Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> دو بازي

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5

نويسنده
پيغام
mostafa_cpp
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 24 دي 1384
تعداد ارسالها: 488
محل سكونت: تهران

جمعه 1 ارديبهشت 1385 - 21:01
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اولا نوشتن اسم اين نرم افزار به اين صورت بسيار رايج است !

پس حتما اون موتور ساخت افغانستان هستش Very Happy

نقل قول:
هر كس از جاي خود پا شده مي خواهد گيم بسازد

خوشحالم كه به اين موضوع اعتراف ميكنيد !

نقل قول:
وز اولي كه من اين سايت را ديدم با اينكه اغلب كارها در آن كاملا و كاملا نو پا بود گفتم شايد بشود با فعاليت در آن به صنعت بازي كشور كمك كرد

ببخشيد آقاي كارمك ! صنعت بازي ايران نيازي به اطلاعات گرانبار شما نداره ، هر چند كه تا اين لحظه هم اطلاعاتي از شما نديديم بجز ادعا ؛ كه البته بچه هاي اين سايت به اين قبيل ادعا ها عادت دارند

نقل قول:
آقاي محترم شما هم لطفا در مورد حرفهاي خود فكر كنيد و يك درصد احتمال بدهيد داريد اشتباه مي كنيد آن وقت دليل اين حرف من را مي فهميد.
تازه زماني كه خود شما لفظ لاف زدن را به كار ميبرديد چي فكر ميكرديد !!!
ممنون اين هم جواب ما
من مي خواستم براي تابستان از دوستاني مثل شما براي همكاري در كار صرفا تحقيق امان دعوت كنم !

به اندازه كافي به حرفهايي كه ميزنم فكر ميكنم ، چون حرفهايي نميزنم كه اعضاي يك سايت تخصصي رو به خنده وادار كنه !
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

جمعه 1 ارديبهشت 1385 - 21:18
پاسخ بصورت نقل قول
افرادی مثل سعید صادقیان برای این سایت فایده ای ندارند . هر دفعه یه جوری وارد می شند . یه بار با موتور 2 میلیون دلاری و یه بار هم با گیم های .....

دوست عزیز شما renderer بازیتون رو نگاه کن بعد بگو با موتور Havok نوشته شده . سر تا تنش 20 30 تا polygon بیشتر نداره Smile
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Saeed Sadeghian
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 11 آبان 1384
تعداد ارسالها: 24

جمعه 1 ارديبهشت 1385 - 21:58
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

دوست عزیز شما renderer بازیتون رو نگاه کن بعد بگو با موتور Havok نوشته شده . سر تا تنش 20 30 تا polygon بیشتر نداره

فكر كنم كه اون اسم موتور فيزيك بود نه گرافيك نابغه .شما هنوز فرق موتور فيزيك و گرافيك را نمي دانيد. در ضمن از دو برنامه نويس انتظار چه گرافيكي داريد
نقل قول:

ببخشيد آقاي كارمك !

اول دهانت را آب بكش بعد اين اسم را بيار
نقل قول:

پس حتما اون موتور ساخت افغانستان هستش

كافيست تو google جستجو كنيد با هر دو

نقل قول:

خوشحالم كه به اين موضوع اعتراف ميكنيد !

نقل قول:
وز اولي كه من اين سايت را ديدم با اينكه اغلب كارها در آن كاملا و كاملا نو پا بود گفتم شايد بشود با فعاليت در آن به صنعت بازي كشور كمك كرد

ببخشيد آقاي كارمك ! صنعت بازي ايران نيازي به اطلاعات گرانبار شما نداره ، هر چند كه تا اين لحظه هم اطلاعاتي از شما نديديم بجز ادعا ؛ كه البته بچه هاي اين سايت به اين قبيل ادعا ها عادت دارند

نقل قول:
آقاي محترم شما هم لطفا در مورد حرفهاي خود فكر كنيد و يك درصد احتمال بدهيد داريد اشتباه مي كنيد آن وقت دليل اين حرف من را مي فهميد.
تازه زماني كه خود شما لفظ لاف زدن را به كار ميبرديد چي فكر ميكرديد !!!
ممنون اين هم جواب ما
من مي خواستم براي تابستان از دوستاني مثل شما براي همكاري در كار صرفا تحقيق امان دعوت كنم !

به اندازه كافي به حرفهايي كه ميزنم فكر ميكنم ، چون حرفهايي نميزنم كه اعضاي يك سايت تخصصي رو به خنده وادار كنه !

شما اگر يك مقدار تحقيق مي كرديد ميدانستيد كه بسياري از موتور ها از اين موتور فيزيك (نه به طور كامل) استفاده مي كنند . نه آقا قيمت كل موتور كه ما هم مثل همه ي شما نخريده ايم بين 10 تا 20 هزار دلار است.
واقعا ممنون من ديگر قصد ندارم با شما افراد بد بين و بي ادب بحث كنم .
انگار شما دوست داريد يك نفر يك بازي spirit براي شما بسازه شما هم بعد بريد شروع كنيد به بد گفتن. آدم هايي مثل من را هم كه شايد يك مقدار از اين سطح بالا تر رفتيم را آنقدر بد و بيرا مي گوييد كه طرف بره پشت سرش را هم نگاه نكنه. حق با شماست. شما نابغه گيم سازي در سايت هستيد نيازي نيست هيچ موجود زنده ي ديكري باشد.
اطمينان دارم مي خواهيد بعد از اين پست هم يك بد و بيرايي بگوييد.
در ضمن فكر نكنم با وجود اينكه شما نابغه هستيد بدون سيستم آسان vehicle مربوط به اين موتور فيزيك بتوانيد در اين حد ديناميك ماشين را خوب نگه داريد.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

جمعه 1 ارديبهشت 1385 - 23:26
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
ولا نوشتن اسم اين نرم افزار به اين صورت بسيار رايج است !

بله درست است، نوشتن اسم اين نرم افزار به شکل غلط بسيار رايج هست.

نقل قول:
شما اگر يك مقدار تحقيق مي كرديد ميدانستيد كه بسياري از موتور ها از اين موتور فيزيك (نه به طور كامل) استفاده مي كنند

کدوم موتور ها ؟ می شه اسم ببريد ؟ منظورتون موتور half-life2 هست ؟

نقل قول:
نه آقا قيمت كل موتور كه ما هم مثل همه ي شما نخريده ايم بين 10 تا 20 هزار دلار است.

منظورتون از اين جمله چيه ؟ يعنی نسخه اصلی موتوری که شما استفاده می کنيد بين 10 تا 20 هزار دلار قيمت داره ؟
خوب اين يک حالت داره ، اگه 20 هزار دلار قيمتش هست پس موتور قدرتمندی هست و havok هم در خودش integrate شده، پس اون حرفی که گفتيد از emule گرفتم - اشتباه - بوده احتمالا، چون با همچين موتوری ديگه احتياج به دانلود کردن موتور فيزيک نيست.
نکته ديگه اينه که موتوری که 20 هزار دلار قيمتش باشه، توش چهار تا جعبه هم بندازيد گرافيکش از اين بهتر می شه ، پس حرف دوم هم مشکوک هست، و به نظر مياد که ما رو هم علاف کرديد.
البته اينها رو تهمت در نظر نگيريد لطفا ، من فحشی به شما ندادم و فقط نظر صريح خودم رو از حرف شما گفتم.

نقل قول:
آدم هايي مثل من را هم كه شايد يك مقدار از اين سطح بالا تر رفتيم را آنقدر بد و بيرا مي گوييد كه طرف بره پشت سرش را هم نگاه نكنه.

کسی بد و بيراه به شما نگفت ، اگه دقت کنيد و دوباره اين تاپيک رو بخونيد، می بينيد که اول شما توضيحاتی کاملا متناقض راجح به موتور و موتور فيزيک اون گفتيد، بعد از شما سوال شد که جواب نداديد، بعدش اين شما بوديد که جواب تند به يکی از اعضاء داديد و اين بحث شروع شد.

در ضمن اين نکته کاملا روشن هست که وجود افرادی مثل شما کمکی به اعضاء اينجا نمی کنه، شما حتی نام موتوری رو که استفاده کرديد رو نمی گوييد تا بقيه هم بدونن، بعد حرف از کمک می زنيد ؟ و گرنه مگر ما مرض داريم همه گير بدهيم به شما ؟

ما همين الان هم تو ايران تيم هايی داريم که برای من قابل احترام هستند با اينکه ممکنه اختلافی هم بين ما وجود داشته باشه، مثل شرکت هنرهای پويا ، چون ادعاهای الکی نمی کنند ، و حداقل اينه که دورغ نمی گن و ما رو خر فرض نمی کنند.

نقل قول:
افرادي مثل شما كه هنوز فرهنگ كار تحقيقي را نداريد و مشكلشان فقط اين است كه اسم موتور ما را نميدانند فكر مي كنم صلاح نباشد.

اين قضيه موتور هم چيز جالبی شده، يک جور کل شده تو ايران سر موتور، هيچ کس هم هيچ موتوری نداره.
در مورد فرهنگ کار تحقيقی نداشتن هم درست می گيد، چون من اصلا نمی دونم "فرهنگ کار تحقيقی" به فارسی يعنی چی ! فرهنگ کار تحقيقی يعنی چی ديگه ؟ يعنی مثلا من دارم تحقيقی انجام می دهم فرهنگ اش هم داشته باشم و به کسی ديگه گير ندهم که اسم موتورت چيه ؟ lol

در مورد موتورتون هم اصلا مهم نيست که چه موتوری استفاده می کنيد، اگه حتی می گفتيد که موتور هم نداره من قبول می کردم ، چون کلا به نظر مياد که اصلا موتوری در کار نيست. فقط چون شما اول يک توضيحاتی داديد و گفتيد که فلان موتور رو داره و فيزيک اش هم اينه ما پرسيديم که جواب هم نداديد.

اصلا هم احتياج به فحش و بد و بيراه نيست، من اگه فحشی دادم و توهينی به شما کردم معذرت می خواهم.
شما هم لازم نيست اينقدر فحش به همه بدهيد.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Saeed Sadeghian
کاربر جدید
کاربر جدید

شنبه 2 ارديبهشت 1385 - 00:52
پاسخ بصورت نقل قول
اين ديگر احتمالا آخرين پست من است .
شما واقعا ديگر از اين بدتر و كج تر نمي شد از حر فهاي من برداشت كنيد.
به نظر مي رسد دوست داريد اين جور تاپيك ها را تا بزنيد يكي را له كنيد.
كدام تناقض ؟
من گفتم سورس را دارم نگفتم آن را استفاده كرده ام . موتور خودش دارد.
شما انگار تو عمرتون موتور قيمت نكرديد 10-20 هزار دلار قيمت اصلا زيادي نيست.
در ضمن شما اگر مي شود 4 تا جعبه بندازيد ببينيم چي از آب در ميآيد. شما اگر خيلي وارديد چرا به بقيه ياد نمي دهيد. من گفتم ما هنرمند نيستيم بلكه حداكثر يك مقدار برنامه نويس هستيم.
من گفتم يا اينجا بود يا جاي ديگر من در آن كار از يك موتور استفاده كردم ولي در حال حاضر از OGRE 3D كه شايد از نظر شما خوب نباشد استفاده ميكنم ( لازم به تذكر نيست مي دانم كه تنها موتور گرافيكي است)

نقل قول:

"فرهنگ کار تحقيقی" به فارسی يعنی چی !

يكبار جواب mostafa_cpp را بخوانيد و ببينيد كه آدم چگونه مي تواند به راحتي آب خوردن يكي را بشويد و هر حرفي را از سر شكم و خودخواهي به يك فرد ديگر (و افراد ديگر در بقيه موضوعات) بزند. شما وقتي برايتان اسم يك موتور مهم است يا اينكه با ديدن يك غلط تايپي پي به مسايل مختلفي مي بريد ...
نقل قول:

کدوم موتور ها ؟ می شه اسم ببريد ؟ منظورتون موتور half-life2 هست ؟

فكر ميكنم بدانيد كه قبل از HF2 هم اين موتور بوده است و شايد موردي از آن كه همه بدانند و باز نگوييد كه من دروغ ميگويم 3D max است از آن گذشته مي توانيد به سايت آن مراجعه كنيد.

مي خواهيد باور كنيد يا نه براي من مهم نيست ولي به خاطر اعتقاد ديني ام هم شده دروغ نگفته ام مي توانستم همان ابتدا بگم كه مثلا با 3DGS است و جانم را از شما خلاص كنم.

نقل قول:

در مورد موتورتون هم اصلا مهم نيست که چه موتوری استفاده می کنيد، اگه حتی می گفتيد که موتور هم نداره من قبول می کردم ، چون کلا به نظر مياد که اصلا موتوری در کار نيست

واقعا به شما تبريك مي گويم كه مي توانيد بدون موتور انتهاي گرافيك را خلق كنيد.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

شنبه 2 ارديبهشت 1385 - 06:01
پاسخ بصورت نقل قول
آقاي صادقيان يك ابهامي ايجاد كرديد كه هرجور فكر كنيم ايجاد شده و كاريش هم نميشه كرد .
كسي كه ميگه بازي ساختم مثل اينه كه پاشده و رفته كنفرانس داده . بعد كه حرفهاش تموم شد همه سوالپيچش ميكنند . دليلي نداره سوال كننده ها اينكاره باشند چون ادعايي ندارند . اما اوني كه كنفرانس داده مدعيه . پس بايد همه سوال ها رو جواب بده .

بهترين جواب ممكن هم گذاشتن يك دموي سادست .

من هم با درصدي از مشكلات تو مواجه بودم ولي خيلي راحت گفتم كارم اينه . اين اسكرين شات . اينم دمو .و همه چي 180 درجه به نفع من عوض شد .همينطور در مورد بازيه تو . مهم نيست صدا نداره يا گيم پلي نداره و يا اول و اخرش معلوم نيست . فقط مهم اينه كه كار كنه . همين .ميخواي اسمت به عنوان يك بازيساز شناخته بشه درسته ؟ پس يك دمو از بازيت بزار . يك دموي ساده .
خسته هم نباشي پسرم.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Saeed Sadeghian
کاربر جدید
کاربر جدید

شنبه 2 ارديبهشت 1385 - 11:56
پاسخ بصورت نقل قول
آقاي mory شايد حق با شماست ولي من مشكل upload دارم من وقت ندارم با 33 تا سرعت 20-30 mb را بفرستم. وهمچنين دسترسي (حداقل فعلا) به اينترنت سرعت بالا ندارم . من چندين بار به همه ي دوستان پيشنهاد دادم تا در هر مكان مورد نظرشان من بازي را نشان دهم.
نقل قول:

ميخواي اسمت به عنوان يك بازيساز شناخته بشه درسته ؟

من اين پست را كردم تا بتوانم با شناسايي دوستان با تجربه در ادامه ي كارم به جاي آنكه 2 نفر باشيم با بقيه دوستان همكاري كنيم. من نيازي ندارم كسي باور كند من گيم سازم اگر جايي لازم شد بازي را مي برم اينقدر هم تلاش نمي كنم تا يك سري باور كنند
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

شنبه 2 ارديبهشت 1385 - 12:22
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
شما انگار تو عمرتون موتور قيمت نكرديد 10-20 هزار دلار قيمت اصلا زيادي نيست.

چرا ، موتور Serious Engine که موتور بازيه معروف Serious sam هست و از نظر تکنولوژی خيلی هم پيشرفته هست ، 20 هزار دلار قيمت داره.

نقل قول:
ر ضمن شما اگر مي شود 4 تا جعبه بندازيد ببينيم چي از آب در ميآيد. شما اگر خيلي وارديد چرا به بقيه ياد نمي دهيد.

من خيلی وارد نيستم ، ولی هر موقع کسی سوال کنه به بقيه ياد می دهم.
منظورم هم اين بود که اگه موتور 20 هزار دلاری داره، می تونه سايه ، shading، حتی سايه Static که احتياج به کارت گرافيک بالا هم نداره، نور پردازی و غيره داشته باشه. هيچ کدوم هم ربطی به artist بودن نداره .

نقل قول:
ولي در حال حاضر از OGRE 3D كه شايد از نظر شما خوب نباشد استفاده ميكنم

ogre خيلی هم خوبه، کی می گه بده ؟

نقل قول:
با ديدن يك غلط تايپي پي به مسايل مختلفي مي بري

خوب اين که تابلو بود که با تايپ کردن اشتباه havok حداقل نمی تونی سورس اش رو پيدا کنی !
چون با تايپ کردن درستش هم پيدا نمی شه ، lol

نقل قول:
فكر ميكنم بدانيد كه قبل از HF2 هم اين موتور بوده است و شايد موردي از آن كه همه بدانند و باز نگوييد كه من دروغ ميگويم 3D max است از آن گذشته مي توانيد به سايت آن مراجعه كنيد.

درسته بازی های زيادی از havok استفاده کردن، max هم استفاده کرده که البته موتور بازی نيست، ولی تمام بازی هايی که استفاده کردن تماما مال شرکت های معروف بودن و همگی بازی های تجاری بزرگ هستند، و همونطور که قبلا هم گفتم اين موتور فيزيک رو حتی به شرکت های غير معروف هم نمی فروشن.

موفق باشيد
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

شنبه 2 ارديبهشت 1385 - 13:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. متاسفام که تو چند روز غیبت این بحث اینقدر کش داده شد. از تمامی سروران تقاضا میکنم که بحث رو ادامه ندن و قضاوت رو به خواننده واگذار کنن...

@ Saeed Sadeghian

هدف ما تو این سایت یادگرفتن و یاد دادنه... اگه کسی بخواد بر خلاف این هدف تو سایت فعالیت کنه خودبخود پس زده میشه...اکثر اعضای این سایت اطلاعات اولیه در زمینه ساخت بازی دارن ، یا چند تا بازی و دموی 2 و 3 بعدی ساختن و به عبارت دیگه با دو دو تا چهار تای اینکار آشنا هستن. حالا یه نفر مثل شما پا میشه میگه من بازی 3 بعدی ساختم. این حرف شما ذاتا" هیچ ایرادی نداره ولی خودبخود توجه عده زیادی رو به خودش جلب میکنه و سوالات زیادی رو تو ذهنشون ایجاد میکنه. اونا هم این سوالات رو با صداقت از شما میپرسن و طبیعتا" انتظار دارن که با توجه به روند فعالیت سایت ، به جوابش هم برسن. ولی شما اسم موتور رو پنهان میکنین. اطلاعات غلط میدین و دلیل اینکار رو هم عدم وجود فرهنگ میدونین. در حالی که خودتون فراموش کردین که در جمعی حضور دارین که هدفشون بیرون دادن اطلاعات و کمک کردن به سایرین هست و چندین بار هم با افرادی که پست هایی مشابه شما داشتن ، برخورد کردن...

من همون اول از شما پرسیدم که اسم موتورتون چیه و چجوری از Havok استفاده کردین. در حالی که تقریبا جواب سوالمو میدونستم. موتوری که شما اونهمه سعی کردین که اسمشو پنهان کنین در واقع نرم افزار Virtools هستش که برخلاف تصور شما سورس کاملش هم همراهش نیست. موتور فیزیکش هم من جایی ندیدم که نوشته باشه از Havok استفاده شده. شبیه ساز های هوایی و زمینیش هم مثل همون شبیه سازی ماشینی که خودتون گفتین و ظاهرا ازش استفاده کردین اونقدر سرعت اجرای بالا و دقت خفنی ندارن که بگیم توش از Havok استفاده شده. از همه این صحبتا گذشته این نرم افزار خروجی اجرایی هم نمیده و شما باید با برنامه نویسی تحت ویندوز و زبان c++ که زبانی هست که این برنامه باهاش نوشته شده ، آشنا باشین تا بتونید با استفاده از سورس های موجود به همراه نرم افزار ، خروجی اجرایی کامپایل کنین...

اینا همه دلایلی هستن که صحبتهای افرادی که با شما برخورد کردن رو منطقی و پاسخهای شما رو غیر منطقی نشون میده... گفتن نام موتور مورد استفاده هیچ هزینه ای در بر نداشت و به هیچ وجه ارزش کار شما رو پایین نمی آورد. ولی همه یکبار دیگه شاهد این بودیم که مخفی کردن اسم موتور مورد استفاده به چه نتیجه ناخوشایندی منجر شد...

مبحث قفل میشود...
علی

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 5 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011