Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بازیهای کامپیوتری روز -> Plants vs. Zombies

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

Plants vs. Zombies
نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

جمعه 15 خرداد 1388 - 13:20
پاسخ بصورت نقل قول

يك بازي ديگر از نوع tower defence (مشابه اين بازي garden defence و grid defence هستند ) . شما گياه هايي رو با انواع مختف در اختيار داريد و در مقابل زامبي هايي با انواع مختلف هستند . زامبي ها از باغچه شما مي گذرند و شما نبايد بگذاريد آنها به خانه برسند . با توجه به زامبي ها هر مرحله گياه هاي متناسب رو بايد انتخاب كنيد .

اخطار : اين بازي بسيار اعتياد آور است و ممكن است باعث شود برنامه خوابي شما رو به هم بزنه ! ( براي من كه اين اتفاق افتاد !! )

نسخه هاي 60 دقيق اي اين بازي به صورت free موجود است و كافيه گوگل كنيد ...

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

جمعه 15 خرداد 1388 - 22:51
پاسخ بصورت نقل قول
مرسي جالب بود . دانلود ميكنم و نظرم رو ميگم . به نظر بازي جالبي مياد . از بازيهايي كه شكل و شمايل اينچنيني دارن خيلي خوشم مياد .

ممنون كه معرفي كردي ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

شنبه 16 خرداد 1388 - 16:07
پاسخ بصورت نقل قول
مرسی مجتبی جان از معرفی این بازیای جالب و اعتیاد آور. گفتی اعتیاد آور، دیدم حیفه تو این بازارگرمی بازیهای آنلاین و چند نفره، مثل mafiawars فیس بوک یا travian یاد و صحبتی از این بازیا نکنیم.

این بازیا نه گرافیک درست و حسابی دارن. نه گیم پلی درست و حسابی (هر چند ساعت یه بار چند تا کلیک و دیگر هیچ). نه موسیقی، نه داستان، نه سر، نه ته... ولی وقتی شروع کردی سخت میتونی ولش کنی و این یعنی اعتیاد. حس رقابتی که تو این بازیها وجود داره، مقایسه خودت با بقیه، خواه سایر رفقا، سایر اعضای گروه، فامیلی های رقیب یا اتحاد های دشمن، بدست آوردن رتبه بهتر. با اینکه هر لحظه می دونی آخرش هیچ چیزی بهت نمی دن، ولی بازم هر روز میای و چند تا کلیک می کنی و جالب اینجاست که بسته به شدت اعتیاد، ممکنه حین انجام کارهای دیگه، بازم به فکر ریختن استراتژی و تغیر خط مشی و حمله و دفاع و اپگرید و اینچیزا باشی.

این بازیا تو سایتی مثل سایت ما جای بحث بسیار دارن. حیف که دست ما ایرانیای اسیر جبر جغرافیایی Smile از بازیهای آنلاین کوتاهه. ولی اگه بشه این تجربیات رو بشکلی تو بازی هامون بگنجونیم ، ره چند ساله رو یه شبه می ریم. بد نیست نگاهی جدی به سمت بازیهای آنلاین داشته باشیم. الان فرصت رقابت با تکنولوژی های تاپ کلاس خارجی از ما گرفته شده. ولی تو بازارهای نوین میشه یه کارایی کرد.

یکم جسته گریخته نوشتم. امیدوارم دوستان با ارائه نظراتشون به این بحث، نظم و جهت بدن.

موفق باشید.

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

1 شنبه 17 خرداد 1388 - 09:11
پاسخ بصورت نقل قول
Ali, علی جان سلام.

کاملا حرفهات درست ولی چون کسی تجربه ای نداره باید از ( 0 ) شروع کنیم. Surprised
نمیدونم شما میتونی این امکانات رو فراهم کنی تا بقیه هم یاد بگیرند ؟

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

4 شنبه 20 خرداد 1388 - 10:32
پاسخ بصورت نقل قول
بحث من اينه كه كي قراره از صفر شروع كنيم ؟!!!‌
قبول دارم كه بايد از صفر شروع كنيم ، ولی کی ؟ چرا الان چندین ساله که دست رو دست گذاشتیم ؟!!! البته از حق نگذریم ، فعالیت هایی انجام میشه .

ولی عقیده ی شخصی من اینه که کسانی که از بانیان بازیسازی در ایران هستند می تونند از صفر شروع کردن رو ، همراه با بقیه شروع کنند . به نظر من PD با وجود علی و بچه های حرفه ای که اینجا فعالیت میکنن ، با یک مدیریت خوب و انسجام کامل میتونه شروع کنه .

ولی این شروع کردن خیلی مهمه ، چون تا زمانی که شروع نکنیم فقط شعار میدیم ، مثل دونده ای که میگه من میخوام قهرمان 100 متر جهان بشم ، ولی فقط ادای دونده ها رو در میاره و عملا نمیدوه ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

5 شنبه 21 خرداد 1388 - 18:05
پاسخ بصورت نقل قول
سلام!
علي آقا من نقد و برسي بازيهاي جديد رو زياد مينويسم منتها اينجا قرارش نميدم اگه امكانات سايت رو براي اطلاع رساني بازي هم در سطح قابل قبول افزايش بديد من ميتونم اينجا هم از مقاله ها و نقد و پيشنمايش استفاده كنم.
مممنون. Cool

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011