Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> » سربازان جاويد: بازي با موضوع دفاع مقدس

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  بعدي

» سربازان جاويد: بازي با موضوع دف
نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 266
محل سكونت: اصفهان

1 شنبه 12 فروردين 1386 - 20:01
پاسخ بصورت نقل قول
«بسم الله الرحمن الرحيم»
.:: اللهم صل علي محمد و آل محمد ::.
« امروز زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا كمتر از شهادت نيست.»
خدمت كليه كاربران سايت طراحان پارسي سلام و تحيت عرض مي كنم . همان طور كه همه شما مستحضريد ، يكي از طولاني ترين و درد آورترين جنگهاي قرن بيستم ،جنگ تحميلي عراق عليه ايران بود.جنگي كه به دنبال جاه طلبي هاي صدام و حمايت مستكبرين خسارات و تلفات بسياري را بر ملت ما وارد ساخت ،اما سرانجام با رشادت و دلاورمردي هاي هموطنانمان چيزي جز ذلت و خواري براي دشمنان اين مرز و بوم باقي نگذاشت .
اما امروز ما از اين همه غيرت و مردانگي چه مي دانيم ؟ آيا جز اين است كه اطلاعاتي كه از جنگ جهاني دوم و عملياتهاي متفقين داريم بيش از دفاع جانانه هم ميهنانمان است؟
هدف بنده از طرح اين موضوع در سايت دعوت به همكاري از شما عزيزان براي ساخت يك بازي رايانه اي با موضوع « دفاع مقدس » است. موضوعي كه در عين بكر بودن دستمايه هايي فراوان و در عين حال ارزشمند در بر دارد.
بنده در اينجا از كليه اعضاي عزيز اين سايت كه عشق و مهارت و اعتماد به نفس لازم را در خود مي بينند دعوت به همكاري ميكنم. قصد من از اقدام به اين كار صرفا اداي دين به شهدا و آزادگان است ،و معتقدم تا زماني كه دين خود را به اين بزرگواران ادا نكرده ايم اقدام به ساخت بازي با هر موضوع ديگري شايسته نخواهد بود.
عزيزاني كه مايلند ميتوانند در يكي از اين امور اعلام همكاري نمايند:
ساخت مدل و انيميشن با مكس ، گرافيك دو بعدي نرم افزار فتوشاپ .
از آنجا كه قصد ما شبيه سازي و آشنايي كاربر با عملياتهاي دوران دفاع مقدس است سبك بازي « ايزومتريك » خواهد بود و انجيني كه براي اين كار در نظر گرفته ام نرم افزار محبوب « Game Maker » مي باشد ، بنابراين اشخاصي كه مايل به همكاري در زمينه برنامه نويسي هستند بايد توان كار با اين انجين را داشته باشند.
تحقيق پيرامون عملياتها ، تجهيزات و فرهنگ دفاع مقدس.
باقي فعاليتها را نيز دوستان بهتر از من ميدانند. در صورت استقبال عزيزان از اين تاپيك ، جزئيات بيشتر را ان شاءالله متعاقبا اعلام خواهم كرد.
منتظر دستهاي گرم شما عزيزان هستم.

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 1 شنبه 7 مرداد 1386 - 20:29 در 3 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
liantec
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 28 آبان 1385
تعداد ارسالها: 718
محل سكونت: تهران ، بوشهر

1 شنبه 12 فروردين 1386 - 21:31
پاسخ بصورت نقل قول
ایده ی بسیار خوبیه
اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

1 شنبه 12 فروردين 1386 - 22:31
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من ميتونم براي داستان بازي به شما كمك كنم البته اگه احتياجي به من باشه Embarassed
اگه موافقي به ايدي من پي ام بده michael_bier_1

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

2 شنبه 13 فروردين 1386 - 00:06
پاسخ بصورت نقل قول
روي من براي ساخت جلوه هاي تصويري و صوتي حساب كن!

آرش. Laughing

نويسنده
پيغام
alibaba
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 21 بهمن 1385
تعداد ارسالها: 313

2 شنبه 13 فروردين 1386 - 10:11
پاسخ بصورت نقل قول
من هم از پس اهنگسازي ان بر ميام البته اگر مايليد Idea

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656

3 شنبه 14 فروردين 1386 - 11:43
پاسخ بصورت نقل قول
اقا چرا خود محمد اقا نيست Idea

نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 15 فروردين 1386 - 13:32
پاسخ بصورت نقل قول
از عزيزاني كه تابحال اعلام آمادگي كرده اند سپاسگزارم. لازم است كه در اينجا يك سري توضيحات تكميلي را اضافه كنم :
وقايعي كه قصد داريم در اين بازي به تصوير بكشيم مربوط به سالهاي آغازين جنگ تحميلي مي باشد ، يعني از 31 شهريور 1359 كه ارتش متجاوز رژيم بعث مرزهاي ايران را مورد هجوم خود قرار داد ، تا سوم خرداد 1361 كه به فتح خرمشهر توسط نيروهاي ايران انجاميد.در طي اين مدت عملياتهاي مختلفي توسط ايران انجام شد كه هدف ما شبيه سازي حدود بيست عمليات اين دوران خواهد بود .براي رسيدن به اين هدف احتياج به تشكيل يك تيم منسجم مي باشد كه از سه گروه اصلي ذيل تشكيل شده باشد:
1-گروه تحقيق و جمع آوري مستندات .نتايج فعاليت اين گروه شالوده كار را تشكيل خواهد داد. افرادي كه مايل به همكاري در اين گروه مي باشند ، بايد جسارت لازم را داشته باشند تا نتايجي كاملا مستدل و عيني به دست آورند .كار اين گروه شامل مصاحبه با فرماندهان و رزمندگان ،جمع آوري نقشه ها ، تصاوير و عكس و فيلم و حتي حضور ميداني خواهد بود.بنابر اين عزيزاني كه ساكن شهرهايي نظير آبادان ،خرمشهر و ... مي باشند مي توانند حضور بهتري در اين گروه يابند.
2-گروه گرافيك . اين گروه از دوستاني كه به نرم افزارهاي گرافيكي تسلط كامل داشته باشند تشكيل مي شود . از آنجا كه بازي بسيار شلوغ و داراي آبجكتهاي متعددي مي باشد ،اين گروه بيشترين افراد را - به ويژه در زمينه كار با مكس - مي طلبد .
3-گروه برنامه نويسي و طراحي مراحل . كار نهايي طراحي مراحل ، رفع نواقص ، تست بازي و ... با اين گروه خواهد بود و از افرادي كه تجربه كار با گيم ميكر را دارند دعوت به همكاري در اين گروه مي شود .
زبده ترين اشخاص هر گروه با نظر سايرين به عنوان سرگروه انتخاب خواهند شد تا هدايت امور گروهها را در دست بگيرند .براي عضويت در گروههاي فوق - به جز گروه تحقيق و تفحص - هيچ گونه محدوديت مكاني وجود ندارد و كار از راه دور و اينترنت دنبال خواهد شد .
بنابر آنچه گفته شد ،عزيزاني كه تمايل به همكاري دارند بايد با ارائه نمونه كار زمينه فعاليت خود را در يكي از اين گروهها مشخص نمايند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

liantec,
خيلي ممنون .اگه ممكنه راجب خودتون و اينكه در چه زمينه اي ميتونيد همكاري كنيد توضيح بدين.

michael_bier,
داستان بازي سالها پيش و به زيبايي رقم خورده ، اونم در زماني كه امثال من و شما يا تازه به دنيا اومده بوديم و يا هنوز قدم به دنيا نگذاشته بوديم. فقط بايد بگرديم و اونو پيدا كنيم . اگه صلاحيت لازم رو در خودتون حس مي كنيد مي تونيد در زمينه تحقيق و برنامه ريزي حضور پيدا كنين.

arashdj71,
در مورد جلوه هاي تصويري يه نمونه از كاراتون رو ارائه بدين تا اگه تمايل داريد در گروه گرافيك عضو بشين. براي جلوه هاي صوتي هم تا حد امكان سعي مي كنيم كه از اينترنت و سي دي هاي افكتهاي آماده كه در بازار وجود دارن استفاده بشه.

alibaba,
خيلي خوبه . اتفاقا خودم هم قبلا در اين زمينه يه تجربياتي كسب كردم و حتي يه نمونه براي اين بازي كار كردم كه اگه شد بعدا ارائه ميدم. سبكي كه براي موسيقي نياز داريم تلفيقي از Film Score و سبك سنتي خواهد بود .پس لطف كنيد لينك يكي از كاراتون رو در زمينه موسيقي حماسي در همين تاپيك قرار بدين و در مورد نحوه كارتون و اينكه از چه نرم افزار هايي استفاده مي كنيد يه توضيح بدين .

بازم از همه دوستاني كه تا اينجا اعلام آمادگي كردن و يا بعدا به جمع ما خواهند پيوست تشكر مي كنم.

نويسنده
پيغام
alibaba
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 21 بهمن 1385
تعداد ارسالها: 313

4 شنبه 15 فروردين 1386 - 14:39
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام خدمت محمد اقا من تا به حال موسيقي سنتي كار نكردم اما براي موسيقي حماسي ميتونم چندتا كار براتون بسازم اما مقداري طول ميكشه چون چند تا كار ديگه هم در دست ساخت دارم اما انشا... يك نمونه از كارامو گه قبلا كار كردم اگه تونستم توهمين تاپيك ميذارم اگر هم نشد به ميلتون ميفرستم. نرم افزارهايي كه من با اون ها كار ميكنم
adobe audiotion virtual dj fl studio dance ejay techno power dolby musice sound و .... حالا اگه شما براي بازيتون بتونيد نتهايي رو به من بدين كار سريع تر پيش ميره اما اگه بخوام خودم براي كار نت بسازم كمي طول مي كشه در هر صورت در خدمتيم Evil or Very Mad

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

4 شنبه 15 فروردين 1386 - 16:33
پاسخ بصورت نقل قول
آقا محمد میشه در مورد موتور و نرم افزار ها و بقیه چیز های تخصصی هم توضیح بدید؟
اصلی ببینیم ما می تونیم با موتور مذبور کار کنیم یا نه؟!
الکی اعلام آمادگی نکنیم Very Happy
به هر حال موفق باشید ولی یه چیزی بگم که یه شرکت دیگه ها اسمش یادم نیست. همونی که نرم افزار ب=میسازه برای بچه ها فکر کنم پژوهشگرانی چیزی بود. اونا هم این یه بازی در مورد جنگ ساخته بودن ولی با استقبال رو به رو نشد. شما سعی کنید بروی گیم پلی بیشتر کار کنید Very Happy

نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 15 فروردين 1386 - 23:53
پاسخ بصورت نقل قول
alibaba,
منتظريم. Smile
مصطفي سپهريان,
نقل قول:

آقا محمد میشه در مورد موتور و نرم افزار ها و بقیه چیز های تخصصی هم توضیح بدید؟

توضيحات كامل رو در پستهاي قبلي نوشتم و توصيه ميكنم اونا رو به دقت بخونيد.
نقل قول:

اونا هم این یه بازی در مورد جنگ ساخته بودن ولی با استقبال رو به رو نشد.

ما با ديگران كاري نداريم ،مهم اينه كه يه هدف مقدس رو انتخاب كرديم و به اون ايمان داريم. ضمنا با استعدادهايي كه من در اينجا سراغ دارم مي دونم كه ميشه « بهترين ها » رو ساخت.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 12 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011