Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> بازي رانندگي در تهران

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

نويسنده
پيغام
nima azimi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 17 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 3

1 شنبه 17 ارديبهشت 1385 - 14:53
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

بالاخره این بازی هم اومد!

راجع به کیفیت و ... ه دوستان مفصلا توضیح دادند و من در این مورد مزاحم شما نمی شم.
فقط چند نکته رو که از قبل یادم میاد عنوان می کنم.
از جشنواره چند رسانه ای پارسال یادم هست که روزنامه عصر ارتباط رپرتاژ آگهیهای فراوانی برای این بازی چاپ کرده بود. ( ویژه نامه های جشنواره موجود هست )
چند مورد همون زمان برام خیلی جالب بود. من از چند سال قبل زمانیکه مسوولان شرکت هنوز نمی دونستند openGL و DirectX چی هست ( البته ظاهرا هنوز هم خوب متوجه نشدند! Wink ) اونها رو می شناختم (من هم باعث آشنایی آقای سیدف با آنها شدم که همینجا از ایشون بابت این قضیه عذر خواهی می کنم Question) .
با توجه به این شناخت مطالبی که در عصر ارتباط خوندم برام خیلی عجیب بود.
اولا اینکه در هر جمله 10 کلمه ای حداقل 6 بار کلمه "اولین" دیده می شد! تا حدی که دکتر سمیعی آذر از بازی شرکت خود به عنوان "اولین بازی کامپیوتری ایران" نام می برد که البته کم کم در مصاحبه های بعدی به "اولین بازی سه بعدی کامپیوتری ایران" تغییر پیدا کرد. هر چند این جمله هم درست نبود. به خصوص بعد از انتشار بازی "پایان معصومیت" فکر می کردم در مصاحبه های بعدی کلمات "اولین" کمتری به چشم بخوره ولی اینطور هم نشد! Shocked
مورد دوم تاکید زیاد دکتر سمیعی آذر بر قابل رقابت بودن بازی با بازیهایی مثل NFS و GTA بود! که با توجه به اینکه من ادیتوری را که یکی از دوستان گفته بودند یک سال بعد از اولین دیدارم در شرکتشان دیدم نمی توانستم هیچ گونه شباهتی بین بازی آنها و NFS و GTA پیدا کنم!
حالا هم که بازی منتشر شده واقعا اعتقاد دارم که بازی رالی سایپا که چند سال پیش در طی دو ماه با آقای سیدف نسخه پیش نمایشش را آماده کرده بودیم به مراتب از این بازی زیباتر و اصولی تر بود. Cool

اگر اطلاعات کاملتری از بازی می خواهید می تونید در لینک زیر که از زبان کسانی است که بازی را خریده اند بشنوید :
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=35292&page=20

با سپاس

نیما عظیمی
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
ncodes
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 23 اسفند 1384
تعداد ارسالها: 103

1 شنبه 17 ارديبهشت 1385 - 19:55
پاسخ بصورت نقل قول
محض اطلاع شما بگم تقریبا از هر 10 نفر حداقل 2 نفرشون این بازی رو خریدن(البته دور و بر من)

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

3 شنبه 26 ارديبهشت 1385 - 19:26
پاسخ بصورت نقل قول
من اين بازی رو خريدم و بزودی يک نقد فنی ازش در اينترنت می گذارم

فقط تا اينجاش بدونيد که بازی بيشتر از اون حدی که فکر می کردم افتضاح هست و سيستم نرم افزاری جالبی هم داره :
برنامه سه تيکه هست، رابط های کاربر تمام تحت delphi هست که درون خودشون فايل های Flash رو بصورت activex اجرا می کنند.
جالب اينجاست که وقتی شما بازی رو می خواهيد شروع کنيد يک برنامه ديگر اجرا می شه که در واقع اون هم به نظر مياد يک دموی دانلودی از اينترنت باشه که با موتور GLScene تحت delphi و opengl و موتور فيزيک ODE هم نوشته شده ، اين هم لينکش : http://glscene.sourceforge.net/index.php

بازی دوم رو که شروع می کنيد توسط يک فايل DLL ديگه ای اجرا می شه که در واقع يک موتور ديگه هست که توسط VC و DirectX نوشته شده، اون رو نفهميم چيه .
دو تا خيابون هم بيشتر نداره و هيچ مديريت صحنه، نور پردازی، طراحی مراحل درست حسابی، صداگذاری، هيچ گونه نکته ای نداره که بشه گفت در حد قابل قبول هست.

CD2 رو هم که نصب می کنيد باز هم يک بازی ديگه هست که اون يکی در واقع MOD شده NFS4 هست.

اين هم موتور ملی ما با 1.5 ميليون خط کد، خلاصه خوب ترکمونی زدن !
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

5 شنبه 5 مرداد 1385 - 02:41
پاسخ بصورت نقل قول
--------------------=

حرف sepul2 رو قبول دارم.

به عنوان یک جوجه کراکر اگه خدایی نکرده کسی نحوه ی کرک کردنش رو میخواد به من بگه چون امنیتش در حد برنامه های 10 سال پیشه و دقیقاً از همون روشها

--------------------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mohammadyzr
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 266
محل سكونت: اصفهان

5 شنبه 16 آذر 1385 - 22:36
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان
كسي خبر نداره كه كار اين بازي به كجا كشيد؟

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

5 شنبه 16 آذر 1385 - 23:43
پاسخ بصورت نقل قول
---------------------=

mohammadyzr نوشته:
سلام دوستان
كسي خبر نداره كه كار اين بازي به كجا كشيد؟

سقوط در اعماق !

---------------------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 12 از 12 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011