Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> برنامه نويسي تخصصي DirectX و اصول برنامه نويسي تحت ويندوز -> فهرست خصوصيات موتور گرافيكي گروه توسعه بازي راه كهكشاني

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
sepul
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 41
محل سكونت: tehran

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 11:42
پاسخ بصورت نقل قول
!!!!

اين نامه توسط sepul در 1 شنبه 25 ارديبهشت 1384 - 14:22 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تعداد ارسالها: 124
محل سكونت: تهران

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 14:53
پاسخ بصورت نقل قول
دستت درست
خيلي وقت بود نيومده بودم سايت يعني اصلا اينترنت نيومده بودم
سرم خيلي شلوغ بود Wink ببخشيد ديگه
دمتون گرم

نويسنده
پيغام
aakh1361
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 آبان 1383
تعداد ارسالها: 56

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 17:38
پاسخ بصورت نقل قول
سلام galaxyroad عزيز
من به حرف هاي شما اعتقاد دارم و از اشتياق شما به برنامه نويسي گرافيكي خبر دارم چون قبلا حدودا يك سال پيش به سايتتون مراجعه كرده بودم و تو اونجا بود كه ديدم شما چه آدم با استعدادي هستيد چون اولين جاي كه آموزش دايركس و اپن جي ال رو به فارسي ديدم سايت شما بود و از بس جالب بود همه اطلاعات سايتتون روي هاردم save كردم و هنوز هم دارم ازشون استفاده مي كنم و خيلي خوشحالم كه شما در اين سايت عضو شديد
اميدوارم كه از صحبت هاي دوستان ناراحت نشيد چون بعضي از دوستان نمي تونن باور كنن كه كساني هم در كشور خودمون هستن كه در برنامه نويسي در هر زمينه اي به تجربه و تبهر بسيار بالاي رسيدن و ميتونن در سطح جهاني عرض اندام كنند خود من هم به عنوان يك برنامه نويس با بعضي از اين دوستان آشناي دارم و واقعا خوشحالم كه كساني در اين مملكت هستن كه بدون آموزش يا با آموزش بسيار كمي تونستن به اين مرحله از پيشرفت برسند و نكته اي رو به دوستان كه اين حرف ها رو باور نمي كنند بگم كه دوستان من شما فكر مي كنيد واقعا ياد گرفتن دايركس اينقدر سخت هست كه وقتي كسي ادعاي بحقي در اين زمينه مي كنه همه برچسب دروغ گويي بهش ميزنيد باور كنيد اين دايركس كه هيجي نيست كه اين همه بزرگش كردين و ياد گرفتنش رو يك كار غير ممكن مي دونيد وگرنه خود من كسي رو ميشناسم كه بدون اينكه درس انچناني خونده باشن در حال كار بر روي كرنل سيستم عامل كه سخت ترين قسمت سيستم عامل هست و تا جاي پيش رفته كه فكر كنم تا يكي دو سال ديگه بتونه به تنهايي يك كرنل بسازه و من اين حرف ها رو از روي تجربه مي گم خود من لاقل بيشتر از 5 سال هست كه به طور كامل برنامه نويسي اسمبلي مي كنم و براحتي ميتونم تشخيص بدم چه كسي راست مي گه و چه كسي دروغ اين رو هم بگم كه صحبتهاي يك برنامه نويس رو يك برنامه نويس ميفهمه همونطور كه صحبت هاي يك پزشك رو يك پزشك ميفهمه
مثل اينكه زيادي حرف زدم Smile اميدوارم كسي از صحبت هاي من ناراحت نشده باشه و برام سخت بود كه دوستان اينقدر نسبت به صحبتهاي و ادعاهاي ديگران بدبين بشان بقول يك از دوستان تا كسي رو نميشناسيش اگر حرفش رو باور نمي كني حرفش رو رد نكن
اميدوارم روزي اين عينك بدبيني رو از روي چشمامون برداريم و به دور برمون با دقت نگاه كنيم و ببينيم چقدر دور برمون ادم هاي با استعداد هست ولي ما اونها رو نمي ديدم
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تعداد ارسالها: 124

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 18:20
پاسخ بصورت نقل قول
سلام اصغر جان راستش من اولي كه اومدم تو اين سايت بازيهاي كوچيكي كه نوشته بودي رو ديدم خيلي خيلي خوشم اومد چند تا پيغام هم گذاشتم اما جوابي نشنيدم و فهميدم رفتي بد جوري حالم گرفته شد
الان كه ديدم نويسنده تو هستي خيلي خوشحال شدم
در مورد حرفات هم كه بايد بگم راست ميگي ايراني ها خيلي خيلي باهوشن اما 80٪ شون اين استعداد رو در راه خوبي صرف نميكنن !!!! نميدونم چرا Crying or Very sad
در هر حال اومدي خيلي خوشحال شدم

نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 19:03
پاسخ بصورت نقل قول
GalaxyRoad (هادی و علی)عزیز ساخت این موتور را به همه دست اندرکاران GalaxyRoad تبریک می گم. مدت زیادی بود که سایتتون رو آپدیت نکرده بودید. دیگه داشتم نا امید می شدم. راستی قرار بود یه اسم دیگه براش انتخاب کنید. فکر کنم Co2 بود!!!

نويسنده
پيغام
mammad
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 15 دي 1383
تعداد ارسالها: 190
محل سكونت: مفقودالاثر

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 19:13
پاسخ بصورت نقل قول
مهندس جان ساختن این موتور رو به همتون و همه کسانی که در موسسه راه کهکشان هستند تبریک می گویم . واقعا که خوشحالمان کردین Razz

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 20:37
پاسخ بصورت نقل قول
کنجکاو جان یا پای کنکوری بیکاری یا دانشجو.ی حسابداری هستیا؟
نرنجی!
تشکر خوبه Twisted Evil

ولی خوب بعضی از موتور خوششون نمیاد

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

شنبه 24 ارديبهشت 1384 - 22:04
پاسخ بصورت نقل قول
@redrat:
فكر مي كنم حق با شماست و سوالات بنده خودخواهي بوده اند...(سوال ها حذف شدند)
در ضمن اگر ايشان صلاح مي ديدند، خودشان براي كليه موارد توضيحات بيشتري ارائه مي نمودند (احتمالا بنده مي خواستم خودنمايي كنم Sad )

واقعا از طرح اين سوالات احمقانه و خودخواهانه عذر خواهي مي كنم و از اين به بعد سعي مي كنم تا تعداد پست هايم را الكي بالا نبرم... Very Happy

واقعا متاسفم... شرمنده... Crying or Very sad

بهتر است بنده در حوالي همان طرح قراضه خودم بمانم... Surprised و در سايت هاي خارجي با بيكارهاي ديگري مثل خودم صبحت كنم.(طبق معمول Sad )

-خداحافظ... موفق باشيد. Laughing

نويسنده
پيغام
ابن سينا
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 13 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 4

1 شنبه 25 ارديبهشت 1384 - 10:01
پاسخ بصورت نقل قول
با تمام احترامي كه براي redrat عزيز قايلم (همزه نداشت Sad ) ولي از كنجكاو عزيز تشكر ميكنم چون واقعا سوالات تخصصي كه پرسيده بود خودش يك كلاس درس بود
بخصوص براي فوق تازه كارايي مثل من !! Smile

فقط نمي دونم galaxyroad عزيز چرا جواب نمي ده ؟ Shocked
فكر كنم خيلي مشغوله ! Wink

نويسنده
پيغام
علي اسلامي
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 31 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 1
محل سكونت: mashhad

شنبه 31 ارديبهشت 1384 - 18:18
پاسخ بصورت نقل قول

دست مريزاد فقط يه دمو لازمه Cool

در مقايسه با موتور هاوك چطوريه (كيفيت و سرعت؟)
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 2 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011