Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> گرای 270 - مود ايرانی

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

گرای 270 - مود ايرانی
نويسنده
پيغام
Takavar
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 6 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: تكاور آباد

2 شنبه 11 آبان 1383 - 08:19
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

من و گروه تريا ... به عبارتی گروه سازنده ، داريم يک بازی ( مود ) ايرانی ميسازيم. اکثر افراد گروه نيمه حرفه اي هستيم ، ولی بالاخره کارو پيش ميبريم ، و اهل سمبل کاری هم نيستيم. اسم بازی گرای 270 هست ، الان چند تا کار جديد هم روی سايت داريم ، کارهای بيشتری هم در راه هست

************ ويرايش شد ***************

اگه نظری دارين ، حتماً توی انجمن (فروم ) سايت ما مطرح کنيد ، عضو انجمن ما هم بشين . نظراتتون مايه تشويق
بچه های تيم خواهد بود.

خواستم اين رو اينجا هم مطرح کنم. به عبارتی اين تنها انجمن ايرانی هست که توش در اين مورد صحبت ميکنم.

اگه کسی اجمن های خوب ديگه ايرانی هم ميدونه ، لطفاً به من حتماً معرفی کنه .
به غير از بازی دات کام ، به علتی که نميدونم چيه ، من نميتونم توش عضو بشم و درخواست عضويتم ، بدون جواب مونده

خيلی ممنون

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

2 شنبه 11 آبان 1383 - 19:59
پاسخ بصورت نقل قول
بازي جالبي خواهد شد نه ببخشيد خيلي جالب خواهد شد ولي اميدوارم كه بشه

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

2 شنبه 11 آبان 1383 - 20:20
پاسخ بصورت نقل قول
تكاور عزيز

من بشخصه هر چند وقت يكبار به سايت شما سر ميزنم و پيشرفت كارتان را دنبال ميكنم. در اينجا از فرصت استفاده ميكنم و مجددا از اراده تان براي ساخت اين بازي تشكر ميكنم و آرزو ميكنم كه بالاخره اين بازي را به مرحله عرضه برسانيد.

اگر چه در حال حاضر مشغول كار بر روي 2 پروژه شخصي هستم ولي چنانچه كمكي از دستم در زمينه ساخت بازي بر مي آيد از هيچ كمكي فرو گذار نميكنم.
براي شما و تيمتان آرزوي موفقيت ميكنم.

علي

نويسنده
پيغام
Takavar
بازی ساز
بازی ساز

جمعه 29 آبان 1383 - 01:20
پاسخ بصورت نقل قول
تعداد افراد گروه الان ثابت نشده. افراد هم دارن يه کم پراکنده کار ميکنن ، و داستان هم تموم نشده.
فعلاً خيلی زوده که بگم کی ، ولی 1 سال به بالا.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

جمعه 29 آبان 1383 - 17:28
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
افراد هم دارن يه کم پراکنده کار ميکنن

تكاور عزيز

درك اين حرف براي من خيلي آسونه... انجام دادن كارگروهي توي ايران اگه غير ممكن نباشه واقعا مشكله. با اين حال اميدوارم كه هرگز ساخت بازي را متوقف نكنيد. چون متوقف كردن ساخت بازي براي يك مدت نامشخص برابر است با از دست دادن پروژه براي هميشه. متاسفانه خودم دو بار اين مصيبت را تجربه كرده ام و دليل اصلي در اين امر ، در وهله اول نبود انگيزه كافي براي ادامه كار و در ادامه قطع همكاري كساني بود كه در ابتدا وعده همكاري داده بودند.

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 124

2 شنبه 5 بهمن 1383 - 00:03
پاسخ بصورت نقل قول
علي جان چرا خب بايد آدمشو پيدا كني من خودم الان سال آخر هنرستانم و تابستون براي بازي سازي مي خوام برم كلاس خصوصي ++c و قسم هم خوردم كه بايد يك بازي سه بعدي بسازم
البته من خودم رو در گرافيك يه درجه بهتر از برنامه نويسيم ميدونم
من در گروهم كساني رو انتخاب مي كنم كه 100٪ اعتماد دارم همين الان هم با چند نفر صحبت كردم وقتي ديدم يكي يه زره داره ميلنگه بهش گفتم اگر يك زره بي علاقه گي داري برو بيرون تيم اگر تيم باشه ميشه Laughing برات از ته دل آرزوي موفقيت مي كنم Question Embarassed

نويسنده
پيغام
Takavar
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 5 بهمن 1383 - 08:48
پاسخ بصورت نقل قول
Vahid_designer نوشته:
علي جان چرا خب بايد آدمشو پيدا كني من خودم الان سال آخر هنرستانم و تابستون براي بازي سازي مي خوام برم كلاس خصوصي ++c و قسم هم خوردم كه بايد يك بازي سه بعدي بسازم
البته من خودم رو در گرافيك يه درجه بهتر از برنامه نويسيم ميدونم
من در گروهم كساني رو انتخاب مي كنم كه 100٪ اعتماد دارم همين الان هم با چند نفر صحبت كردم وقتي ديدم يكي يه زره داره ميلنگه بهش گفتم اگر يك زره بي علاقه گي داري برو بيرون تيم اگر تيم باشه ميشه Laughing برات از ته دل آرزوي موفقيت مي كنم Question Embarassed

اگه با اين مقياس شما پيش برم ... آلان گراي 270 2-3 تا عضو داشت.
بسيار خوب... اقرار ميكنم از تمام پروژه هايي كه توش بودم تا بحال با افرادي اينچنين بي اشتياق كار نكرده بودم. من خيلي در انتخابم دقت كردم و در عين حال دستم بسته بود. كمك خيلي كمه.
من الان خيلي حرف دارم بزنم. ولي اينجا و الان وقتش نيست. از 10 تقشه اي كه دارم براي اينكه چند تا هموطن رو بگيرم تا اين كار رو انجام بدن يه 3-4 تاش هنوز باقيه... خيلي دوست دارم گراي 270 يه ضد حال تميز براي اونايي بشه كه هي ميگن نميشه و نميشه و نميتونيد و ثابت بشه كه ميشه و متوانند.

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

2 شنبه 5 بهمن 1383 - 20:23
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
من در گروهم كساني رو انتخاب مي كنم كه 100٪ اعتماد دارم همين الان هم با چند نفر صحبت كردم وقتي ديدم يكي يه زره داره ميلنگه بهش گفتم اگر يك زره بي علاقه گي داري برو بيرون تيم

من با حرفهای شما کاملا موافقم... ذره ای بی علاقگی در کار باعث ضربه زدن به کل گروه میشه و داشتن فقط یک همکار واقعی از داشتن صد تا همکار بی علاقه بهتره...

شاید دلیل اصلی ساخته شدن بازیهایی که تا الان درست کردم هم پشتیبانی صمیمانه دوستم اردلان از کارهام بود که همیشه با جدیت اشکال مورد نیاز منو طراحی میکرد...

علی

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 124

4 شنبه 7 بهمن 1383 - 18:09
پاسخ بصورت نقل قول
براتون آرزوي موفقيت دارم Razz

نويسنده
پيغام
amin_r
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 26 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 43
محل سكونت: tehran

4 شنبه 31 فروردين 1384 - 07:30
پاسخ بصورت نقل قول
تکاور جان سلام با آرزوی موفقیت برای شما و گروهتان در این پروژه .میشه کمی در مورد خود بازی توضیح بدین . سبک بازی . زبان بازی و ...
موفق و پیروز باشید

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 1 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011