . ورژن این نسخه از فروم هم قدیمیه. دادا علی باید یه دستی بالا بزنه. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 17:58
پاسخ بصورت نقل قول
حرف هایی که می زنید خوبن ولی سایت نو بشه یا قدیمی مهم نیست مهم اینه که بتونه کارامد باشه و روش چیزی پیدا بشه.
حالا بحث فروم شده به نظر من mybb نضب کنید قدرتش در حد vb هست و میتونم بگم بیشتر و تازه اوپن سورسم هست. خیلی راحت هم میتونید دیتابیس سایت را به mybb انتقال دهید.

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 25 اسفند 1389 - 18:31
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز بیشتر فروم ها و CMS ها کلا اسکریپت ها اوپن سورس هستن این که نشد دلیل
اگر اوپن سورس نبودن که ما نمیتونستیم سریع بیایم یجاش رو تغییر بدیم و یه چیز جدید از توش در بیاریم نمونش همین جوملا خودمون دیدید که چندتا اسکریپت جدید رو با بیس همین سیستم نوشتن
--------------

ولی اگر قرار باشه به یه سیستم دیگه غیر از phpbb ارتقا بدیم دردسر هاش واسه علی آقا زیاد میشه باید کل دیتابیس رو تبدیل کنن که خداییش واسه این سایت با این همه مطلب خیلی کار سنگینی هستش

* فروم رو میشه آپدیت کرد ولی کمی دردسر داره
درضمن من کلا با هسته فروم مشکلی ندارم چون کلا از phpbb خوشم میاد اولین اسکریپتی بود که باهاش کار کردم و کلا با بقیه هم آشنا شدم
ولی ظاهرش رو یکیم باید جذاب کرد
-- راستی کسی میدونه این فروم ورژن چند هستش ؟؟؟؟؟

اضافه کردن مود تشکر بد نیست ولی واسه این سایت شاید یکم خوب نباشه چون ممکنه جنبه سایت رو عوض کنه

ولی اینکه مثلا ادیتور و پیوست ها و این چیزا اضافه بشه بد نیست + خیلی چیزای جزئی دیگه
میدونم همون اولی حداقل 1 روز تموم وقت میگیره اون دومی وقت میگیره هیچ حجم هم میگیره

کسی از آقا علی خبری نداره ؟؟؟؟ پیداش نیست .....
-- درمورد جست جو راستش خیلی نیازه ولی خوش بختانه این سایت رو ماشالا علی آقا و باقی اساتید اونقدر خوب و مرتب اداره کردند که همه چی پیداست و هر چیزی سر جای خودشه
معمولا وقتی وارد یه سایتی میشی اونم فروم مجبوری سرچ کنی تا حتی پست خودتو پیدا کنی
ولی اینجا وقتی وارد میشی میدونی کجا ، توی کدوم قسمت ، چی نوشته بودی و چی نوشته بود / خلاصه همه چیش مرتب و منظم هست
موفق باشید ....

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011