Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> توطئه

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

توطئه
نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 26 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 402
محل سكونت: تهران

4 شنبه 17 اسفند 1384 - 16:59
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان سلام
امروز می خوام نتیجه کارمو نشونتون بدم .
اسم بازی توطئه ...
اول یه کمی در مورد سناریوش صحبت می کنم .
داستان یه سرباز ایرانی 18 ماه خدمته که دیگه حالش از هر چی خدمتو پستو ... به هم می خوره .
از قضا نیروهای آمریکایی بعد از اینکه با سیاست و دیپلوماسی نتونستند ایران رو در راه رسیدن به انرژی هسته ای بازبدارن ، به فکر یک توطعه بر علیه تاسیسات هسته ای ایران می افتن . اونا توسط عناصر خود فروخته ایرانی مقداری ارونیوم غنی شده که ازش برای بمب استفاده میشه رو وارد ایران میکنن و سعی می کنن اونو در یکی از کارخانه های هسته ای ایران جاسازی کنن . در ضمن به دنبال اون به فکر حمله نظامی می افتن که پیدا شدن اورانیوم غنی شده براشون دلیل و سند خوبی برای حمله می تونه باشه . وزارت اطلاعات از این ماجرا مطلع میشه . سریع دست به کار میشه تا بهترین و زبده ترین نیروها رو انتخاب کنه برای یافتن اورانیوم و جلوگیری از این توطئه . بنا به دلایلی که بعدا در سناریو کامل خواهم گفت سرباز 18 ماه خدمت ما انتخاب میشه . که تنفر سرباز از باقی مونده خدمت و عشق به وطنش اونو در تنگنا قرار میدن و این قسمت سناریو اوج هیجان رو داره . و ...
برای حفظ مالکیت معنوی و از مزه نیافتادن داستان بقیش بمونه برای انتهای کار .
توضیح در مورد کار و انجین مورد استفاده .
در این کار از انجین DARK BASIC PRO یا بهتر بگم FPSC استفاده شده . تمام UI ها فارسی هستن . در مورد موسیقی دست به دامن شما عزیزان هستم . گرافیک قابل قبوله . خودتون میتونید در شات ها مشاهده کنید .سعی میشه از اسلحه های موجود در ایران استفاده بشه نظیر یوزی ، کلاش ، ژ3 ، ام 16 ( می دونم برای آمریکا و اسرائیله ول وقتی تو بازی اونا میان با خودشون میارن ) و چند تا هم کلت و نارنجک ایرانی و... . داستان هیچ گونه فیلمی نداره چون در حال حاضر به هیچ وجه توانایی انیمیشین سازی رو ندارم . ماموریت ها شامل objective های متنوع است . میان هر مرحله توضیحات در صفحه برای کاربر نمایان خواهد شد . رو صدا در حال حاضر زیاد حساسیت نشون نمی دم ولی در آینده انشا ... قصد دارم صداهای واقعی و خوبی رو درونش قرار بدم . از SKY BOX های متفاوت استفاده شده تا ماموریت در شب و روز و موقعیتهای جغرافیایی متعدد نشون داده بشه .بازی در دو نسخه تولید میشه . یکی همینه و نسخه بعدی نسخه Arrena هستش و برای بازی شبکه ای طراحی خواهد شد . یه چیزی تو سبک Conter strike . ولی با گرافیک بهتر . برای تستش با دو نفر از دوستانم که گیم نت دارن صحبت کردم و انشا .. اونو هم در یک محیط واقعی تست خواهم کرد . بقیه ماجرا رو بعدا سره فرصت خواهم گفت .
یه توضیح در مورد شات ها بدم . سعی کردم در حداقل ظرفیت باشه ولی بازم کلی سنگین شده . می بخشین اگه مدتی رو برای لود شدنشون صبر می کنید . چون اگه ریز تر از این بود دیگه واقعا هیچی دیده نمی شد و تا همین جاه هم کلی از کیفیتش گرفته شده و بازی با کیفیت پاییئن به نظر میاد .
برای ui وسط بازی از دو سبک استفاده شده اولی سبک ساده ای است که با دوکلمه فارسی سلامتی و جان باقی مانده به علاوه اسکریپ فارسی برای اعداد . ولی بعدی کمی حرفه ای تره و مده نظره خوده منم همونه چون هم بالای صفحه رو خوب پر می کنه و هم با کلاسه مثل doom 3 شده ( البته ui رو می گم )
از تاریکی تصاویر هم واقعا شرمند ام اونم بذارید به پای ناشی گری . موفق باشید .

ادیتور سورنا
http://sourena.gamedev.ir/
ادیتور سیمرغ
http://simorgh.SourenaGames.com
بازی دوازده رخ - 12 رخ (سیاوش)
www.SourenaGames.com
شرکت نرم افزاری سورنا پردازش
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 266
محل سكونت: اصفهان

4 شنبه 17 اسفند 1384 - 18:12
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام.يك سوال:اين همان بازي انرژي هسته اي نيست كه تو تلويزيون صحبتش بود و ميگفتن چند ماه ديگه مياد؟
به هر حال ان شاءالله موفق باشيد.

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

5 شنبه 18 اسفند 1384 - 01:20
پاسخ بصورت نقل قول
خييييييييلي عالي بود . من كه واقعا لذت بردم . خسته نباشي پسرم . آفرين .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 18 اسفند 1384 - 01:27
پاسخ بصورت نقل قول
راستي هوش مصنوعي هم آماده شده ؟

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 18 اسفند 1384 - 08:24
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان
از لطفتون ممنونم
من به هیچ وجه با هیچ سازمان و اداره و نهادی در ارتباط نیستم و صرفا این طرح یک طرح شخصی مثله طرح آقا مرتضی .
هوش مصنوعی و فیزیک کامله فقط طراحی مراحل هستش بیشتر وقتو خواهد گرفت به علاوه صدا و ایجاد اشیاء 100% ایرانی مثل مجلات تابلو ها تیلوزیون تابلو های روی درها تابلو های راهنما و بسم ال.. خوشگل هم که حتملا باید طراحی بشه تا هیچ وقت خدای بزرگ و مهربان فراموشم نشه ( و همچنین کاربر ) اسلحه ها مخصوصا کلاش و ....

لوگوی مناسبی هم قصد دارم استفاده کنم که کلمه توطئه تمامی نیتها و هدفهای بازی رو نشون بده
موفق باشید

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 19 اسفند 1384 - 02:48
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

من به هیچ وجه با هیچ سازمان و اداره و نهادی در ارتباط نیستم و صرفا این طرح یک طرح شخصی مثله طرح آقا مرتضی .
هوش مصنوعی و فیزیک کامله فقط طراحی مراحل هستش بیشتر وقتو خواهد گرفت به علاوه صدا و ایجاد اشیاء 100% ایرانی مثل مجلات تابلو ها تیلوزیون تابلو های روی درها تابلو های راهنما و بسم ال.. خوشگل هم که حتملا باید طراحی بشه تا هیچ وقت خدای بزرگ و مهربان فراموشم نشه ( و همچنین کاربر ) اسلحه ها مخصوصا کلاش و ....

پس تازه رسيدي به كارهاي شيرين بازيت . آفرين . من عاشق اين اراده هاي فولادي هستم .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

جمعه 19 اسفند 1384 - 12:13
پاسخ بصورت نقل قول
تبریک میگم... شات ها برای یک پروژه یک نفره واقعا" امیدوار کننده هستن...

در ضمن میشه یک کم در مورد خصوصیات فنی بازی توضیح بدین ؟ حجم بازی چقدر شده ؟ میشه یه دموی ساده و قابل اجرا از بازی رو آپلود کنین ؟

پاینده باشید
علی

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 19 اسفند 1384 - 12:59
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان دستتون درد نکنه لطف دارین
علی جان در مورد دمو شرمنده ام چون حدود 40-50 مگا بایت فضا داره و اگر هم من بتونم آپلود کنم دوستان دیگه نمی تونن دانلود کنن . به خاطر همین فقط روی شات می تونم مانور بدم
در ضمن دوستان اگه سایته خوبی میشناسین که بتونم عکسهایی که می خوام به عنوان شات بذارم رو بتونم درش اپلود کنم معرفی کنین تمام این عکسها رو تو وب لاگهای مختلف ریختم و کلی هم برای اپلودش عذاب کشیدم . مری جان شما از پرشین گیگ استفاده می کنی ولی من چیزی برای ثبت نام تو سایت ندیدم . اگه تونستید تو این زمینه یه کمکی بکنید .
در مورد چه چیزهایی دوست دارید بگم نام ببرید تا توضیح بیشتری بدم .
تقریبا خیلی از چیزهایی مورد نیاز در یک بازی کامل سراغ دارین در این بازی وجود دارد .
فقط سیستم ذره خیلی کامل و عالی نیست و از ترین ها و ناهمواریهای زمین اصلا استفاده نشده . شاید در کل مثل دوم 3 تمام مراحل در محیط های بسته طراحی بشه . چون موتور در محیط های بسته بهتر عمل میکنه .
عمده کمبود بازی کارکتر ها و اشیا هستش .
امیدوارم که بتونم تا حدی که بشه بهش بازی گفت اونو پیش ببرم
موفق باشید .

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

جمعه 19 اسفند 1384 - 16:13
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی خوبه . واسه آپلود عکس : www.tinypic.com و هاست : www.golha.net .

در مورد مدل هم از مدلهای آماده استفااده کنی به صرفه تره .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 19 اسفند 1384 - 19:52
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
سیروس جان ممنون در حال تستشون هستم .
در مورد مدل آماده شدیدن موافقم . جدای از صرفه دار بودن وقته کم تری رو میگیره در ضمن میشه با تغییر تکسچرش چیزی رو می خوای بدست بیاری .
حالا گفتی اگه سایتی چیزی سراق داری آدرس بده . ممنون میشم .
فایلهایی که با هاشون کار می کنم .
فایلهای *.x یا همون فایلهای DX برای مدل و برای تکسچر از فایلهای *.tga و *.dds .
شدیدا به مدل کلاشینکف و سرباز آمیریکایی احتیاج دارم .
قبل سال میلادی جدید شرکت سازنده dark basic الان اسمش رو یادم نمی یاد ، یه پک 30 مگی از کلی مدل و اشیاء آماده رو به صورت رایگان تو سایتش گذاشت ، آیا کسی دوستان اون پکو دانلود کرده ؟ اگه کسی هست یه میل یا پیام خصوصی بزنه ممنون میشم . با تشکر از همه دوستان .
واقعا چه خوبه وقتی مشکلاتمو با شما مطرح می کنم سریع حل میشه بازم از همتون ممنونم .

ادیتور سورنا
ادیتور سیمرغ
www.SourenaGames.com
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011