Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> بسیار مهم!در نظر سنجی ما شرکت نمایید.

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

بسیار مهم!در نظر سنجی ما شرکت نما
نويسنده
پيغام
D4N005H
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 دي 1392
تعداد ارسالها: 2

1 شنبه 29 دي 1392 - 00:12
پاسخ بصورت نقل قول
بسیار مهم!در نظر سنجی ما شرکت نمایید. نظر شما کاربر گرامی برای ما مهم است.
سلام.

به اتفاق دوستان می خواستیم بازی ای درست کنیم که سند باکس (Open World) باشه. برای همین یه نظر خواهی زدم اینجا:

لینک نظر سنجی: http://www.esurveyspro.com/Survey.aspx?id=5bed57c9-e0df-4e38-9852-b811d82131da

لینک پستی که در مورد پروژه مان درآینده در بلاگم نوشتم: http://inftek.tk/post/22

اگه میشه برای هرچه باکیفیت تر ساختن بازی و اینکه اصلا چی بسازیم - هرچنذ من یک اهدافی رو مد نظر دارم - در نظر سنجی شرکت کنید. نظر سنجیه چند صفحه است که شاید دیگه بیشینه 10 دقیقه وقت بگیره و این چند سوال پایینم اگه میشه پاسخ بدید!

1) به نظر شما ساخت یه بازی سیمولاتور که بهتر بگم چیزی بین Sims و GTA باشه از طرف من و دوستانم و صد البته با کمک برخی از کاربران اینترنت و شما ها (دقت کنید ما اگه گرافیک بازی رو در حد همین شتاب در شهر هم بسازیم گل کردیم!) که رایگان باشه ارزش داره؟ آخه اگه بسازیم من باید هزینه گزافی بکنم تا به شهری که می خوام سه بعدی اش رو بسازیم با دوستانم سفر کنیم و اون رو سه بعدی بسازیم (البته نه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دقیق!).

توجه کنید که هرکسی در ساخت بازی بهمون کمک کنه در بخش Credits اسمش وارد میشه و بعد ها اگه سرویسی مانند DLC برای بازی ایجاد شد از حمایت ویژه تیم 5-6 نفره خودمون بهره می بره.

افرادی که احیاناً کاربر این فروم نیستند هم به آدرس فوق برن و در نظرسنجی شرکت کنند.

2) لطفاً در صورت امکان پیشنهاد بدهید که بازی چگونه باشد. آرکید یا سیمولاتور؟ من انتظار دارم حداقل افرادی هرچقدر هم کم این جا بیان و نظری یا چیزی مرتبط با موضوع این تاپیک بنویبسند. اینجوری برای من روشن میشه که چقدر مخاطب برای بازی خواهد بود.
(در دیگر فروم ها هم این پست رو میذارم تا اطلاع رسانی بهتری بشه)
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

2 شنبه 30 دي 1392 - 23:51
پاسخ بصورت نقل قول
what hell is that

نويسنده
پيغام
D4N005H
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 دي 1392
تعداد ارسالها: 2

4 شنبه 2 بهمن 1392 - 22:24
پاسخ بصورت نقل قول
Whatever it is, Just join the poll.
Then I'd thank you a lot Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011