Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> ساخت یک بازی اکشن ادونچر توسط تیم IGG

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

1
نويسنده
پيغام
Rick_The_Punisher
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 17 مرداد 1386
تعداد ارسالها: 14
محل سكونت: Raccon City Police Department

4 شنبه 17 مرداد 1386 - 13:14
پاسخ بصورت نقل قول
سلام ! من همون Punisher2000 هستم.
در مورد داستان و اینکه از کجا سفارش شده ...
اولین کار سناریو نویسی من یک کار تئاتری ساده بود ...
بعد از چندبار نوشتن تصمیم گرفتم یک سناریو کامل بنویسم و هرجور شده ردش کنم واسه گیم ...
بالاخره بعد از 2 سال کار ، سناریوی Rise of Evil نوشته شد ( البته تماما انگلیسی ) و برای شرکتی که هنوز نمیتونم نام ببرم فرستاده شد. جواب اومد که متاسفانه ما سناریو قبول نمیکنیم تا اینکه با اصرار فراوان تصمیم گرفتند تا هیدئو مآتوئو داستان رو بخونه - ایشون از اعضای بخش ریسرچ اند دولپمنت همون شرکت هستند - وجالب اینکه تصمیم گرفت داستان رو بخره ... بعد از کمی مناظره داستان رو فروختم و تو قرار داد ذکر شد که باید اسم من به عنوان نویسنده نوشته بشه ... - در پایان بازی - دومین سناریو با نام آنسوی امید که بعدها ترجمه انگلیسی شد رو هم از طریق اقوام خارج از کشور به یه شرکت نام آشنای فیلم سازی بفروشم که تو این مورد با گرفتن یه درصدی بیخیال اسم و اینا شدم ... تا این که پیشنهادی از طرف یکی از اقوام از سازمان اطلاعات رسید که میخوایم یه بازی رایانه ای براس سازمان داده بشه ولی با این شرایط ( اگر خواستید یه پی ام لطف کنید خدمتتون عرض میکنم ) من گفتم میتونم تو نوشتن داستان کمک کنم ... مشغول جمع و جور کردن داستان بودم که این تاپیک در سایت دارینوس ایجاد شد و با کمک دوست خوبم شهریار به سرعت یه داستان خوب نوشته شد.
موضوع داستان تکراری نیست و طبق تحقیقات من ، بازی 3 بعدی فقط 5 عدد از این موضوع منتشر شده !
البته اعضای سایت دارینوس خیلی بیش از حد به اسپم پراکنی ! میپردازند و از بحث اصلی دورند و این شد که تصمیم گرفتیم با توجه به شناخت سایت و کمک Kamkar عزیز اینجا یه Aid بگیریم !
Laughing بنابراین خیلی به کمک احتیاج داریم !
کامکار هم بعنوان یه نفر اصلی به تیم اضافه میشه ...

1
نويسنده
پيغام
Rick_The_Punisher
کاربر جدید
کاربر جدید

4 شنبه 17 مرداد 1386 - 13:15
پاسخ بصورت نقل قول
سلام !
در مورد بازي اينكه سبك بازي چیزی بین Survival Horror و Action Advanture خواهد بود ...
اون چیزی که تو نظر من هستش ، اینه که مثل بازیهای Capcom اول محیط بازی بصورت پیش فرض تهیه بشه و بعد کاراکتر توش حرکت کنه ... نمونه بارزش سری Resident Evil هستش که میتونید در عکسهای زیر محیط بازی رو ببینید و بعد برید خود بازی رو هم ببینید !

حتی نورپردازی بازی هم پیش فرض بوده که البته برای الان خیلی افت خواهد داشت ... ولی چیزی که مطمئنم اینه که بازی سوم شخص خواهد بود و نیاز به طراحی محیط قویی خواهد داشت.
اما در مورد انیماتور ... حرفتون درسته ، انیماتور فعلی ما فقط برای ساخت دمو های Pre Render بازی استفاده شده که با نرم افزار تهیه شدن ... Arrow
از اونجایی که عجله کار شیطونه ، برخلاف خیلی از دوستان که انتظار دارن بازی رو هفته دیگه برن بخرن ، میخوایم روی این بازی کار زیادی بشه تا داستان خوبش با مشکلات بازی پوشیده نشه ...

نويسنده
پيغام
kamkar
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 11 آذر 1385
تعداد ارسالها: 8
محل سكونت: تهران

4 شنبه 17 مرداد 1386 - 13:46
پاسخ بصورت نقل قول
از دوستانی که میتونن کمک کنند هم واقعا ممنونم!

شاید به برنامه نویس هم احتیاج پیدا کنیم!(که میکنیم)

من تا جمعه نیستم!پس فعلا خداحافظ

نويسنده
پيغام
shahriyar_mythology
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه 19 مرداد 1386
تعداد ارسالها: 1

جمعه 19 مرداد 1386 - 10:45
پاسخ بصورت نقل قول
داستان بازي هيچ نقصي نداره ولي بايد روش بيشتر كار بشه تا در انتها يك اثر قابل قبول باشه . اگه داستان كامل باشه و بتونه براي مدت زيادي مخاطب رو دنبال خودش بكشونه بازي رو جذاب ميكنه . مثلا ميبينيم كه خيلي از بازي ها هستند كه داستان عالي دارند ولي گرافيك مزخرفي دارند اما طرفداران زيادي دارند . (البته يك مشكلاتي هست كه جديدا همه گرافيك پرست شدن و اين كارو سخت تر ميكنه) پس اول بايد روي داستان بسيار كار بشه و اونو تا حدي بي نقص كنه . مثلا همين الانم در داستان بازي مشكلات فراواني وجود داره . مثلا داستان بايد گسترده تر بشه و شخصيت پردازي دقيق تر انجام بگيره و اين كار كار يكي دو روز نيست .
به قول پانيش عجله كار شيطونه Surprised
بعد داستان اصل بازي بايد روي صداگذاري باشه(البته شايد خيلي ها نظر منو نداشته باشن)
ولي به نظر من صداگذاري آبجكت ها و شخصيت ها و موسيقي بازي از عوامل اصلي جذابيت بازي است .
بعد از صدا بايد بر روي گرافيك كار كنيم . اگه در اين ضمينه حرفه اي نيستيم و ممكنه كارمون مشكل دار باشه بايد در دو مورد قبل بسيار پيشرفت كنيم تا مشكلات اين قسمت كه به آدماي حرفه اي(كه من خودمو جزپ اونا نميدونم)نياز داره توسط خوبي هاي دو قسمت قبل ژوشيده بشه .

اميدوارم بازي كه در دست ساخته مخاطب زيادي داشته باشه
من كه شخصا نهايت سعيمو براي سرسامان دادن بازي (به همراه پانيش جون)ميكنم . Laughing
موفق باشيد

نويسنده
پيغام
Rick_The_Punisher
کاربر جدید
کاربر جدید

جمعه 19 مرداد 1386 - 17:45
پاسخ بصورت نقل قول
اه اه ... اين مرتيكه تو Sig تو چیکار میکنه ؟
آقا یه تریلر میزاریم که البته هیچ بخشش از Gameplay Footage نیست ... چیه خب ؟ Resident Evil 5 هم اولین تریلرش به کلی انیمیشن Per Render بود

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

شنبه 20 مرداد 1386 - 21:42
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
آقا یه تریلر میزاریم که البته هیچ بخشش از Gameplay Footage نیست ... چیه خب ؟ Resident Evil 5 هم اولین تریلرش به کلی انیمیشن Per Render بود

منتظرم .

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
akbar_syberia
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 20 مرداد 1386
تعداد ارسالها: 6

1 شنبه 21 مرداد 1386 - 09:17
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

من akbar_syberia هستم تهيه كننده و سرپرست گروه IGG به درخواست دوست خوبم kamkar در اين سايت عضو شده و لازم دونستم براي ساخت يك بازي خوب از اطلاعات دوستان ديگه كه در اين انجمن فعاليت ميكنن نيز استفاده كنم !!

( kamkar عزيز شما هم به علت فعاليت خوب و زيادتان هم در اين سايت و هم در دارينوس به عنوان يك عضو مهم ( مدير مسئول ) به ليست اعضا اضافه شديد !! + فعاليت خودتان كه طراحي بازي بود !! )

الان كه اينا رو مي نويسم به همت گروه سناريو نويسي تقريبا تموم شده و داره ويرايش نهايي رو ميگذرونه !! همانطور كه دوست عزيزم كامكار ، خلاصه داستان رو در صفحه اول همراه شخصيت ها آورده است !!

بنده حقير كار خاصي انجام نميدم !! زحمت رو دوستان عزيز ميكشن !! انشا الله هركاري ازدستم بر بياد براي اين گروه انجام ميدم !

از دوستاني كه در اين سايت فعاليت ميكنن خواهش مي كنم ما را در ساخت اين بازي همراهي كنن . ( فكر ميكنم يك طراح شخصيت از اين انجمن به گروه ما پيوسته كه با كارگردان صحبت كرده و به زودي نامش اول تاپيك حك خواهد شد !! )

اگر سوالي بود مي تونيد PM بزنيد .... ممنون
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
alibaba
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 21 بهمن 1385
تعداد ارسالها: 313

1 شنبه 21 مرداد 1386 - 13:08
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام خدمت دوستان بازي ساز(اين پروژه)
سوالي در مورد نوع موسيقي متن داستان باتوجه به نوع داستانتون داشتم.
كه براي اين نوع داستان وبازي شما مي خواين از چه سبكي از موسيقي براي جذابيت بيشتر بازي استفاده كنيد.؟
با توجه به اين كه ميدونيد موسيقي يكي از عوامل مهم در جذب مخاطب يك بازي هستش Mad

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
Rick_The_Punisher
کاربر جدید
کاربر جدید

1 شنبه 21 مرداد 1386 - 16:12
پاسخ بصورت نقل قول
alibaba نوشته:
با سلام خدمت دوستان بازي ساز(اين پروژه)
سوالي در مورد نوع موسيقي متن داستان باتوجه به نوع داستانتون داشتم.
كه براي اين نوع داستان وبازي شما مي خواين از چه سبكي از موسيقي براي جذابيت بيشتر بازي استفاده كنيد.؟
با توجه به اين كه ميدونيد موسيقي يكي از عوامل مهم در جذب مخاطب يك بازي هستش Mad
روي موسيقي كار داره ميشه و بيشتر از موزيك با ريتم تند استفاده خواهد شد. معمولا با موسيقي آرام و ملايم شروع ميشه و وقتي اتفاق هيجان انگيزي ميفته موزيك ناگهان تند ميشه ...
براتون يه نمونه موسيقي هم ميزارم ...

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011