Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> کمک برای تست این برنامه (موبایل)

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

کمک برای تست این برنامه (موبایل)
نويسنده
پيغام
Ali_Hashemi
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 3 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 95
محل سكونت: Earth

جمعه 18 ارديبهشت 1388 - 12:43
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به دوستان عزیز

این یک پروژه تحت موبایل (J2me) هست که برای سازمان میراث فرهنگی انجام داده ام.

برنامه رو بر روی موبایل های مختلفی تست کرده ام , ولی برای اطمینان بیشتر از اینکه بر روی گوشی های مختلف به درستی اجرا میشه , از دوستان خواهش میکنم که اگر میتونند این برنامه رو بر روی گوشی شون نصب کنند و در صورت اجراشدن , مدل گوشی شون رو در اینجا ذکر کنن. Question

البته مراقب این مسئله باشید که اگر در برنامه بر روی دکمه "ارسال درخواست" کلیک کنید , یک SMS از گوشی شما ارسال خواهد شد. البته هنگامی که از شما برای ارسال تایید میگیره , میتونید ارسال رو Cancel کنید.

نتیجه رو می تونید همینجا اعلام کنید و اگر هم خواستید , میتونید از منوی ارتباط با سازمان که در برنامه وجود داره , مدل گوشی تون رو برای بنده ارسال کنید.
با تشکر بسیار بسیار خیلیQuestion

این هم لینک :
http://www.sharemation.com/ICEX/Miras/Miras.zip
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

جمعه 18 ارديبهشت 1388 - 23:38
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

اجرا شد :

sony K800

الان به عكسي كه بالا گذاشتي دقت كردم ... به نظرم نوشته ها براي من كوچكتر از اين عكس بودند ... برنامه رو پاك كردم وگرنه دوباره نگاه مي كردم ... اگه مهم ه بگو برنامه رو نصب كنم خبرش رو بهت بدم ...

نويسنده
پيغام
Ali_Hashemi
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 19 ارديبهشت 1388 - 19:12
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی ممنونم از شما .
به خاطر اینکه فرصت خیلی خیلی کمی داشتم , نتونستم برای رزولوشن های بالاتر برنامه ای جداگانه بنویسم! به همین خاطره که نوشته ها کوچکتر هستند.

تصویری که من گذاشتم بر روی گوشی هایی با سایز 176*220 به این اندازه دیده میشه.
در رزولوشن های بالاتر , فقط تصاویر رو جابجا می کنم ولی اندازه نوشته ها بزرگتر نمی شوند.(مثل گوشی شما که 200*320 هست)

باز هم به خاطر فرصتی که برای من گذاشتید تشکر می کنم. Idea
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 22 ارديبهشت 1388 - 14:14
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. منم تست کردم. مثل مال مجتبی نوشته های منم کوچکتر بودن ولی بدون کاهش کیفیت نشون داده میشدن. بخشای مختلف برنامه رو هم تست کردم و هیچکدوم مشکلی نداشت.

گوشی هم p1 با زرلوشن 240*320 که البته به خیلی از jar ها گیر میده و نصب نمی کنه. ظاهرا" شما هم خوش شانسی و هم برنامت درست و حسابی نوشته شده که گوشی ما اینبارو اوکی داد.

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

3 شنبه 22 ارديبهشت 1388 - 15:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. تبریک میگم..

من روی 6300 امتحان کردم، در ظاهر مشکلاتی که دوستان دیگه اشاره کردن رو داره ولی در باطن هم وقتی خواستم در قسمت رزرو بلیط، شهرستان مبدا رو انتخاب کنم، با پیغام Application Error مواجه شدم.
که البته این اتفاق برای این گوشی یک امر عادی بحساب میاد! Smile

موفق باشی.

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali_Hashemi
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 22 ارديبهشت 1388 - 17:32
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
گوشی هم p1 با زرلوشن 240*320 که البته به خیلی از jar ها گیر میده و نصب نمی کنه. ظاهرا" شما هم خوش شانسی و هم برنامت درست و حسابی نوشته شده که گوشی ما اینبارو اوکی داد.

بسیار ازشما ممنونم و خوشحالم که برنامه بدون مشکل بر روی این مدل گوشی اجرا شد.
در مورد فونتها هم که دیگه کاری نمیتونم بکنم مگر اینکه یک برنامه هم برای رزولوشن های بالاتر بنویسم , که این کار رو نخواهم کرد Smile چون خود سازمان با این قضیه مشکلی نداره و همچنین فرصت کافی رو ندارم و درضمن از لحاظ هزینه ای هم به صرفه نخواهد بود. چون یک برنامه تحت وب و دو تا برنامه تحت ویندوز هم باید بنویسم و تحویل بدم Wink
البته میشه تصاویر رو Stretch کرد ولی اصلا کار خوبی نیست و سطح کار شدیدا پایین میاد.

نقل قول:
من روی 6300 امتحان کردم، در ظاهر مشکلاتی که دوستان دیگه اشاره کردن رو داره ولی در باطن هم وقتی خواستم در قسمت رزرو بلیط، شهرستان مبدا رو انتخاب کنم، با پیغام Application Error مواجه شدم.
که البته این اتفاق برای این گوشی یک امر عادی بحساب میاد!

از شما هم تشکر می کنم, البته کوچک بودن فونتها که دوستان اشاره کردند , مشکل به حساب نمیاد, هرچند که برنامه رو کاملا پارامتریک نوشته ام و در صورتی که اندازه تصاویر رو بزرگتر کنم , چیدمان صفحه به هم نخواهد ریخت. ولی همین هم خیلی زمان میبره.
در مورد Application Error هم اشکال از بنده بود (به خاطر اینکه شهر پیش فرض رو تهران قرار داده بودم ولی مقدار متناظر اون در آرایه null بود) و رفع شد Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011