Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نجات بندر -> پانل ابزار مراحل استراتژيك آماده شد .

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پانل ابزار مراحل استراتژيك آماده
نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

3 شنبه 19 مهر 1384 - 02:49
پاسخ بصورت نقل قول
- بچه ها حالا هي من نميخوام دستمو رو كنم اين پرشين ديزاينر نميزاره . اصلا ببينين خودتون .

يكي از چيزايي كه تو ذهن بازيگر ميشينه تزيينات صفحه ي بازيه . يا همو پانل (نوار ابزار و توضيحات بازيها- تخصصي شو نميدونم). من سر اين مورد زياد وسواس به خرج دادم و كلي وقت منو گرفت (كاش يه حرفه اي با من كار ميكرد ) . چون بايد ضمن جذاب بودن واسه بازي و شيك بودن يك جورايي به سنت و فرهنگ ايراني ارتباط ميداشت و فقط زيبايي ملاك نبود.كلي از طرح هاي اسليمي و اين چيا رو نگاه كردم و كلي ايده گرفتم . آخرش شد ايني كه ميبينين . خوشحالم كه حداقل يه كار اورجيناله و تقليدي نشده .حالا شما جاي من بودين دلتون ميومد از چنين چيز خوشگلي بگذرين ؟و مراحل استراتژيك رو بي خيال بيخيال بشين ؟

منتظر نظرتون هستم . راستي علي آقا freelance يعني چي ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3 شنبه 19 مهر 1384 - 02:57
پاسخ بصورت نقل قول
راستي اينكه بتونيد تو گيم ميكر طوري اسپريت ها رو در بياريد كه حاشيه اون كاملا جدا باشه و هيچ پيكسل اضافه اي هم نداشته باشه تقريبا كاري ديوانه كننده است . هميشه آدم رو همون اول نا اميد ميكنه .
اين مشكل عدم پشتيباني گيم ميكر از alpha channel خيلي ضعف بزرگيه . شايد به خاطر همين ضعف بعد از تموم شدن اين پروژه ديگه هيچ وقت با گيم ميكر كار نكنم .

و در ضمن اين پانل با تلفيقي از impact , flash , photoshop , البته 3dmax ساخته شده . خوب وقتي همه نرم افزار هاي روز دنيا رو بسيج كني بايد هم چنين تحفه اي در بياد .حالا اگه ميشه اون نگاه بد بينتون رو به اين پانل بندازين . ضعفشم بگين . تعريف هم لازم نيست . و بگين ايروني شده ؟

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
ايران وطن من
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 4 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 1
محل سكونت: اصفهان مباركه

3 شنبه 19 مهر 1384 - 15:04
پاسخ بصورت نقل قول
بابا دمت گرم چیز باحالی شده ولی اگر به جای اجسام فلزی از چیز های دیگه مثل
مینیاتور استفاده می کردی بهتر نبود؟
البته خودت بهتر می دونی

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 21 مهر 1384 - 01:35
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

بابا دمت گرم چیز باحالی شده ولی اگر به جای اجسام فلزی از چیز های دیگه مثل
مینیاتور استفاده می کردی بهتر نبود؟
البته خودت بهتر می دونی

سلام. ورودتون رو به اين انجمن تبريك ميگم و اينكه اولين پستتون رو اينجا گذاشتين .

من اين كار رو كردم . يكم كارتوني شد و با محيط بازي كه سعي شده واقعي باشه نمي خوند . واسه همين فلزي گذاشتم . مرسي از دقتتون .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 298

5 شنبه 21 مهر 1384 - 16:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
خیلی خوب شده این تصاویر منو یاد بازی های استراژیک می اندازه و روحم تازه می شه. Laughing

[img]http://barnamenevis.org/forum/image.php?type=sigpic&userid=6875&dateline=1258101798[/img]
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
فرهود
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 2 مهر 1383
تعداد ارسالها: 100
محل سكونت: تهران

شنبه 19 آذر 1384 - 13:00
پاسخ بصورت نقل قول
به نظر من پانل فضاي زيادي رو از صفحه اشغال كرده ، جا داره تا 3/1 اندازه الانش باريكتر بشه ، مسلما يك ايراني اين بازي رو ساخته پس ذهن خودتو را بابت ايراني بودنش با بكار بردن نقوش تزييني به مخاطره ننداز، فكر ميكنم اگر از نقوش و بخصوص از بافتهايي كه در اون منطقه متداولن به چشم ميخوره استفاده كني خيلي بيشتر به هدفت نزديك ميشي.
فكر كن كسي كه اهل همون منطقه است بخواد با ديدن كارت احساس تعلق خاطر به محيط بازي نشون بده ، بعد اون موقع شما اونجا براش چي ميذاري ؟ Smile
مواظب باش جذابيتهاي تصويري محيط سه بعدي اخفالت نكنه ، اين داميه كه هر كسي را تهديد ميكنه حتي خالق اون اثر را.
من نميدونم تاريخچه موضوعي بازي بهت اجازه ميده تو بازي Sniper داشته باشي يا نه ،
فكر ميكنم جذابترش ميكنه و مشكل ريز بودني كه دوستان ميگن بر طرف شه.
يه نمونه بسيار عالي ازش رو تو GMC FORUM ديدم ،خواستي يه ندا بده برات بفرستمش
خيلي ايده آله ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

شنبه 19 آذر 1384 - 16:46
پاسخ بصورت نقل قول
اين كه تكراريه ولي فكر ميكنم واقعا يه ذره ريزند نظر خودت چيه؟
من قصه بازيت رو درست نميدونم كجا بخونمش؟
اگه بازي استراتژيك هم سبك كماندوز باشه. كه شما نياز به توضيحات درباره اشيا انتخاب شده نداري و اين سايز به نظرم خوبه ولي اگر قراره توضيحاتي هم روي اين نوار ابزار نوشته بشه به نظرم كوچيك هم هست.
در ضمن شما گفتي ميخواي ايراني باشه من تا اين جور كار فلزي نديدم كه اصيل و ايراني باشه و اين خيلي شبيه فرفورژه است كه يه هنر وارداتيه؟
تا اونجايي كه من هنر ايراني رو سراغ دارم بايد يه كار ظريف و بدون گوشه و زايده باشه يعني همه جاش گرد باشه در ضمن هرگز همچين كشيده و دراز هم نيست كار هاي ايراني خيلي فشرده و جمعند. ( اميدوارم كه منظورم رو فهميده باشي.
درضمن يه خصيصه ديگري كه كار هاي ايراني داره پر بودنه يعني سعي شده كوچكترين فضاي خالي باقي نمونه.
و اينگونه كارهاي ايراني با چوب پيوند خيلي محكمي دارند.
اگه حرفم رو جمعبندي كنم البته رك بودن من رو ببخشيد از اونجا كه شما يكي از كساني بوديد كه بيشترين كمك رو به من در اين فروم كرديد واقعا دوست دارم به شما كمك كنم اميدوارم به حرفهاي من خوب فكر كنيد چرا كه نيتم تماما خيره:
به نظر من شما بايد از يك پس زمينه چوبي هم چنان كه استفاده كرديد استفاده كنيد و سعي كنيد روي اون رو مثل منبت كاري بسازيد و خوب همه اونايي هم كه بالا گفتم از ويژگيهاي همين هنره پيچهاي ريز و با شعاع كم، اشكال فشرده و كاملا لطيف و مدور بدون هيچ گونه زايده تيز درست برخلاف قسمت وسط كار شما ، اشكال پر و فشرده و استفاده از نقشهاي سنتي و كاملا شناخته شده.
من حرفم رو با منبت كاري ادامه ميدم چون طرح نهايي تو ذهنم خيلي قشنگ شده.
راه بهتر اينه كه شمت مستقيما به يه هنر مند منبت كار مراجعه كنيد و از اون بخوايد تا براتون اينو بسازه اونوقت ميتوني با اطمينان بگي ديگه كارم تماما ايرانيه.
من نميدونم تو محل زندگي شما از اين هنرها پيدا ميشه يا نه ولي در اينجا(اصفهان) از اين چيزها زياده ميتونم براتون دوره بيفتم و يه سري عكس تهيه كنم(اينو جدي ميگم بدون تعارف) فكر ميكنم خيلي بهتون كمك كنه.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 21 آذر 1384 - 00:43
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

به نظر من پانل فضاي زيادي رو از صفحه اشغال كرده ، جا داره تا 3/1 اندازه الانش باريكتر بشه ،

پنل يك نوع تاگل داره . يعني با يك دگمه جمع ميشه . و در حالت حد اقل ديد قرار ميگيره . نقشه هم ميره گوشه كه تصوير كاملا بزرگ ميشه . ولي حق با شماست بزرگه .

نقل قول:

مواظب باش جذابيتهاي تصويري محيط سه بعدي اخفالت نكنه ، اين داميه كه هر كسي را تهديد ميكنه حتي خالق اون اثر را.

متوجه نشدم . من اين پانل رو در يك محيط 2 بعدي درست كردم . معلوم نيست 2 بعديه ؟

نقل قول:

من نميدونم تاريخچه موضوعي بازي بهت اجازه ميده تو بازي Sniper داشته باشي يا نه ،

من به شدت طرفدار اسنايپر هستم . ولي اين بازه چنين اجازه اي رو به ما نميده . چون يك كار تخصصي يه و نميشه از يك ناخدا خواست كه در نقش يك كاماندو ظاهر بشه .
اندازه ها رو فراموش كنين . اينها قديمين و در هيچ جاي بازي ديده نميشن . مرسي كه دقت كردين
نقل قول:

من قصه بازيت رو درست نميدونم كجا بخونمش؟

نمي دونم لو دادن قصه بازي كار درستيه يا نه . براي همين فعلا لو نرفته . البته به صورت فيلم نامست و كمتر شباهتي به قصه داره .

در جايي كه ما زندگي ميكنيم . يعني شمال و مخصوصا انزلي كمتر چيزهايي مثل كارهاي ظريف روي چوب انجام ميشده و ميشه. هر چه بوده فلز بوده و بس . و به دليل نزديكي به كشورهاي سفيد بالاي سرمون آميختگي زيادي با هنر اونها پيدا كرده .

ولي دوست دارم ببينم چي تو فكر شما ميگذره . اگه تونستي طرحي كه مد نظرته برام بفرست . متشكر

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

2 شنبه 21 آذر 1384 - 11:26
پاسخ بصورت نقل قول
پس شما ميخواي كارت نشون دهنده فرهنگ مردم انزلي باشه نه كل ايران.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
فرهود
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 2 مهر 1383
تعداد ارسالها: 100
محل سكونت: تهران

2 شنبه 21 آذر 1384 - 12:19
پاسخ بصورت نقل قول
شما از چند نرم افزار استفاده كرديد ، 3dmax هم بينشون بود.
پانل شما تركيب بندي ضعيفي داره و ازون جايي كه در محيط دو بعدي جا براي پرهيز از اين نواقص وجود داره ، به نظر مي رسه در يه محيط سنگين كه جاي مانور كمي داشته
ساخته شده، اون فلز كاريها و كلا تزئينات در كل بي استفاده و كمي يوقوره .
بهتره لا اقل ساده بشه.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011