Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نجات بندر -> پيش زمينه هاي شخصي افراد براي ساخت بازي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پيش زمينه هاي شخصي افراد براي ساخ
نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

جمعه 1 مهر 1384 - 02:44
پاسخ بصورت نقل قول
آقاي Sirus-v گفتند كه 4 عامل براي بازي سازي لازمه . من درباره خودم و اين بازي توضيح ميدم .

نقل قول:

1.علاقه
2.پشتکار
3.استعداد
4.زبان انگلیسی خوب

سلام . وقتي خودم رو با اين چهار عاملي كه شما نوشتيد مقايسه ميكنم .مي بينم كاملا حق با شماست .

1- علاقه يعني اينكه به خاطرش حاضر باشي كه مثل من سر كلاسهات نري . مثل من يادت بره كه صبح شده و بايد خوابيد . يادت بره كه 12 ساعته حتي يك ليوان آب هم نحوردي .البته اين از علاقه و عشق گذشته . جنونه .

2-وقتي كه كاري دست گرفتي برو تا آخرش . ببين كه اگه بازي بسازي و خوب باشه تا اخر عمرت يادگار ميمونه .ميتونه بدي نوه هات بازي كنن و تو اونموقع هم لذت ببري . اونوقته كه مثل من براي طراحي اوليه يك هواپيماي زپرتي حاضري 30 ساعت بيدار بموني تازه كار فكري هم بكني.

3- همه از تتوريال ها شروع ميكنن منم همينطور . ولي وقتي تونستي تتوريال ها رو با وجود اشكالاتش انجام بدي و اشكالشم بگيري اونوقته كه استعداد داري . اگه تونستي كاري رو كه همه با 3 خط كد انجام ميدن تو با 2 خط انجامش بدي اونوقت استعداد داري . اگه نداري 2 تاي قبلي هيچ به درد نمي خوره .آب در هاون كوبيدي.

4- اينكار كه مثل فتوشاپ نيست كه الا ماشاالله منبع فارسي داشته باشه . يه كار جديده و دست ما از اطلاعات كوتاهه . ولي خارج از ايران خيلي كار كردن . پس اگه زبانتو خوب كني ميبيني كه اي واي . از چه جهان اطلاعاتي بزرگي قافل بودي .

و در آخر ميگم . براي ساخت يك بازي 12 تا 17 گروه متخصص لازمه (به قول بچه ها ) . من حس ميكنم مي تونم جاي همشون كار كنم . آيا تو هم ميتوني ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

جمعه 1 مهر 1384 - 03:52
پاسخ بصورت نقل قول
بله مطمئنا" در مورد شما مطمئن بودم . من خودم این قضیه رو اولین بار زمانی که به دنباله مقوله امنیت اطلاعات بودم متوجه شدم . همین 3 سال پیش بود که به این قضیه علاقه مند شدم به هر دلیل و وقتی شروع کردم متوجه شدم که منابع فارسی در این زمینه با تمام ادعاهایشان هیچ هستند !! پس مجبور به مطالعه EBook شدم . البته در این مورد تفاوت های ناچیزی با مقوله بازی نویسی وجود داره ولی کلا" از یک دسته هستند . این قضیه در مورد یادگیری زبانهایی که خیلی ها در ایران آن را بی فایده و بدردنخور می دانستند صادق بود . نمونه بارز اینها زبانهای Perl و Python .

در این مورد حدود چندین ماه پیش پستتون در مورد شروع کار رو شنیدم . به جرئت می تونم بگم که شما رو دست کم گرفتم و احتمال دادم 2 هفته بیشتر طول نمی کشه که خسته بشید ولی منتظر برگشتتون بودم .

به هر حال کار جالبی بود . می تونم بگم که انتظار نداشتم , امیدوارم بتونید توسط یک شرکت با پشتیبانی خوب بازی تون رو بصورت کامل منتشر کنید .

در ضمن آقای حسینی حرف جالبی می زد .... یک همه کاره !! تو ایران بهترین انتخابه نه ؟؟؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

شنبه 2 مهر 1384 - 02:51
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

در ضمن آقای حسینی حرف جالبی می زد .... یک همه کاره !! تو ایران بهترین انتخابه نه ؟؟؟

منظورتون چيه ؟ مي شه توضيح بدين ؟

ارسال  بازگشت به بالا

Re: پيش زمينه هاي شخصي افراد براي س
نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

شنبه 2 مهر 1384 - 06:40
پاسخ بصورت نقل قول
احساس می کنم منظورم واضح بود . در مورد این صحبت شما :

mory نوشته:

و در آخر ميگم . براي ساخت يك بازي 12 تا 17 گروه متخصص لازمه (به قول بچه ها ) . من حس ميكنم مي تونم جاي همشون كار كنم .

وقتی شخصی همه کارهارو خودش انجام بده . نه کسی و استخدام کنه و نه کسی اونو استخدام کنه بهش می گن همه کاره یا همچین چیزی . منظورم شما بودی .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 4 مهر 1384 - 02:46
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

وقتی شخصی همه کارهارو خودش انجام بده . نه کسی و استخدام کنه و نه کسی اونو استخدام کنه بهش می گن همه کاره یا همچین چیزی . منظورم شما بودی .

همه كاره بودن خيلي خوبه ولي يك مشكل جدي برام ايجاد كرده . من بايد به جاي همه اونها وقت بزام . بعضي اوقات اينقدر از نظر ذهني خسته ميشم كه يه وقت ميبينم يه ربعه فقط به مونيتور خيره شدم و هيچ كاري نكردم .

به خاطر اين همه كاره بودن كلي از ايده هام از بين رفته . مثلا سر مدلينگ نميتونم وقت كافي بزارم و اشيا سبك تر در مياد . سر نور پردازي وقت نميزارم تصاوير مصنوعي ميشه . سر برنامه نويسي كمتر وقت ميكنم تست بگيرم و برنامه ها سطحي تر و كم دقت تر (در واقع خطرناك تر )در مياد .

به خاطر همه كاره بودن ديگه وقت ندارم آروم بشينم سر داستان بازي و يكم فكر كنم . در صورتي كه خودم ادعا ميكنم ايده بازي مهم تره تا تكنيكش .

خلاصه از من به شما نصيحت كه همه كاره نشين كه بد مكافاتيه . اونوقتي كه حس كنين همه كارارو بلدين تنها ا نجام بدين بايد فاتحه روزاي خوش و پر از وقتتون رو بخونين .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
ali mottaghi
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 2 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 6

3 شنبه 5 مهر 1384 - 20:51
پاسخ بصورت نقل قول
با عرض سلام
من يك داستان از يك بازي به ذهنم خطور كرده كه اگر آن بازي ساخته شود پرفروش ترين بازي دنيا خواهد شد اگر خواستيد در اين زمينه كمكتان كنم يا حتي اگر نميخواهيد يك ايميل بزنيد تا من منتظر نمانم.
در ظمن من در زمينه ي نقد بازي ميتوانم كمكتان كنم.
من تايپ و فتوشاپ هم بلدم و الان يك بازي نقد شده دارم.
با تشكر از زحمات شما
خدانگهدار

Hello
I could write story of a game That if this game be make this will be the best game in the world .
If you want I help you about this matter , you send me an e-mail.
bye
من darkmanam

نويسنده
پيغام
Takavar
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 6 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: تكاور آباد

2 شنبه 23 آبان 1384 - 21:47
پاسخ بصورت نقل قول
i just thought i drop by and send a post here .
don't forget that when working on free projects, the amount of FUN the group memmbers have is very important.

so IMH, please try to make working on this project enjoyable for your group memmbers, so your group wont end up disbanding like Geray-270

keep up the work , you guys are AWSOME, i'm becomeing a fan
Wink

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3 شنبه 24 آبان 1384 - 02:57
پاسخ بصورت نقل قول
dear takavar if you are talking to me i must say "

there is not any real group to create this game . there is only one and another on . mory (me ) to do programing and design and ... and an other (farhaad) to send to me new idea for the objectives stories and levels . thats all of our group we do hardly to create our game best . thanx for your comment . i'll waiting for next .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
فرهود
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 2 مهر 1383
تعداد ارسالها: 100
محل سكونت: تهران

شنبه 19 آذر 1384 - 12:26
پاسخ بصورت نقل قول
تواناييهاي ما ممكن به ما اين خصيصه را بده كه ما بي نياز از كمك گرفتن از سايرين بخصوص
متخصصين اون امور بشيم ، ولي هيچ كدام ما را از پرداخت هزينه عمرمون يعني زمان
بي نياز نميكنه، چيزي كه همه ما براي استفاده ازون توش شريكيم و عدم داشتن شراكت در نهايت باعث قرباني شدن خيلي از مولفه هاي يك كار ميشه مخصوصا اگر كار بزرگ باشه.

منهم بشخصه توانايي بستن يك پروژه را بصورت انفرادي دارم چه بسا خيلي از پروژه هام بصورت انفرادي بسته شده ،
ولي وقتي شما يك كارو گروهي بستي تازه آدم چشماش باز ميشه كه چه لطفي در درجه اول به خودش شده و بعد به كار ،طوري كه شايد لذت اين باعث بشه ديگه بصورت
انفرادي سراغ كارهاي بزرگ نريد.
مسلما جريان مثبتي است كه همه جاي دنيا الا اينجا لحاظ ميشه.
ما مشكلمون اينه كه بجاي اينكه رو چيزي كه توش ضعف داريم( كار گروهي) وقت بيشتري
بذاريم ازش فرار ميكنيم يا بتعويق ميندازيم.

در نهايت، تلاش و كار خوبت جاي بسي تحسين داره ، Laughing Very Happy
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 20 آذر 1384 - 01:11
پاسخ بصورت نقل قول
فرهود عزيز من اينها رو همشو ميفهمم . ولي چاره اي ندارم .
كي حاضر ميشه در اين پروژه به من كمك كنه ؟ شما ميتونيد ؟ معلومه كه نه . هركس مشكلات خودشو داره . چه كسي از كمك بدش مياد ؟ هيچكي ‌؟‌
من كمك هم خواستم ولي منتظر نموندم كه هر وقت دوست داشت به من كمك كنه .

من طرفدار درجه يك كار گروهي ام . اما به طور حرفه اي . نه با من بميرم و تو بميري .
يعني قرار دادي بسته بشه و طرف بابت پولي كه ميگيره كاري رو انجام بده . درستش اينه . غير از اين فقط باعث سردرگمي و به بن بست رسيدن ميشه . ما ايراني ها اغلبمون ( جسارت به شما نشه ) ادم هاي مقرراتي و منضبطي نيستيم .

راه دور نريم اينجا اگه بگردين چند تا بازي بزرگ و دهن پر كن رو ميتونين پيدا كنين كه با 10 نفر شروع كردن . ولي يكم كه گذشت همه چيز به هم ريخت و كار متوقف شد . من خوب نميخوام به چنين سرنوشتي دچار بشم . ولي هنوز هم آرزوي منه كه يكي رو پيدا كنم كه كمكم كنه من همه كارهارو خودم انجام ميدم پس در همه كارها احتياج به كمك دارم .... متشكر از لطفتون .

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011