Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> آریو ماجراجو (با دانلود نسخه دمو)

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

آریو ماجراجو (با دانلود نسخه دمو)
نويسنده
پيغام
MnF
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 22 تير 1385
تعداد ارسالها: 12
محل سكونت: یه جایی تو این کره خاکی

3 شنبه 9 مهر 1387 - 03:18
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

لطفا اول تمام متن را بخونید بعد بازی را دانلود کنید(اگه می تونید) بعد تا جایی که ممکنه از دکمه تشکر استفاده کنید دیگه اگه واقعا نیازی دیدی(انتقادی، پیشنهادی و....) دیگه لطف کنید نظر بدید. ممنون

دیر اومدم و زود میرم. Crying or Very sad

چند سالی هستش که توی این انجمن عضوم(شاید2 سال یا 3) ولی این جزء اولین پستهامه فکر کنم. Very Happy
شاید در نگاه اول فکر کنید بازی توی انجمن بازی های در دست تولید باید قرار می گرفت ولی اگه مطالب پایین را بخونید متوجه می شید. Wink

این نسخه دمو بازی می باشد. یعنی یک مرحله جدا از مراحل اصلی بازی طراحی شده. تا اندکی از امکانات و نوع بازی نشان داده شود و به طور کامل تست نشده است.

نام بازی: آریو ماجراجو
ساخته شده با: GameMaker 7
مدت زمان کار روی پروژه(زمان مفید): 3 ماه
تاریخ انتشار نسخه اصلی: شاید هیچ وقت!
برنامه نویس: MnF
گرافیگ و بقیه موارد: بعضی هاشو خودم ساختم(فوتر و منو و بعضی چیزای دیگه.) و بیشترش آماده هستش.
الگوی تقلیدی: Warcraft3

داستان بازی: (شاید نیازی نباشه چون شاید ادامه داده نشه.)(در ضمن مختصر می نویسم و جزئیات را بی خیال می شم و تغییراتی را هم می دم.)
آقای سان(San) و خانمون انف(Enf) چند سال بعد از ازدواجشون صاحب فرزندی مشن. نام فرزند را آریو می گذارن. آریو خیلی کنجکاو بود و عاشق مسافرت و چیزای عجیب. اما خانواده به دلیل مشغله کاری نمی تونستن مسافرت کنن تا اینکه آزیو به سن 12 سالگی می رسه و خانواده تصمیم به رفتن یک مسافرت می گیرن.
در راه سفرشون آقای سان برای اینکه آریو را خوشحال کنه تصمیم می گیره در راه سفر از کوهستان عبور کنن.اما توی راه کوهستان با گله ای گرگ مواجه می شن.
برای اینکه از دست گرگها فرار کن آقای سان درشکه را باعت تمام هدایت می کنه اما توی راه چرخ درشکه بیرون می یاد و درشکه با سرعت به سنگها برخورد می کنه. در این حادشه آریو به ته دره که در انتهای اون جنگلی سرسبز بود پرت می شه.(پدر و مادرش را نمی دم چی شد.)
خوشبختانه آریو به شاخ و برگ های درختان جنگل گیر می کنه تا اینکه کمی آهسته به زمین برخورد می کنه.(اما با سر.)توی این جریال آریو حافظه خودشو از دست می ده.
حالا آریو تک و تنها، بدون حافظه، با کوله پشتی که همه چیز اون بیرون ریحته شده بود، توی یک جنگل تاریک و موحش گیر افتاده.
یعنی چی می شه؟ آریو می تونه زنده بمونه و از جنگل بیرون بیاد؟ پدرو مادر آریو چه بلایی سرشون اومد؟آیا اونا زنده اند؟ شاید....شاید....شاید.(می خوایی بقیشو بنویسم؟)

می دونم داستان بازی خیلی خوب نیست نباید هم باشه. این تازه شروعش بود.

شات های بازی:

نکته: چون برای آپلود بازی عجله داشتم این آخرهای کار نتونستم یه چیزایی به بازی اضافه کنم مثل هلپ، و صفحه سازنده هم خیلی سریع ساختم اگه مشکلی توی نام ها یا هر چیز دیگه پیش اومده واقعا عذر می خوام. و هلپ را هم همینجا می زارم.

راهنمای بازی:

حرکت:
- کلیدهای جهت دار برای حرکت کاراکتر.
- کلید اسپیس برای استفاده از جادوی نیروی درون(برای استفاده از این جادو باید کتاب 'سانسرانس' را داشته باشید.)
- کلید F10 برای وارد کردن پیام.(کد تقلب)
- کلید چپ موس برای استفاده از جادو ها و کمکهای اولیه و هر چیزی که توی فوتر پایین می بینید.

راهنمای فوتر:

1. با داشتن این آیتم و کلیک بر روی اون 10 درصد به سلامتی کاراکتر شما افزوده می شود.
2. با داشتن این آیتم و کلیک بر روی اون 30 درصد به سلامتی کاراکتر شما افزوده می شود.
3. با داشتن این آیتم و کلیک بر روی اون 60 درصد به سلامتی کاراکتر شما افزوده می شود.
4. با داشتن این آیتم و کلیک بر روی اون نیروی جادویی شما پر می شود.(100 درصد)(نوار آبی پایین)
5. اولین نیروی جادویی ویژه با نام رعد(نام منظورم نوعشون هست. واسم اصلیشون با شدت تخریبشون را دیگه نمی گم.)
6. دومین نیروی جادویی ویژه با نام هسته درخشان.
7. سومین نیروی جادویی ویژه با نام گردباد.
8. چهارمین نیروی جادویی ویژه با نام میدان آتش.
9. پنجمین نیروی جادویی ویژه با نام کوه یخ.(با قابلیت یخ زدن دشمن.)
10. ششمین نیروی جادویی ویژه با نام انفجار.
11. کلید طلایی برای باز کردن در صندوق های طلایی.
12. کلید سبز برای باز کردن در صندوق های سبز.
13. سکه امتیازات بازی.(که قرار بود بعد از هر مرحله با پیرمردی روبه رو بشه و بتونه بعضی چیزا را ازش بخره.)
14. نقاب طلایی که شما را در برابر دشمن ها مقاوم تر می کنه.(هر چه بیشتر باشه ازتون خون کمتری کم می شه)
15. کتاب جادو که جادوی نیروی درون شما را قوی تر می کنه.(هر چه بیشتر باشه خسارات بیشتری به دشمن وارد می کنه.)

- سمت چپ هم که وسایل و چیزای دیگه ای هستن که توی بازی ازشون استفاده می شه. مثلا کتابی که می بینید نامش هست 'سانسرانس' که همان طور قبلا گفتم با داشتن این کتاب شما نیروی درون را می تونید استفاده کنید.(کلید اسپیس) و درمورد بقیه چیزها هم نمی گم فقط چون توی نسخه دمو 2 تای اونا را گذاشتم و بقیه را نگذاشتم بیشتر نمی گم.(اون یکی دیگه هستش گوی جادوی که با داشتنش نقشه سمت راست بالا فعال می شه.)

لینک دانلود بازی: (3 تا لینک گذاشتم که هر کدوم دوست داشتید دانلود کنید دو تا لینک پایینی لینک مستقیم هستن. )

كد:
http://rapidshare.com/files/149452142/Adventurer_Ario_Beta_0.2.exe.html

كد:
http://hcc.ir/game/Adventurer_Ario_Beta_0.2.zip

كد:
http://weber.ir/Adventurer_Ario_Beta_0.2.zip

حجم:
8 مگ (8 MB)

کد تقلب: (برای این نسخه دمو یه چند تایی گذاشتم.که بعدا قرار می دم.)

Trainer: اینم تا یه چند روزی بگذره بعد می زارم. همراه کد تقلب.

سوالات:
- آیا از سورسی چیزی استفاده شده؟ نه، تماما کار خودمه.
- چرا نسخه اصلی بازی را انتشار نمی دی؟ چون وقت ندارم و تا چند روز دیگه اصلا کامپیوتر ندارم که بخوام وقت بذارم.
- تو چکاره ای که اون مطلب اولی را نوشتی؟ راستش من هیچ کاره ام. چون از اسپم خوشم نمی یاد و دوست ندارم تاپیک پر از اسپم بشه همچنین انجمن، اینا نوشتم.
- چندتا مشکل پیدا کردم که یکیش اینه:وسط مرحله یکی از دشمن ها بیخود می چرخه و حمله نمی کنه؟ آره چون وقت تست کردن کامل مرحله را نداشتم و می خواستم سریع آپلود کنم کاراکتر دشمن را یه جایی ساختم که نمی تونه فرار کنه و گیر کرده.البته مشکلات فراوان دیگه ای هم داره.
--- دیگه بقیه را میزارم برای شما.

دیگه فکر کنم بسه بیشتر نمی نویسم.

ممنون از بابت خوندن مطالب بالا.

منتظر نظرات شما دوستان گرامی(البته بعد از دانلود) هستم.

با تشکر Arrow

*-*-*-*

بزرگی دنیای هر کس به بزرگی ذهن و فکر اوست!
eManF
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hosseinataeefard
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 11 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 606
محل سكونت: teh

3 شنبه 9 مهر 1387 - 12:51
پاسخ بصورت نقل قول
و آفرین
Laughing به خاطر توضیحات کاملت
یک آفرین دیگه به خاطر طراحی هات و همچنین اینونتوری کاملت
و یک حیف شد برای اینکه ادامه نمی دی
کارت عالی بود موفق باشی البته من دانلود نکردم و هنوز نمی تونم در مورد مسائل دیگه بازی نظری بدم
باز هم موفق باشی

[img]http://www.futureworldco.com/sign_logos/os/windows.jpg[[/img]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

3 شنبه 9 مهر 1387 - 22:12
پاسخ بصورت نقل قول
---=

سلام.
آفرین تلاش خوبی بود. من دارم دانلود می کنم. ولی نمیدونم چرا هر کی بازی میسازه اینقدر ناامید میشه!! (شایدم از عوارض game maker باشه!!!)

الگوی خوبی رو انتخاب کردی (وارکرفت) ولی نفهمیدم منظورت چی بود. فکر کنم فقط از نظر game play خواستی شبیه باشه.

به هر حال مهمترین ضعفش به نظر من زاویه ایه که بنا بر اون زاویه اسپرایت هات رو کار کردی. (توی شاتها مشخصه که زاویه ی بعضی هاش نسبت به هم فرق دارن) مخصوصاً پل و دریاچه بیشتر توی چشم میزنن.

در مورد HUD هم مشکل رنگ آمیزی وجود داره.

اینها مشکلات کوچیکین که میتونی حلشون کنی.

---=
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
omidsadeghvand
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 5 شنبه 31 فروردين 1385
تعداد ارسالها: 96
محل سكونت: تهران

2 شنبه 29 مهر 1387 - 00:11
پاسخ بصورت نقل قول
ايول خيلي خوب كار كردي Laughing
خيلي هم شلوغه Laughing

موفق باشي

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

4 شنبه 1 آبان 1387 - 11:51
پاسخ بصورت نقل قول
يه كمي شات وسطيه پلش تو ذوق مي زنه اما بقيه جاهاش عاليه!!!

عاليه عاليه عاليو عاليه!!!! مثل گل موكته!!!!!!!!!!
موكت كه گل نداره!!!!!!!!! باباش خبر نداره!!!!!

عشق كرديد يه شعر بي وزن و قافيه!!!
اگه بجواي بازي سازي رو شاعري زوم مي كردم الان مولانا بودم!!!!!!

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MnF
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 22 تير 1385
تعداد ارسالها: 12
محل سكونت: یه جایی تو این کره خاکی

شنبه 4 آبان 1387 - 18:26
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

(بلاخره يه وقت كوچيكي پيدا كردم اومدم كافي نت.)

کد تقلب(F10):

كد:
كد اولي و دومي بايد توي بازي باشه بقيه ديگه اضافيه.(حروف بزرگ و كوچيك حساس هستش و فاصله هم داره.)

1.قدرت نيروي درون
فعال:
كد:
SpacePower = Inactive SpacePower

........ فعال سازي قدرت نيروي درون(كليد اسپيس) كه Inactive بايد َActive باشه كه... .(آخه عجله كردم و جاي دو تا كد را اشتباه عوض كردم براي همينه)
غير فعال كردن:
كد:
SpacePower = Active SpacePower

2. نقشه(مپ)
فعال:
كد:
Map = Show Map

غير فعال:
كد:
Map = Hide Map

3. قدرت جادويي ويژه 1 (رعد)
كد:
ThunderPower = 1 ThunderPower

4.سلامتي كامل
كد:
Health = Full Health

5. مانا كامل
كد:
Mana = Full Mana

ديگه يادم نمي ياد چيز ديگه اي هم بود يا نه ولي فكر كنم... .

در پایان هم از دوستانی که دانلود کردن و اونایی که نظر دادن تشکر می کنم.

تشكر Arrow

*-*-*-*

بزرگی دنیای هر کس به بزرگی ذهن و فکر اوست!
eManF
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011