Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> فروشگاه آنلاين طراحان پارسی افتتاح شد..

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

فروشگاه آنلاين طراحان پارسی افتت
نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

شنبه 10 مرداد 1388 - 15:48
پاسخ بصورت نقل قول

سامانه فروش الکترونیکی طراحان پارسی، پس از نزدیک به دو سال عدم فعالیت، بار دیگر آماده ارائه جدید ترین موتورها، نرم افزار ها و ابزارهای جانبی ساخت بازی به علاقمندان می باشد. استفاده از امکانات این سامانه بسیار ساده است و شما می توانید بدون نیاز به عضویت، سفارشتان را ثبت کنید. قیمت پکیج های ارائه شده در فروشگاه نیز، با در نظر گرفتن کلیه پارامترها از جمله حذف اضافات مربوط به سرویس تحویل پستی، به کمترین مقدار ممکن کاهش یافته اند و با ضمانت صد در صد، و بصورت پرداخت مبلغ پس از دریافت کالا، برای سفارش دهندگان ارسال خواهند شد. بنا به قرارداد ما با پست، این سرویس در کلیه نقاط ایران برقرار می باشد.

پیشنهاد میگردد قبل از انجام هر گونه سفارش ، مطالب موجود در بخش نحوه واریز وجه و دریافت کالا را مطالعه کنید.

چنانچه در مورد نحوه ی خرید، جزییات پکیج ها، یا محتوای یک پکیج خاص سوالی داشتید، می توانید از بخش ارتباط با ما استفاده نمایید. پرسش شما در کوتاه ترین زمان ، توسط مدیریت فروشگاه پاسخ داده خواهد شد.

برای رفتن به فروشگاه آنلاین اینجا کلیک کنید

قابل توجه دوستان:

مدیریت سامانه ی فروش، خارج از اختیارات مدیریت پورتال طراحان پارسی و شخص من قرار داره. بنابراین سیاست گذاری در مورد قیمت پکیج ها، بر عهده ی من نبوده و مدیریت فروشگاه بر اساس سیاست های خودش، قیمت گذاری رو انجام داده. از طرف دیگه من در جریان سفارش های شما نیستم و نخواهم بود و مدیریت فروشگاه تنها مرجع برای رسیدگی به کلیه سوالات مرتبط با خرید هست و تمامی ایمیل های ارسالی از فروشگاه نیز مستقیما" برای مدیریت فروشگاه ارسال میشن.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال می تونید با مدیریت فروشگاه، جناب آقای مظلومی ، تماس بگیرید. اینکار رو می تونید با استفاده از صفحه ی ارتباط با ما در فروشگاه انجام بدین.

در انتها، مدیریت پورتال طراحان پارسی، روند کاری فروشگاه، اعم از ثبت صحیح سفارشات، ارسال محصولات و صحت عملکرد سامانه ی فروش رو تضمین می کنه. بنابراین دوستانی که تمایل به استفاده از این سیستم دارن، می تونن بدون هیچگونه نگرانی سفارشاتشون رو ثبت کنن و بعد از دریافت سفارش از دست مامور پست، مبلغش رو پرداخت کنن.

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

2 شنبه 12 مرداد 1388 - 13:43
پاسخ بصورت نقل قول
اول از همه تبریک می گم و تشکر می کنم از دوستان راه اندازی

همین الآن که محصولات رو می دیدم تقریبآ محصول خوب و کاملی ارائه شده

َAli@: قیمت پکیج های ارائه شده در فروشگاه نیز، با در نظر گرفتن کلیه پارامترها از جمله حذف اضافات مربوط به سرویس تحویل پستی، به کمترین مقدار ممکن کاهش یافته اند

اگه مثلآ من سه تا محصول رو سفارش بدم هزینه پستش به چه صورت خواهد بود؟

َAli@مدیریت سامانه ی فروش، خارج از اختیارات مدیریت پورتال طراحان پارسی و شخص من قرار داره. بنابراین سیاست گذاری در مورد قیمت پکیج ها، بر عهده ی من نبوده و مدیریت فروشگاه بر اساس سیاست های خودش، قیمت گذاری رو انجام داده. از طرف دیگه من در جریان سفارش های شما نیستم و نخواهم بود

این مدیریت فروش چه کسانی هستند؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

2 شنبه 12 مرداد 1388 - 18:50
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اگه مثلآ من سه تا محصول رو سفارش بدم هزینه پستش به چه صورت خواهد بود؟

دقیق نمی دونم. فکر می کنم درصدی از تخفیف به افرادی که چند پکیج رو در یک سفارش درخواست کنن، تعلق بگیره. برای اطلاعات بیشتر با مدیر فروشگاه تماس بگیرید.

نقل قول:
این مدیریت فروش چه کسانی هستند؟

جناب آقای مظلومی مدیر اصلی فروشگاه هستن. که البته ایشون از کسایی هستن که چندین ساله در زمینه ی فروش الکترونیکی در ایران کار کردن و در ارتباط با مشتری هم مهارت های منحصر بفردی دارن. سوالاتتون با ایشون رو می تونین از طریق بخش ارتباط با ما در فروشگاه مطرح کنین.

ضمنا فروشگاه تازه راه افتاده و بخش توضیحات محصولاتش هنوز کامل نشده. لازم به ذکر می دونم که از کلیه پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم. اگر هم کسی محصولی نیاز داشت که در فروشگاه موجود نبود، می تونه با مدیر فروشگاه تماس بگیره تا در صورت امکان، محصول مورد نظر براش تهیه بشه.

نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 784
محل سكونت: آسمون

2 شنبه 12 مرداد 1388 - 19:07
پاسخ بصورت نقل قول
Very Happy این بنر تبلیغاتی که پایین قرار دادید یه .com اضافست ! باز نمیشه

اگه نیاز به سرمایه داری ….

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
jamal-akbari
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 2 مرداد 1388
تعداد ارسالها: 72
محل سكونت: Kurdistan

2 شنبه 12 مرداد 1388 - 20:09
پاسخ بصورت نقل قول
من از فروشگاه ديدن كردم بنظر مجموعه كاملي از نرم افزارهاي مختلف را جمع آوري كردين و اين جاي خوشهالي و تبريك داره
از مديريت سايت و گروه راه انداز فروشگاه كمال تشكر را دارم.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

3 شنبه 13 مرداد 1388 - 00:47
پاسخ بصورت نقل قول
@ kooshy,

از یادآوریتون خیلی ممنونم. اصلاح شد.

@ jamal-akbari,

بهرحال ببخشید که این چند وقته نشد دستی به سر و روی سایت بکشیم. ایشالا در آینده نزدیک تغییرات بیشتری رو در سایت ایجاد می کنیم تا کمبود هایی که این چند وقته وجود داشت و شما دوستان با متانت ازشون چشم پوشی می کردین رو پوشش بدیم.

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

جمعه 16 بهمن 1388 - 16:39
پاسخ بصورت نقل قول
فروشگاه طراحان پارسی، با یکسری تغییرات محدود، از روز شنبه 17 بهمن ماه دوباره شروع بکار می کنه. برای مشاهده فروشگاه می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

http://shop.persian-designers.com

از کلیه نظرات، پیشنهادات و انتقادات مثل همیشه استقبال میشه.

نويسنده
پيغام
omid3098
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 14 آبان 1386
تعداد ارسالها: 132
محل سكونت: كرج

شنبه 17 بهمن 1388 - 16:25
پاسخ بصورت نقل قول
PD نمیتونه به عنوان Reseller انجین های مختلف فعالیت کنه؟
فکر میکنم کسایی هستن که بخوان و بتونن واسه نسخه های اصلی از انجین مورد علاقه شون پول بدن.
میتونین یه تاپیک نظر سنجی درست کنین و ببینین کار بر ها حاضرن تا چه میزان واسه نسخه اصلی(که طبیعتا همراه با پشتیبانی توسط سایت اصلی انجین هم همراهه) هزینه کنن.

میدونم ایده خیلی سختیه. مخصوصا با توجه به تحریم های اقتصادی. ولی فکر کردم ارزش گفتن رو داشته باشه..
اگه دوست داشتین پیشنهاد میکنم چند روزی رو روی امکان سنجی صرف کنین.

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

شنبه 17 بهمن 1388 - 21:22
پاسخ بصورت نقل قول
سلام امید جان. اتفاقا به این فکر کرده بودیم، ولی قضیه تحریم کلا معادلات رو به هم زد. ما می خواستیم برای شرکت خودمون نسخه ی لیسانس دار یونیتی رو بخریم. منتها نشد. گرفتاری های خرید اینترنتی از کشوری مثل ایران به دردسرهای بعدش نمی ارزه. چون فقط بحث خرید نرم افزار نیست. اصلا کار ساپورت و استفاده از امکانات بعد از فروشه که متاسفانه برای ما مقرون بصرفه در نمیاد...

اما در کل همیشه نیم نگاهی به این قضیه داشتیم و ایشالا سعی می کنیم فعالیت های بخش فروشگاه سایت رو بصورت کاملا قانونی در بیاریم.

از توجه و پیشنهادتون ممنونم.

نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 17 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 26

1 شنبه 22 فروردين 1389 - 20:50
پاسخ بصورت نقل قول
سلام.اقا من از فروشگاه سايت يه خريد كردم اما مطمئن نيستم آدرس خونه و emailرو درست داده باشم.حالا ميتونم دوباره همون محصول رو با همون شماره فيش سفارش بدم

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011