Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بازیها و پروژه های در دست تولید -> نینجا شینوبی 3 (بازگشت نینجا مستر)

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي

نینجا شینوبی 3 (بازگشت نینجا مستر)
نويسنده
پيغام
pro 3dgame studio7
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 19 مرداد 1387
تعداد ارسالها: 199

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 02:09
پاسخ بصورت نقل قول
به نام خدا

Surprised با توجه به این که کنسول قدیمی سگا بازیهای جالبی داره که هنوز هم اگه هر کدوم از ما بریم سراغشون حتما جند ساعتی باهاش سرگرم میشیم و با توجه به اینکه این بازیها میتونن خاطرات دوران گذشته رو برامون زنده کنن من به این فکر افتادم که یکی از بازیهای سگا رو که دارای گیم پلی عالی و گرافیک خوبی هست رو در سبک اکشن 3دی و 2 دی بازسازی کنم .
دوستان از جمله جناب اساتید آرش دیجی 71 و کمک های دورادور استاد گرامی شهروز همیشه نسبت به بنده لطف داشتن و به سوالاتم با صبر و حوصله جواب دادن.
سوالات برنامه نویسی این بازی رو از این دو عزیز پرسیدم و خواهم پرسید.

Surprised اما گرافیک:
جناب آقای پویان در امر گرافیک 2دی قول دادن که کمک کنند . و رو قولشون هم حساب ویژه ای باز کردم.

تقریبا بیشتر از 70 درصد برنامه نویسیش کامل شده . میدونید که هوش مصنوعی بیشتر از 50 درصد برنامه نویس رو شامل میشه . اون در حال کامل شدن هست . همین روزاست که کامل بشه .

در مورد عکس از بازی باید مراحلش رو با کمک آقای پویان کامل کنم که بکگراند هاش جالب باشن. و
داستانش هم که کسایی که شینوبی 3 بازی کردن خوب میدونن . کسی هم که بازی نکرده پیشنهاد میکنم بره بازی کنه . ضرر نمیکنه.

Surprised

اين نامه توسط pro 3dgame studio7 در 2 شنبه 25 شهريور 1387 - 02:40 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

Re: نینجا شینوبی 3 (بازگشت نینجا مس
نويسنده
پيغام
پویان
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 21 اسفند 1386
تعداد ارسالها: 134

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 13:43
پاسخ بصورت نقل قول
pro 3dgame studio7 نوشته:
به نام خدا

Surprised با توجه به این که کنسول قدیمی سگا بازیهای جالبی داره که هنوز هم اگه هر کدوم از ما بریم سراغشون حتما جند ساعتی باهاش سرگرم میشیم و با توجه به اینکه این بازیها میتونن خاطرات دوران گذشته رو برامون زنده کنن من به این فکر افتادم که یکی از بازیهای سگا رو که دارای گیم پلی عالی و گرافیک خوبی هست رو در سبک اکشن 3دی و 2 دی بازسازی کنم .
دوستان از جمله جناب اساتید آرش دیجی 71 و کمک های دورادور استاد گرامی شهروز همیشه نسبت به بنده لطف داشتن و به سوالاتم با صبر و حوصله جواب دادن.
سوالات برنامه نویسی این بازی رو از این دو عزیز پرسیدم و خواهم پرسید.

Surprised اما گرافیک:
جناب آقای پویان در امر گرافیک 2دی قول دادن که کمک کنند . و رو قولشون هم حساب ویژه ای باز کردم.

تقریبا بیشتر از 80 درصد برنامه نویسیش کامل شده . میدونید که هوش مصنوعی بیشتر از 50 درصد برنامه نویس رو شامل میشه . اون در حال کامل شدن هست . همین روزاست که کامل بشه .

تا آخر تابستون باید تمومش کنم بدم یه موسسه .

در مورد عکس از بازی باید مراحلش رو با کمک آقای پویان کامل کنم که بکگراند هاش جالب باشن. و
داستانش هم که کسایی که شینوبی 3 بازی کردن خوب میدونن . کسی هم که بازی نکرده پیشنهاد میکنم بره بازی کنه . ضرر نمیکنه.

Surprised

ببینم محمد جان مظورت از موسسه چیه دقیقا یعنی میخوای تجاریش کنی ...؟ Shocked
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
pro 3dgame studio7
بازی ساز
بازی ساز

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 16:02
پاسخ بصورت نقل قول
آره اگه ثبت بشه حتما تجاريش ميكنم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 18:56
پاسخ بصورت نقل قول
pro 3dgame studio7,
چون مي گي هفتاد درصد ساخته شده و تا آخر تابستون هم تمام مي شه

پس مي توني شات بذاري؟

اينطور كه معلومه با A7 کار شده؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
pro 3dgame studio7
بازی ساز
بازی ساز

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 20:12
پاسخ بصورت نقل قول
درسته با آ7 كار شده ولي برنامه نويسيش رو گفتم 70 درصد تموم شده نه كل بازي .
سختي كار همون برنامه نويسي هست به نظر من . بقيش ديگه راحته كار تري دي هست كه سريعتر هستم.
البته چند روز ديگه ازش شات ميزارم فعلا سيستمم ويروسي شده
Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
pro 3dgame studio7
بازی ساز
بازی ساز

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 20:14
پاسخ بصورت نقل قول
درسته با آ7 كار شده ولي برنامه نويسيش رو گفتم 70 درصد تموم شده نه كل بازي .
سختي كار همون برنامه نويسي هست به نظر من . بقيش ديگه راحته كار تري دي هست كه سريعتر هستم.
البته چند روز ديگه ازش شات ميزارم فعلا سيستمم ويروسي شده
Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
پویان
کاربر اخراج شده

5 شنبه 7 شهريور 1387 - 21:54
پاسخ بصورت نقل قول
محمد جان اول اینکه درسته کار برنامه نویسیش سخته اما بخدا باور کن کارای گرافیکی و طراحیش کار حضرت فیله .....
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
عماد11
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 7 اسفند 1383
تعداد ارسالها: 230
محل سكونت: تهران

جمعه 8 شهريور 1387 - 12:11
پاسخ بصورت نقل قول
پویان نوشته:
محمد جان اول اینکه درسته کار برنامه نویسیش سخته اما بخدا باور کن کارای گرافیکی و طراحیش کار حضرت فیله .....
موافقم

نويسنده
پيغام
pro 3dgame studio7
بازی ساز
بازی ساز

شنبه 9 شهريور 1387 - 02:34
پاسخ بصورت نقل قول
اين مدت سيستمم ويروسي شد مجبور شدم كلا فرمت كنم.

بزودي دموي اين بازي رو اينجا قرار ميدم چونكه مراحل رو هنوز طراحي نكردم . شخصيت اصلي رو در اين دمو ميتونيد ببينيد .
Surprised
پويان عزيز منظور من اينه كه كار سه بعدي مراحل خيلي سريعتر از برنامه نويسي پيش ميره و در اين كه طراحي لول ها كار مشكليه شما درست ميفرماييد ولي سريعتر پيش ميره چونكه دستت بازه تو طراحي و هيچگونه محدوديتي نداري.
ولي برنامه نويسي به موتور برميگرده كه براي فلان حالت هيچ كدي در نظر نگرفتن يا بهتر بگم من ازش بي اطلاعم و بايد از يه راه ابتكاري مشكل رو حل كرد. حالا من يه دمو ميزارم با توجه به اون يه بكگراند برا يكي از مرحله ها درست كن تا كار رو شروع كنيم. ميدونم خيلي كار داري ولي بين وقت استراحتت يه كاريش بكن . منم زياد عجله ندارم چند روز هم شد مشكلي نيست.
راستي اگه بخوام شات بذارم بايد به چه آدرسي آپ كنم كه توي همين قسمت نمايش داده بشه؟
Surprised Surprised Surprised

پويا يه splash براي شروع بازي درست كن كه نام بازي و يه عكس نينجا باشه . همينطوري با هر عكسي كه درست ميكني من بيشتر روي نام بازي تاكيد دارم بعدا عكس رو جايگزين ميكنيم
متنش اين باشه :
ninja shinobi
3
return of the master ninja

سايزش هم 800*600 باشه با بكگراند مشكي و نوشته هاش هم هر جور كه خودت صلاح ميدوني. البته دوس داشتم يه عكس از نينجا بذارم ولي نميدونم تو چه سايتي بايد باشه كه اينجا نشون بده؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
پویان
کاربر اخراج شده

شنبه 9 شهريور 1387 - 13:11
پاسخ بصورت نقل قول
محمد جان مشکلی نیست ...در رابطه با طرح نینجا هم اگه وایستی من طراح هم دارم میگم ی مدل ینجا در بیاره که روش کار کنم
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 7 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011