Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> كتابخانه اي كه كتابهاي كامپيوتري داشته باشه

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

كتابخانه اي كه كتابهاي كامپيوتري
نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 18 آذر 1383
تعداد ارسالها: 34
محل سكونت: پايتخت

شنبه 5 دي 1383 - 08:13
پاسخ بصورت نقل قول
كسي كتابخان اي سراغ نداره كه كتابهاي آموزش كامپيوتر سراغ داشته باشه؟

پدر آدم در مياد تو اين دور و زمونه يه كتاب بخره!
ميري يه كتاب 3DS MAX ميخري ميبيني ورداشتن يك سوم Help برنامه رو ترجمه كردن اسمشو گذاشتن كتاب و يه قيمت براي مصرف كننده 6000 توماني هم چسبوندن رو درش! (كاش اقلاْ كل Help رو ترجمه كرده بودن)

خلاصه بد وضعي شده! به فكرشم يه MasterCard بخرم برم از Amazon.com كتاب الكترونيكي بخرم.

اگه يه كتابخانه سراغ دارين كه كتاب در مورد كامپيوتر داره من رو بي نصيب نگذاريد.

واالا من تا حالا تو هر كتابخونه اي كه رفتم پر بوده از كتاب هاي مذهبي و روان شناسي و آموزش هاي مبتدي كامپيوتر (Word - Excel)
آدم ديوانه ميشه!!!
ميري به طرف ميگي كتاب فلان ميخوام ميگه چيچي هست؟ Shocked

خلاصه كه خلاصه!

الان دنيا داره به 2 بخش تقسيم ميشه. يكي بخش غرب و شرق دور و يكي وسط! مخ ها و نابقه ها دارن ميرن سمت غرب و سرق دور و كند ذهن ها هم ميمونن وسط.
تعريف از خود نباشه ولي منم چون نابغه هستم بايد برم... Wink

الان من يه فكري دارم كه ميخوام يه CD Rom و CD Writer و يك CD درست كنم كه روي اون سيدي ميشه 80 GB اطلاعات ذخيره كرد. البته اگه بخوام توش از سيستم جديد ليزر آبي استفاده كنم ميشه توش 800 GB ذخيره كرد!!! اسمشم ميخوام بذارم DAD دستگاه خوانندش هم ميشه DAD ROM و نويسندش هم ميشه DAD RW
(DAD = Darius Aryanpur's Disc)

فقط دنبال يه شركت توليد CD هستم كه پشتيبانيم كنه.
چند روز پيش رفتم شركت دنا! (همون كه نوار مغناطيسي و CD و VHS ميسازه) ولي به نتيجه اي نرسيدم.

فكر نكنم باورتون بشه ولي اگه من بتونم اين ايده رو اجرا كنم انقلابي در صنعت كامپيوتر ايجاد ميشه!

من قبلاْ توي مدرسه استعداد هاي درخشان درس ميخوندم ولي به دليل شروع دوره سندرم پيش فعالي درسم ضعيف شد و فقط 3 سال راهنمايي رو توانستم تو اون مدرسه بمونم و بعدش انداختنم بيرون ولي حالا با رفتن پيش دكتر روانپزشك و مداوا شدن به وسيله قرص Ritaline دوباره به دوران نبوغ برگشتم و ميخوام كنكور بتركونم...

يك وقت فكر نكنيد من ديوانه هستم! در آينده بهتون ميگم پيش فعالي چيه!

خلاصه كتابخونه يادتون نره كه سخت بيپولم و دنبال كتابخونه هستم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

شنبه 5 دي 1383 - 11:29
پاسخ بصورت نقل قول
Shocked ><<>><<>2<>٫2*4243 Shocked

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 5 دي 1383 - 21:13
پاسخ بصورت نقل قول
اسحاق نوشته:
Shocked ><<>><<>2<>٫2*4243 Shocked

بايد اينو Decode كنم يا كه سركاريه؟ Shocked
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali3D
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 مهر 1383
تعداد ارسالها: 183

شنبه 5 دي 1383 - 21:32
پاسخ بصورت نقل قول
فك كنم لازم به دكود نباشه كاملاً واضحه Confused

http://www.Aryo.ir
بیاموزیم اندیشیدن را و نه اندیشه ها را
و بدانیم تعصب اولین گام به سوی نابودی ست
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

شنبه 5 دي 1383 - 21:58
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
الان من يه فكري دارم كه ميخوام يه CD Rom و CD Writer و يك CD درست كنم كه روي اون سيدي ميشه 80 GB اطلاعات ذخيره كرد. البته اگه بخوام توش از سيستم جديد ليزر آبي استفاده كنم ميشه توش 800 GB ذخيره كرد!!! اسمشم ميخوام بذارم DAD دستگاه خوانندش هم ميشه DAD ROM و نويسندش هم ميشه DAD RW
(DAD = Darius Aryanpur's Disc)

فقط دنبال يه شركت توليد CD هستم كه پشتيبانيم كنه.
چند روز پيش رفتم شركت دنا! (همون كه نوار مغناطيسي و CD و VHS ميسازه) ولي به نتيجه اي نرسيدم.

دوست عزيز

ايده شما در حالت كلي بسيار با ارزش است. اما چنانچه بخواهيم بصورت منصفانه و بدور از هر گونه تعصب به آن بنگريم از نظر عملي و تبديل به محصول فاقد ارزش ميباشد. چرا كه يك ايده تا زماني كه به عمل تبديل نشود هيچ ارزشي نخواهد داشت. بنابر گفته يكي از بزرگان كه دانستن كافي نيست. بلكه به كاربستن شرط است و خواستن كافي نيست بلكه عمل كردن مهم است.
در ضمن قبل از اقدام به ساخت چنين تكنولوژي هايي بايد حتما تمام جوانب امر از قبيل محصولات رقبا نيز مورد بررسي قرار بگيرند.

ممكن است سوال كنيد كه اگر امكان تبديل اين ايده به عل وجود دارد پس دليل بي ارزشي آن چيست كه در جواب بايد عرض كنم كه اولا ايده جنابعالي مدتها پيش در دست تحقيق بوده و اخيرا به مرحله ساخت و بهره برداري رسيده است. حافظه هاي جديد موسوم به Nano Mem ماژول هايي هستند كه داده ها را بر روي مولكولهاي پلاستيك ذخيره ميكنند و از نظر هزينه 5 برابر ارزانتر از حافظه هاي موجود هستند و از نظر حجم بين 60 تا 100 برابر حافظه هاي موجود. بر روي هر پلت فرم استانداري قابل اجرايند و نيازي به خريد سخت افزار جديد ندارند. به عنوان مثال يك ماژول در اندازه هاي يك فلاپي 3.5 اينچي ميتواند براحتي 5 ترابايت از اطلاعات را در خود ذخيره كند.

در مورد آخرين مورد يعني تكنولوژي ساخت هم بايد اين نكته را عرض كنم كه هيچ تقصيري از جانب شما وجود ندارد. شما ايده را ساختيد و اراده لازم براي ساخت را داريد. اما نقوص موجود در بين راه بيشتر از آن مهمند كه فكر ميكنيد. نداشتن حمايت براي توسعه پروژه هاي ينچنين و نبود دانش كافي براي تبديل ايده به عمل از مهمترين شروط لازم هستند. يكي از درسهاي رشته الكترونيك ( كه من در آن مشغول به تحصيل هستم ) الكترو مغناطيس است كه بطور كامل با ميدان هاي الكتريكي و مغناطيسي و روابط و اصول حاكم بر آنها دلالت دارد. بعضي از قسمتهاي اصول مغناطيسي به قدري پيچيده اند كه تصور آنها هم مشكل است چه برسد به تبديل آن شرايط ايده آل به شرايط واقعي آنهم با كمترين خطاي ممكن. بطوري كه حافظه هاي Nano mem در 1.5 بليون چرخه نوشتن-خواندن هيچ خطايي را مشخص نكردند. بهرحال چنانچه مايليد تا بصورت شخصي بر روي اين پروژه كار كنيد پيشنهاد ميكنم حتما كتاب چنگ را تهيه و مطالعه كنيد.

اميدوارم كه از لحن صريح اين پست نرنجيده باشيد

با آرزوي موفقيت
علي

نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 5 دي 1383 - 22:43
پاسخ بصورت نقل قول
اگه دقت كرده باشيد من نگفتم 60 تا 100 برابر! من گفتم 800 برابر!
Surprised البته باز هم ميشه به راحتي افزايشش داد.

خيلي خوب. الان ميخوام يكم از ايده رو لو بدم تا بهتر منظور من رو بفهميد:

من ميتونم كاري كنم كه كامپيوتر بجز 0 و 1 تمامي موارد زير رو هم بشناسه:

كد:

2 3 4 5 6 7 8 9

q w e r t y u i o p a s d f g h j k l z x c v b n m Q W E R T Y U I O P A S D F G H J K L Z X C V B N M

{ } [ ] ; : ' " , < . > / ? ` ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) - _ = + \ |

ض ص ث ق ف غ ع ه خ ح ج چ ش س ي ب ل ا ت ن م ك گ ظ ط ز ر ذ د پ و ْ ٌ ٍ ً ُ ِ َ ّ ؤ ئ ى إ أ آ ة » « ؛ ك ژ ‌ ء ؟

در اوايل ساخت كامپوتر بدليل اينكه سخت افزاري كه تمام اين موارد رو بشناسه قيمتش خيلي گرون ميشد اومدن و فقط از اعداد 0 و 1 استفاده كردند كه با استفاده از بودن جريان برق و نبودن آن به كامپيوتر مفمونده ميشه و بقيه موارد بجز 0 و 1 رو با استفاده از كد گذاري اونها با 0 و 1 به دستگاه فهماندن. ولي حالا من در سال 2561 خورشيدي تونستم با طراحي يك دستگاه نويسنده و خواننده و دستگاه خواننده و خود لوح فشرده و كشيدن نقشه آنها انقلابي در صنعت كامپيوتر ايجاد كنم.

ديگه لازم نيست توي يك CD عدد 9 بصورت 01001 نوشته ميشه كه به اين صورت 5 تا سلول حافظه هدر ميره براي نگاشته شدن عدد 9 ولي اگر كامپيوتر بتونه خود 9 رو بشناسه فقط يك سلول حافظه براي نوشتن 9 نياز است!!!

تمامي مراحل ايجاد اين طرح انجام شده و فقط نياز به رسيدن به خط توليد داره! ولي فكر كنم با اين وضعي كه وجود داره بايد اين نقشه هارو با خودم به گور ببرم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

شنبه 5 دي 1383 - 23:09
پاسخ بصورت نقل قول
پس اينطور كه پيداست بايد بجز خريد اون dadها و dad-romها به فكر خريد اون دستگاهي هم كه قراره همه اونها كه نوشتيد رو بخونه ٬ باشيم٬نه؟

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

1 شنبه 6 دي 1383 - 07:31
پاسخ بصورت نقل قول
[quote="اسحاق"]پس اينطور كه پيداست بايد بجز خريد اون dadها و dad-romها به فكر خريد اون دستگاهي هم كه قراره همه اونها كه نوشتيد رو بخونه ٬ باشيم٬نه؟[/quote
نه Surprised
خود DAD Rom طوري طراحي شده كه بتونه اون علائم رو از روي DAD بخونه و در آخر هم اونها رو به 0 و 1 تبديل كنه و به كامپيوتر انتقال بده.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali3D
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 مهر 1383
تعداد ارسالها: 183

1 شنبه 6 دي 1383 - 13:15
پاسخ بصورت نقل قول
بابا اي ول Laughing

http://www.Aryo.ir
بیاموزیم اندیشیدن را و نه اندیشه ها را
و بدانیم تعصب اولین گام به سوی نابودی ست
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

1 شنبه 6 دي 1383 - 15:16
پاسخ بصورت نقل قول
بابا اینکاره
من حسست می کنم وقتی سوم راهنمایی بودم یه دستگاه درست کردم که
قانون نیوتن را نقض می کرد ولی همه من را مسخره می کردن
بعد یک پدیده ی فیزیکی را به کمیت تبدیل کردم ولی چون بحثی نظری بود
در خوارزمی به جایی نرسید ولی من از این جشنواره بسیار لذت بردم
خیلی آدمای باحالی هستن حتی برای برگزیدگان یک شهرک با تمام امکانات در
شهریار ساختن که بسیار مجهز است خوشحال میشم باشما گپی بزنم
redrats@gmail.com Wink

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011