Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بررسی سوالات و اشکالات کاربران -> مشكل در اجرا و نصبUDK

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

مشكل در اجرا و نصبUDK
نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 17 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 26

1 شنبه 23 اسفند 1388 - 18:16
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من يك مشكل در نصب و اجراي udk دارم.به تازگي من انريل انجين(udk) رو از فروشگاه همين سايت خريدم.اما وقتي ميخوايي نصبش كني ازت ميخواد كه اول NET.fram work3.5رو دانلود كنه در حاليكه دانلود شدش رو تويdvd هست و من دانلود شدهNET.fram work رواز توي dvdنصب ميكنم اما بازم موقع نصبudkبازم ميخواد دانلودش كنه بعد بره توي setup انجين.مشكل من اينكه من اينترنتADSLندارم و سرعت اينترنت معمولي براي دانلودش كافي نيست.حالا سوال من اينكه چطوري دانلودش كنم.ببرمش كافي نت بدم برام دانلودش كنن.
در ضمن اگر مشكل نصب كردنش حل شد براي اجراش ويندوز7 بهتره ياxp.
directX10 براي اجراش بهتره نصب كنم يا 9؟
با تشكر

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

1 شنبه 23 اسفند 1388 - 18:35
پاسخ بصورت نقل قول
چند تا از بچه ها هم اين مشكل رو داشتن.من خودم اين مشكل رو نداشتم.در مورد دايركت ايكس هر چي ورژن بالاتر بهتر!!!

بهتر در مورد مشكل ار m_basij سوال كني.اون بيشتر تو كاره انريله.

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

1 شنبه 23 اسفند 1388 - 20:31
پاسخ بصورت نقل قول
اول سلام ، دوم عضوییتتون رو تبریک می گم ، سوم عزیز اگه نمی تونی به اینترنت وصل شی و اونو دانلود کنی برو کافی نت و نسخه 230 مگابایتیش رو دانلود کن ، وقتی اینو نصب کنی دیگه خودش یک راست می ره سراغ نصب انرل.
اما در مورد ویندوز: اگه سیستمت توپه و یک 4 گیگ یا بیشتر رم داری و cpu شما از 2.4 دو هسته ای بیشتره برو سراغ vista یا seven ولی بهتره تو xp کار کنی ، چون هر چی هم سرعتت بالا باشه ولی بازم سون یا ویستا رم و cpu بیشتری استفاده می کنن.
نرم افزار رو xp بهتر اجرا می شه. ولی خود udk یک سیستم توپول رو با ویندوز ویستا پیشنهاد داده.

نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 17 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 26

1 شنبه 23 اسفند 1388 - 21:09
پاسخ بصورت نقل قول
m_basij نوشته:
اول سلام ، دوم عضوییتتون رو تبریک می گم ، سوم عزیز اگه نمی تونی به اینترنت وصل شی و اونو دانلود کنی برو کافی نت و نسخه 230 مگابایتیش رو دانلود کن ، وقتی اینو نصب کنی دیگه خودش یک راست می ره سراغ نصب انرل.
اما در مورد ویندوز: اگه سیستمت توپه و یک 4 گیگ یا بیشتر رم داری و cpu شما از 2.4 دو هسته ای بیشتره برو سراغ vista یا seven ولی بهتره تو xp کار کنی ، چون هر چی هم سرعتت بالا باشه ولی بازم سون یا ویستا رم و cpu بیشتری استفاده می کنن.
نرم افزار رو xp بهتر اجرا می شه. ولی خود udk یک سیستم توپول رو با ویندوز ویستا پیشنهاد داده.

سلام.اول از راهنمايياتون تشكر فراوان دارم.دوم برم كافي نت تو googleسرچ بزنم (دانلودNET fram work)بعد نسخه 230 مگيش رو دانلود كنم بيارم رو كامپيوترم نصب كنم ديگه؟درست فهميدم.
سوم من فقط 2 گيگ رم دارم اما cpu دوهسته اي 2.4 به بالاست.مدلش رو دقيقا نميدونم Wink
براي نرم افزارهاي انيميشن سازي و مدل سازي و...شما چه برنامه هايي پيشنهاد ميكنيد.3D S MAX خوبه؟ توي DVD كه از فروشگاه سايت گرفتم چنتا برنامه مثل 3D CANVASو ... داره اونا هم خوبن؟
تويDVDچن ساعت فيلم آموزشي براي آنريل گذاشته اما اگه شما بازم منابع آموزشي ديگه اي دارين و يا خودتون بلدين برام بزاين.ممنون ميشم

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

1 شنبه 23 اسفند 1388 - 21:22
پاسخ بصورت نقل قول
اگه مشخصات سیستمتون اینه شما هم رو xp کار کن .
اما در مورد ساخت مدلا و .. هم باید بگم که خخود udk از maya استفاده می کنه ( اینجوری که من برداشت کردم و به نظرم maya یک سرو گردن از 3d max بهتره ) ولی دسته اخر بستگی به انتخاب شما داره و فرقی نداره . چون اخرش با هر دو به یک فرمت وارد انجین می کنید. ولی اگه maya بلدید من مایا رو پیشنهاد می کنم.
بعدم منظورتون کدوم فروشگاه بود؟
اما اگه دنباله اموزش می گردید می تونید سری به iran-rose.ir بزنید.البته این سایت کار بر چندانی نداره ولی اگه سوالی بکنید داخلش حتما جواب داده می شه.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011