Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی سایت ها و وبلاگهای مفید -> انجمن گروه بازي سازان اسلايدگيم

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

انجمن گروه بازي سازان اسلايدگيم
نويسنده
پيغام
مجید توکلی
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 17 اسفند 1385
تعداد ارسالها: 528
محل سكونت: تهران-شهر زيبا-تعاون

2 شنبه 7 خرداد 1386 - 11:45
پاسخ بصورت نقل قول
اون كسايي كه مايلند عضو اين گروه بشن تا در زمينه هاي مختلف با ما همكاري كنن.ما قصد ساخت يك بازي داريم:
www.maghsad.com/slidegame

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

5 شنبه 10 خرداد 1386 - 14:21
پاسخ بصورت نقل قول
بهتره توضيحات بيشترو همين جا بنويسي Wink
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
kohzadi
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 13 بهمن 1385
تعداد ارسالها: 78
محل سكونت: شيراز

جمعه 11 خرداد 1386 - 07:52
پاسخ بصورت نقل قول
شما هیچی نگفته از افراد همکاری میخوایید ؟
یکم نا معقوله.

نويسنده
پيغام
kohzadi
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 13 بهمن 1385
تعداد ارسالها: 78
محل سكونت: شيراز

جمعه 11 خرداد 1386 - 07:55
پاسخ بصورت نقل قول
در ضمن این لینکم که گذاشتی خرابه
اصلا به کجا میره؟

نويسنده
پيغام
liantec
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 28 آبان 1385
تعداد ارسالها: 718
محل سكونت: تهران ، بوشهر

جمعه 11 خرداد 1386 - 09:24
پاسخ بصورت نقل قول
kohzadi,
لينك تا ديشب درست بود
امروز خراب شده

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

جمعه 11 خرداد 1386 - 11:29
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

لينك تا ديشب درست بود
امروز خراب شده

بله انجمن هاي مقصد امروز قاطي كردند Confused
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مجید توکلی
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 17 اسفند 1385
تعداد ارسالها: 528
محل سكونت: تهران-شهر زيبا-تعاون

جمعه 11 خرداد 1386 - 11:30
پاسخ بصورت نقل قول
خد وم هم تازه همين امروز فهميدم :
مقصد سرورش خراب شده داره درست ميكنه.تو ايملم اومد.تا موقع پايان امتحانات يا شايد هم زودتر.ميگن چون اين موقع استقبال كمتر شده ما از اين فرصت براي درست كردن سرورمون استفاده ميكنم.

نويسنده
پيغام
mamadghaz
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 5 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 118
محل سكونت: تهران

جمعه 11 خرداد 1386 - 19:40
پاسخ بصورت نقل قول
خوب دوستان اجازه بدهيد حرفهاي آقا مجيد را كامل كنم ما به طبق توافق قبلي با سابر اعضا مشغول طراحي بازي با نرم افزار قدرتمند تري دي گيم استاديو هستيم و همينطور تمام سعيمان بر اين است كه اكثر كارها را در ساخت بازي خودمان انجام دهيم و به هيچ عنوان از اشيا و مدلهاي آماده استفاده نكنيم
شايد بپرسيد چرا با تري دي گيم استاديو علتش اينه كه ما در ابتداي اين راه هستيم و فعلا به اون توانايي نرسيديم كه شروع به كار با انجين آماده كرده و حتي انجين را ويرايش كنيم اما فعلا يك پروژه بازي را از ابتدا تا انتها با ياري خداوند و تلاش سخت گروه به پايان خواهيم رساند تا همه چيز را در حين پروژه ياد بگيريم چيزهاي مثل فوت و فن برنامه نويسي و كسب مهار در سي اسكريپت و ويژوال سي پلاس پلاس(چون مي خواهيم براي اين نرم افزار چند پلاگين هم بسازيم تا قابليت و كيفيت بازي را بالا ببريم)
و همينطور ساختن مراحل كاراكترها مدلها مانند سلاح ها و غيره البته شايد در اين مورد چند استثنا هم باشد كه مجبورمان كند از مدلهاي آماده استفاده كنيم اما نهايت سعيمان را مي كنيم را مي كنيم كه از اشمال و بافتهاي آماده استاده نكنيم ولي مطمن باشيد اين اولين و آخرين كار ما با اين نرم افزار براي ساخت باز و در حقيقت اين بازي بيشتر براي يادگيري و مهارت بيشتر ماست و كار بعدي ما چيزي نست جزئ كار با يك موتور آماده كه سورس باز باشد و بتواند در آن ويريش هم بكنيم
گروه ما خوشبختانه از افراد خوبي تشكيل شده كه براي آهنگ سازي و ساخت افكت و مرحله مشكل زيادي نداريم البته هر چه تعداد گروه بيشتر باشد بهتر است اما تا يك اندازه خاص ما تعداد مي پذيريم
ما به افراد زير نياز داريم حتي اگر مي بينيد كه استعدادش را هم در اين زمينه داريد مي توانيد به گروه ما بپيونديد البته نظر آقا مجيد هم شرطه چون مدير گروه اونه و اون هم بايد در مورد عضو تازه نظر بدهد
1. اگر شما يك برنامه نويسي خوب هستيد (فقط و فقط سي اسكريپت (زبان مخصوص نرم افزار) و وبرنامه نويسي در ويژوال سي پلاس پلاس)
2.اگر شما يك طراح گرافيكي خوب هستيد (فرقي نمي كند كه دو بعدي باشد يا سه بعدي البته لازم به ذكر است كه در دو بعدي فقط براي ساخت بافت از شما استفاده مي شود امادر سه بعدي براي ساخت مدل مراحل كاراكتر ها و هر چه كه مي بينيد در توانتان است و مي توانيد به ما كمك كنيد(البته لازم به ذكر است كه اكثر كار ما با مايا و تري دي مكس صورت مي گيرد در مورد طراحي دو بعدي هم با فوتوشاپ شايد با كرل هم كار كرديم ولي بعيد ميدونم)
3. اگر شما يك افكت ساز حرفه اي هستيد مي توانيد با افكت ساز ما همكاري كني( فرقي نمي كنه با چه نرم افزاري بايد ديد كه اصلا شما تواناشو داريد يا نه)
4. اگر شما يك موسيقي ساز حرفه اي هستيد مي توانيد با موسيقي ساز ما همكاري كنيد (در مورد اين كه با چه نرم افزاري كار مي كنيد مهم نيست فقط بايد ببينيم كه علقه و توان آن را داريد كه به ما كمك كنيد يا نه
5. اگر شما يك طراح سايت خوب هستيد مي توانيد به جمع ما بپيونديد
6. اگر شما يك فلشيست خوب هستيد ما به شما احتياج داريم
7. اگر شما يك سناريو نويس يا داستان نويس خوب هستيد مي توانيد با سناريو نويسهاي ما همكاري كنيد (لازم به ذكر است كه آقا مجيد محوريت داستان را اعلام كرده كه در صورت همكاري با ما اين محوري به صورت كمل براي شما توضيح داده خواهد شد اما تنها چيزي ك مي توانم بگويم اينه كه بازي سياسيه و جنگي ه كه بين ايران و آمريكا روي ميدهد و... بقيه اش را بايد با همكاري هم بنويسيم بگيم كه چه اتفاقي مي افتد كه جنگ آغاز مي شود و كلا سر چي جنگ قرار و يا اتفاق افتاده و اينكه شخصيت داستان كيت و چه اتفاقاتي براي و مي افتد و...
البته به عقيده من خيلي خوب است
برادران در شرايط كنوني همه ما مي دانيم كه دشمن اصلي ما آمريكاست و بايد همه جوانان و نوجوانان عزيز ايراني را با اين دشمن بزرگ و سربازان ترسويش آشنا كنيم البته لبا تجهيزات و ادوات زرهي اين كشور زورگو آشنا كنيم البته از اين بابت نگران نباشيد من اطلاعات لازم را دارم و همينطور هم برخي ارگانها و مكانهايي را كه مي شناسم مي توانند به ما از لحاظ (فقط وفقط اطلاعاتي نه مالي) كمك كنند پس از اين بابت نگران نباشيد و...
نكته آخر اين است كه مي توانيد كارهاي خود را به ايميل من يا آفا مجيد بفرستيد تا در من و آقا مجيد در مورد كارتان اظهار نظر كنيم
از تمام دوستاني كه تا به حال با همكاري كردند خواهش مي كنم كه اين تايپيك رو تك نكنند و براي اطلاعات بيشتر هر از چند گاهي سري به اين تايپيك بزنند تا از وضع كار با خبر شوند هر سوالي داشتيد مي توانيد از من و آقا مجيد بپرسيد
ايميل من
mamad5959@yahoo.com

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط جمعه 11 خرداد 1386 - 20:59 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

جمعه 11 خرداد 1386 - 20:56
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

برادران در شرايط كنوني همه ما مي دانيم كه دشمن اصلي ما آمريكاست و بايد همه جوانان و نوجوانان عزيز ايراني را با اين دشمن بزرگ و سربازان ترسويش آشنا كنيم البته لبا تجهيزات و ادوات زرهي اين كشور زورگو آشنا كنيم البته از اين بابت نگران نباشيد من اطلاعات لازم را دارم و همينطور هم برخي ارگانها و مكانهايي را كه مي شناسم مي توانند به ما از لحاظ (فقط وفقط اطلاعاتي نه مالي) كمك كنند پس از اين بابت نگران نباشيد و..

آقا اگه ميخواي بازي امروز اتفاق بيافته شما بايد اطلاعات كافي از امكانات ارتش آمريكا داشته باشيد . باور كنيد خود دولت آمريكا هم دقيقا نمي دونه كه چه امكاناتي داره و فقط تصميم گيري رو انجام ميده .شما ميگيد كه اطلاعات داريد . پس من چند تا سوال ميكنم و شما جواب بده .

1- آمريكا الان سپر موشكي داره يا نه ؟
2-network war یعنی چی ؟
3-XM8 چيه ؟
4- اگر آمريكا بخواد به ايران حمله كنه از صدور دستور تا پياده كردن نيرو چقدر زمان احتياج داره ؟‌
5- اگر آمريكا هدف حمله اتمي قرار بگيره چجوري پاسخ ميده ؟
6- آمريكا در قبال فروش اسلحه به كشورها چه تعهداتي مي گيره ؟
يا
7 - قوي ترين تانك جهان چيه و مال چه كشوريه ؟‌
8- ايران چند تا جنگنده داره و چند تاشون عملياتي هستن ؟
9 - نقاط كور راداري ايران كجاست و چرا ؟

اگر اين ها رو خودت جواب دادي يعني اطلاعاتت خوبه و ميتوني روي اين پروژه كار كني .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mamadghaz
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 5 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 118
محل سكونت: تهران

جمعه 11 خرداد 1386 - 21:07
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز شما انگليسي بلد باشه صد ها سايت و كتاب الكترونيكي هستند كه بهترين اطلاعات را به شما مي دهند كه من هم دارم همين كار را مي كنم و در مرحله تحقيقات هستم و اگر سپاه پاسداران هم از ما حمايت نكنه (كه مطمئنم مي كنه) من با ترجمه اين سايتها و كتابها مي توانم به بسياري از اطلاعات دست پيدا كنم. حتي براي اين كه حرفم را باور كني اين را مي گويم كه در نمايشگاه كتاب كتابي بود كه صدها صفحه ورق داشت و در مورد تمام اسلحه هاي جهان توضيح داده بود ببين اگر تحقيق كني و دنبالش باشي مي توني گير بياري فقط و فقط نبايد نا اميد بشي شايد هم به جواب برخي سوالات نرسم اما جواب برخي سوالاتت كه معلومه مگه مي شه كشوري كه موشك داره سپر موشكي نداشته باشه معلومه كه اگر بهش حمله هسته اي بشه با حمله هسته اي جئاب مي ده يه نگاه به جنگ دوم بنداز همينطوري هيروشيما رو تركوند اونوقت شما مي خواهيد جواب كشوري را كه با سلاح هسته اي جوابشو داده با كلاشينكوف جواب بده Shocked و اينكه وقتي جرج بوش با يك هواپيما ظرف چند ساعت بدون هيچ فرودي از آمريكا به عراق مي آد پس ميشه محاسبه كرد كه سربازها در چه مقدار زمان به ايران مي رسند چون عراق همسايه ماست
البته برخي سوالاتتم نمي دونم كه اميدوارم بعد از تحقيقاتم بهش برسم (انشاالله)

البته در حال حاضر مقدار پوستر از سربازهاي آمريكايي دارم كه تمام تجهيزات يونيفرم يك سرباز آمريكايي را با جزئيات داره چگونه مبارزه كردن با اين سرباز را آموزش مي ده شما از منابع اطلاعاتي سپاه بي خبري و چند پوستر ديگه كه اطلاعات جديدترين هواپيماها هليكوپتر (مخصوصاً آپاچي) و... را دارم و حتي يك مقدار ازلاعات در مورد هواپيماهاي بدون سرنشن هم دارم كه اكثراً براي جاسوسي استفاده مي شود و مطمئن باش اكثر اين اطلاعات را سپاه بايد داشته باشداما اينو بدون كه اكثر اطلاعاتو مي شه خيلي خوب بدست آورد اما اين پوسترها رو مي دونم كه كفاف نمي ده و اگر خود آمريكا هم نمي دونه كه چه چيزهايي داره پس اين پوسترها چگونه بدست من رسيده !!
البته پاسخ اين سوالاتتو اگر آقا مجيد بده بهتره چون طراح اصلي سناريو اونه در هر صورت نكته خوبي بود ازت ممنونم

اين نامه توسط mamadghaz در جمعه 11 خرداد 1386 - 22:26 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011