Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی سایت ها و وبلاگهای مفید -> سایت ایرانی خرید و فروش مدلهای 3D

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

سایت ایرانی خرید و فروش مدلهای 3D
نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392
محل سكونت: تهران

جمعه 6 آذر 1383 - 23:46
پاسخ بصورت نقل قول
یه سایت ایرانی برای خرید و فروش مدلهای 3D. این سایت رو ببینید:
http://www.3dproductsfair.com/peindex.htm

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561

شنبه 7 آذر 1383 - 07:28
پاسخ بصورت نقل قول
خيلي خوب شد كه اين سايت رو معرفي كرديد. من چندتا سوال داشتم كه اينجا فكر مي كنم محل مناسبي براي طرح آنها باشه:
اولا در مورد سايت كه خيلي خوشم آمد مخصوصا از اون سماور(فقط كاش اون كارد رو اون وسط نمي ذاشتن ولي بازم به نفع خريدارش جاي ديگه ازش استفاده مي كنه Mad )
بعدش مي خواستم بدونم: اگر كسي يكي از اين مدل ها را بخرد آيا ممكن است آن مدل به ديگري نيز فروخته شود يا خير٬هر مدل فقط يكبار فروخته مي شود؟ Surprised
اگه فقط به يك نفر فروخته بشه كه واقعا مي ارزه به جاي چند روز وقت گذاشتن 3500 تومان بدي و بخريش ولي اگه اينطور نباشه كه اصلا نمي ارزه

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

شنبه 7 آذر 1383 - 21:21
پاسخ بصورت نقل قول
من هم خوشحالم از اينكه ميبينم يك سايت مشابه Turbo Squid در ايران تاسيس شده. همينجا از فرصت استفاده ميكنم و اين كار رو به مديران سايت مربوطه تبريك عرض ميكنم و برايشان آرزوي موفقيت دارم.

اما نكته اي كه در اين ميان حايز اهميت بسيار است همان موضوع هميشگي و دشمن شماره 1 توليد كننده در ايران يعني نبود قانون كپي رايت است. اين در حالي است كه شما ميتوانيد يك مجموعه شامل بيش از 1000 مدل فوق حرفه اي مكس را با قيمت كمتر از 3000 تومان خريداري كنيد.

البته هنوز براي توليد كنندگان ايراني راه چاره اي وجود دارد و آن طراحي نرم افزار ها و مدلهاي اختصاصي ميباشد. اين دوست ما هم ميتواند از راه دريافت سفارش هاي تخصصي مدلسازي ، كاسبي خوبي به راه بياندازد. البته ايشان آنقدر با هوش بوده كه اقدام به اين كار كند...

علي

نويسنده
پيغام
Gordon Freeman
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 20 مهر 1383
تعداد ارسالها: 1044
محل سكونت: City 17

3 شنبه 1 دي 1383 - 10:18
پاسخ بصورت نقل قول
كارشون كار خوبيه ؛ ولي من شك دارم موفق بشن . حداقل در قسمت فروش براي خارجي ها .
چون با وجود سايت معروف و معتبري مثل turbosquid واقعا اين امر محال به نظر ميرسه .
در مورد فروش براي داخل ؛ همونطور كه علي آقا گفتن عدم وجود قوانين كپي رايت مانع بزرگيه مگر اينكه مدلهاي توپي بسازن كه اونهم ظرف 3 سوت سر از cd فروشي هاي ميدون انقلاب در مياره .
به هر حال منم بهشون تبريك ميگم و اميدوارم كارشون بگيره .

نقل قول:
بعدش مي خواستم بدونم: اگر كسي يكي از اين مدل ها را بخرد آيا ممكن است آن مدل به ديگري نيز فروخته شود يا خير٬هر مدل فقط يكبار فروخته مي شود؟

اسحاق جان سيستم كار اين دوستامونو نميدونم ولي توي turbosquid كه ميشه يه مدل رو چند دفعه فروخت و هيچ محدوديتي وجود نداره .
مثلا يه دفعه كه من به اونجا سر زده بودم ديدم كه يه مدل >چهارراه< حدود 19 دفعه فروش رفته و از اونجاييكه قيمتش 500 دلار بود و 56 ٪ فروش به خود سايت ميرسه صاحب مدل حدود 4000 دلار به جيب زده بود . البته اين تعداد فروش در طول 1 سال انجام شده بود و نه يك شبه .
كماكان بهترين راه فروش به نظر من turbosquid و رد كردن پولها توسط يكي از اقوام مقيم خارجه و البته خود اين داستانم سر درررررررررررررررررررررراز داره . Confused

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3 شنبه 1 دي 1383 - 10:50
پاسخ بصورت نقل قول
ممنون كه جواب دادي Embarassed
بهر حال فعلا مدل هاي رايگان زيادي هر جوري كه بخوايم گير مي ياد شامل قانون كپي رايت هم نيستن اسمشون روشونه ٬ رايگان. حالا كه قرار از يه مدل همه استفاده كنن پس چه بهتر كه مجاني باشه Laughing

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 1 دي 1383 - 18:25
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
كارشون كار خوبيه ؛ ولي من شك دارم موفق بشن . حداقل در قسمت فروش براي خارجي ها .
چون با وجود سايت معروف و معتبري مثل turbosquid واقعا اين امر محال به نظر ميرسه

يه چيز عجيب كه در اين بين به چشم ميخوره اينه كه بعضي از مدل ها واقعا ضعيف و از نظر تكنيكي بي ارزشند ، مثل چندين و چند مدل فنجان ، استكان ، غورباقه ، دلقك و ... كه با جستجو در سايت Turbo Squid خودتون به اين موضوع پي ميبريد. اما نكته عجيب اينجاست كه اين مدلهاي ضعيف قيمتهاي تقريبا بالايي هم دارند و بعضا به فروش هم رفته اند... حالا چطوري ؟ با خداست...

نقل قول:
بهر حال فعلا مدل هاي رايگان زيادي هر جوري كه بخوايم گير مي ياد

اسحاق جان

فكر كنم كه ديگه گفتن اين حرف درست نباشه... مثل اينكه قراره قانون كپي رايت ( حالا نه به معناي واقعي ولي بهتر از وضع موجود ) دوباره و با جديت بيشتري توي ايران اعمال بشه... دليلش هم اينه كه واردات بعضي از كالاهاي خاص مثل سي دي ممنوع شده و همين باعث شده كه قيمت سي دي توي اين چند وقته تقريبا 1.5 برابر بشه...

البته گمان نميكنم اجراي يك مرتبه و ضرب العجلي اين قانون دردي رو دوا كنه...

نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 18 آذر 1383
تعداد ارسالها: 34
محل سكونت: پايتخت

5 شنبه 3 دي 1383 - 07:53
پاسخ بصورت نقل قول
بزنم به تخته اينجا همه مديرن بجز من Smile

راستي! واقعاْ ميصرفه كه بشينيم مدل بسازيم بديم برامون بفروشن؟ ببينم Key Frame هم خريدارن؟ Texture چطور؟

راستي يه خبر جالب شنيدم گفتم براي شما هم بگم:
يه نرم افزار نو در دست ساخته كه از امكانات جالبش اينه كه شما صورت كاراكتر خود رو وارد برنامه ميكنيد و روي اون پين هاي مخصوص خود برنامه رو كار ميگذاريد. بعدش مانند برنامه Talk it! يه متن به برنامه ميديد و تنظيم ميكنيد كه با عصبانيت گفته بشه يا با خنده يا با ...
البته اين نرم افزار صدايي توليد نميكنه! صدا رو بعداْ خودتون بايد با ميكروفون ضبط كنيد. اين برنامه حركت لب ا و صورت رو براي گفته شدن اون متن شبيه سازي ميكنه.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 3 دي 1383 - 10:57
پاسخ بصورت نقل قول
يه كم توضيح بيشتر.....
فقط همون عكس ٬ لب و دهنش حركت مي كنه يا برنامه تبديلش مي كنه به مدل سه بعدي؟

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392

5 شنبه 3 دي 1383 - 16:10
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز این سایت بیش از 600 نفر عضو داره و فقط 3 مدیر انجمن و یک مدیر سایت داره ولی متاسفانه اکثر دوستان فعال نیستن و در مباحث یا تولید محتوا شرکت نمی کنن. اینه شما اکثر اسم مدیرا رو تو تالارهای مختلف می بینید. به هر حال از فعالیت شما و آشنایی با شما خوشحالم. خدا رو چه دیدی شاید شما هم یه روزی مدیر بشی Wink

اگه میشه لینک مطلب و یا توضیح بیشتری در زمینه نرم افزاری که معرفی کردید، بدید.

نويسنده
پيغام
Darius the Greatest
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 18 آذر 1383
تعداد ارسالها: 34
محل سكونت: پايتخت

جمعه 4 دي 1383 - 00:08
پاسخ بصورت نقل قول
شما مدل 3 بعدي رو توي برنامه ايمپورت ميكنيد و برنامه به صورت كاراكتر حركت ميده. حركت روي مدل كاملاْ 3 بعدي! كه ميشه ازش تو بازي استفاده كرد. حتي ميشه گفت كه متن رو به صورت عصباني - تعجب زده - خوشحال - ترس - ... اجرا كنه.

در مورد منبعش بايد بگم كه من از توي اينترنت اين خبر رو نخوندم بلكه از يكي از دوستانم شنيده بودم.
اگه بتونم ازش منبع اصلي خبر رو ميپرسم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011