Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> درخواست همکاری -> نام پروژه: ایست/IEST ، یک mod اول شخص تیرانداز

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
aliam
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 8 بهمن 1384
تعداد ارسالها: 158
محل سكونت: مشهد

جمعه 25 آبان 1386 - 12:52
پاسخ بصورت نقل قول
takavar2 نوشته:
یک پست سریع:

IEST از unreal Engine استفاده خواهد کرد و یک mod برای unreal tournament 3 خواهد بود که قابل انعطاف تر هست.

فقط دعا کنید من این ترم رو پاس بشم Crying or Very sad تا که بتونم تابستان بیام

Laughing
اينطوري خيلي خوب ميشه...
منم unreal tournament 3 اومد شروع ميكنم به كار با اديتور اون تا تابستون همه چي آماده باشه
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
alimami
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 21 مرداد 1385
تعداد ارسالها: 242
محل سكونت: دنياي بازي

جمعه 25 آبان 1386 - 13:26
پاسخ بصورت نقل قول
كسي نبود به سوالت من جواب بده.
بابا يكي به داد من برسه. Confused
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
takavar2
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 2 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 41

شنبه 26 آبان 1386 - 11:43
پاسخ بصورت نقل قول
alimami نوشته:
كسي نبود به سوالت من جواب بده.
بابا يكي به داد من برسه. Confused

امتحانات تموم شه حتما!

イスト, IEST , ایست

the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
alimami
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 21 مرداد 1385
تعداد ارسالها: 242
محل سكونت: دنياي بازي

4 شنبه 5 دي 1386 - 21:14
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

امتحانات تموم شه حتما!

امتحانات تموم نشد؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
aliam
بازی ساز
بازی ساز

شنبه 6 بهمن 1386 - 09:57
پاسخ بصورت نقل قول
خبری نیست........................
از 26 آبان که تکاور گفت امتحانا تموم بشه تا حالا که میشه 6 بهمن.
امیدوارم امتحانا تموم شده باشه. من میخوام برای تابستون از حالا برنامه ریزی کنم چه مالی چه زمانی و چه از نظر یادگیری مطالب جدید.
ولی نمیدونم روی این پروژه چند درصد میشه اطمینان کرد؟
چون من محدودیت زیادی برای شروع کار دارم باید یکم سریعتر شروع کنم و تصمیمات مهمی بگیرم و این نیاز به ریسک داره و من میخوام بدونم روی راه اندازی این پروژه چقدر می تونم حساب کنم. Razz
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
takavar2
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 21 ارديبهشت 1387 - 16:23
پاسخ بصورت نقل قول
آقایان. شرمنده از غیبت بدون توجیه، الان ۴-۵ روزه که رسیدم ایران و یک جایی هم گیر اوردم برای کار مناسب هست ،نزدیکای پارک ملت ، راستش علت اینکه خبری هم ازم نبود این بود که میخواستم ایران نیام چون میتونستم تابستان واحد بردارم... ولی آخر سر تصمیمم عوض شد. خلاصه این آخرین سعی ما تو بازی سازی با همکاری بقیه تو ایرانه که ببنیم چی میشه.
شماره من ۰۹۳۶۰۲۵۲۵۶۹ هست. اگه کسی هنوز مایل هست باهام تماس بگیره.

UT 3 . برای PC میسازیم. من مشغول یادگیری اش هستم.
یکم از Assassin Creed یاد بگیریم! خیلی حال میده وقتی توی جاهایی که شبیهش رو توی واقعیت دیدی در دنیایی مجازی راه میری.
-تکاور

イスト, IEST , ایست

the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie, the cake is a lie
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
shayan12
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 18 اسفند 1386
تعداد ارسالها: 68

شنبه 21 ارديبهشت 1387 - 17:24
پاسخ بصورت نقل قول
سلام من معمولا پست نميزارم (در اكثر سايت ها ) ولي از اين پروژه خوشم مياد به نظر من قبل از سال 1402 جنگ جهاني 3 شده Crying or Very sad بايد بگم كه من توي مدل سازي محيط با 3d max كارم بد نيست ولي اگه يه شات مي خواي فعلا بخاطر امتحانا شرمندم ولي آهنگ هم مي تونم بسازم يه نمونه رپ متالشو واست ميزارم
http://faryadezirzamini.persiangig.com/terajedi.wav
PDT_002 Evil or Very Mad

نويسنده
پيغام
aliam
بازی ساز
بازی ساز

شنبه 21 ارديبهشت 1387 - 20:02
پاسخ بصورت نقل قول
سلام Surprised
عجب قاطی پاتی شد. پس شما هم می خواین آخرین تلاشتون رو انجام بدید. بعد از مسابقه اپیک خیلی فکر کردم تا یک مپ بسازم ولی هنوز کاری رو به طور جدی شروع نکردم. پس میشه کاری کرد فقط من قبلش باید یکم برنامه هامو هماهنگ کنم. فعلا میتونم بگم از ساعت 2 بعدازطهر به بعد در زمینه آنریل ادیتور میتونم با شما همکاری کنم.ولی چند تا نکته؟
1- باید pc همراه داشته باشیم (من باید از مشهد pc رو بیارم)؟
2- چه مدتی، زمان بندی شما تعریف شده؟
3- اگه احتمال کنسل شدن پروژه هست یا هر دلیلی که مانع کار بشه به من بگید.
الان مشهدم تا 10 15 روز دیگه میام تهران. برای هماهنگی بیشتر و جواب دقیق اونموقع باهاتون تماس میگیرم Razz .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
takavar2
در حال رشد
در حال رشد

1 شنبه 22 ارديبهشت 1387 - 14:57
پاسخ بصورت نقل قول
aliam نوشته:
سلام Surprised
عجب قاطی پاتی شد. پس شما هم می خواین آخرین تلاشتون رو انجام بدید. بعد از مسابقه اپیک خیلی فکر کردم تا یک مپ بسازم ولی هنوز کاری رو به طور جدی شروع نکردم. پس میشه کاری کرد فقط من قبلش باید یکم برنامه هامو هماهنگ کنم. فعلا میتونم بگم از ساعت 2 بعدازطهر به بعد در زمینه آنریل ادیتور میتونم با شما همکاری کنم.ولی چند تا نکته؟
1- باید pc همراه داشته باشیم (من باید از مشهد pc رو بیارم)؟
2- چه مدتی، زمان بندی شما تعریف شده؟
3- اگه احتمال کنسل شدن پروژه هست یا هر دلیلی که مانع کار بشه به من بگید.
الان مشهدم تا 10 15 روز دیگه میام تهران. برای هماهنگی بیشتر و جواب دقیق اونموقع باهاتون تماس میگیرم Razz .

بسیار خوب. من پس توی این چند روزه روی 3d max و فوتوشاپ تمرکز میکنم. شما هم یه نگاهی به Unreal Editor 3 که توی خود DVD بازی UT3 هست یه نگاه بنداز.

۱- مانیتور و کی بورد و ماس داریم، ولی هارد با کارت گرافیک درست حسابی نداریم. باید pc یا Laptop خودتون رو بیارید که بتونه Unreal 3 رو حالا با هر کیفیتی که شده اجرا کنه. اگر بهیجوجه نتونستی یه هارد خوب بیاری بهم PM بزن تا یه فکری بکنم، ولی اگه میتونی بیاریش.

۲- برنامه روزانه اگه منظورته که من بین ۹ صبح تا ۸ شب هر روز هستم. برنامه کلی اینه که کار باید تا اوایل مرداد قابل نمایش باشه و تا اواخر مرداد کاملا تکمیل باشه و به پخشش که به عنوان یه نمونه هست اقدام بشه. حدف طراحی و ساخت یک قسمت بازی با کمیت محدود ولی با کیفیت بسیار بالا مخصوصا با تمرکز بر روی محیط اطراف بازی کن هستش.

۳- من تا ۳۰ مرداد ایرانم و محل کارم هم قطعا دستم خواهد بود. از اونجایی که خودم مایلم ساخت این مرحله رو به صورت جدی دنبال کنم، دلیلی برای کنسل شدن کار نمیبینم. وقت که داریم، کار رو هم یا بلدیم و یا می توتیم یاد بگیریم. پس یا علی

نقل قول:

سلام من معمولا پست نميزارم (در اكثر سايت ها ) ولي از اين پروژه خوشم مياد به نظر من قبل از سال 1402 جنگ جهاني 3 شده Crying or Very sad بايد بگم كه من توي مدل سازي محيط با 3d max كارم بد نيست ولي اگه يه شات مي خواي فعلا بخاطر امتحانا شرمندم ولي آهنگ هم مي تونم بسازم يه نمونه رپ متالشو واست ميزارم

آهنگ جالبی بود، ولی هنوز معلوم نیست که به چه جور آهنگی احتیاج پیدا کنیم. مدل ساز نیاز داریم.
کی امتحانات تمام میشه؟‌

イスト, IEST , ایست

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
aliam
بازی ساز
بازی ساز

1 شنبه 22 ارديبهشت 1387 - 20:23
پاسخ بصورت نقل قول
قبول. در مورد کار با ادیتور من چند وقت میشه شروع کردم و توی این 10 15 روز نیز بیشتر کارم همین خواهد بود. اما جواب قطعی یکم برام سخته. راستش بخواین باید از خیلی امتیاز ها صرف نظر کنم ولی توی این چند وقت فکرامو کامل میکنم و جواب قطعی بهتون میدم فقط جون من اگه گفتم آره یک موقع کنسل نکنید Idea .
در مورد سیستم یعنی اگر گرافیک و هارد رو بیارم مشکل حله. من یک گرافیک 6800 تپل دارم که از پس خیلی از بازی ها براومده با یک هارد 80 معمولی مشکلی نیست؟
و دوتا سوال دیگه؟ Embarassed
1- از مسابقه اپیک که حتما خبر دارید برای اون هم برنامه ریزی کردید یا کار تفننی هست. بد نیست با یک تیر بتونیم دو نشون بزنیم. البته با نوع کار شما زیاد نمی خوره ولی میشه در موردش فکر کرد.
2-نوشتید تا 8 شب. یعنی بعد از 8 شب باید بریم Crying or Very sad یا امکان اقامت وجود داره؟
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011