Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> پیش بینی و قضاوت باشما

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

2 شنبه 18 آذر 1392 - 14:59
پاسخ بصورت نقل قول
كنجكاو, اگه درهای App Store و ... بروی ایرانیها مثل مردم دیگه براحتی باز بود یه چیزی ! کافه بازارم چنگی به دل نمیزنه نمونش بازی جدید که پویان و کوشا و بقیه بچه ها با همکاری هم درست کردن !؟ بنظرت نهایت فروشش به یه میلیون می رسه !؟ اونم برای شش نفر بجای دستمزد چندین ماه!؟ خب هر کدوم از دوستان این مدت می رفتن مسافرکشی بیشتر گیرشون می اومد . جواب اونهمه تخصص اونهمه نلاش چی میشه پس!؟
vahidpoor,
منم شدیدا با حرف های شما موافقم. درآمدهای گیم با آی تی اصلا قابل مقایسه نیست ولی توی دنیام همین طوره شما هیچوقت نمی تونی سیسکو رو با کونامی یا اکتیویژن مقایسه کنی. البته اکتیویژن کجا و فن افزار کجا!
بنظر من بازی سازی توی کشور ما بجز حیطه مستقل فعلا نمیتونه رشد کنه.بنیاد اصلا نباید به این زودیا بفکر بازی های AAA می افتاد و پول هدر می داد. اگه همین پول نصفش توی زمینه مستقل خرج میشد الان حرفی برای گفتن داشتیم

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

2 شنبه 18 آذر 1392 - 19:46
پاسخ بصورت نقل قول
ashkan_203, آقا من کلی باهات موافقم. توی اینجا بازی سازی بیشتر از مستقل بودن نمیره و جالب تر از اون اینه که اینجا همه میخوان برا خودشون بازی بسازن. الآن نگاه بکنی هر کی برا خودش یه تیم داره. اگه عقاید عوض میشد و افراد با هم متحد میشدن ما هم میتونستیم یه چیزی بشیم مثل 4A Games. یدونه شرکت بازی سازی درست جسابی هم توی کشور باشه کافیه. البته تنها این مسئله نیست، افراد کار درست هم کمه.

من میگم دست جمعی با هم بریم مسافر کشی Very Happy من خودم یه مدت تو فکرش بودم.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

3 شنبه 19 آذر 1392 - 08:15
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM نوشته:
ashkan_203, آقا من کلی باهات موافقم. توی اینجا بازی سازی بیشتر از مستقل بودن نمیره و جالب تر از اون اینه که اینجا همه میخوان برا خودشون بازی بسازن. الآن نگاه بکنی هر کی برا خودش یه تیم داره. اگه عقاید عوض میشد و افراد با هم متحد میشدن ما هم میتونستیم یه چیزی بشیم مثل 4A Games. یدونه شرکت بازی سازی درست جسابی هم توی کشور باشه کافیه. البته تنها این مسئله نیست، افراد کار درست هم کمه.

من میگم دست جمعی با هم بریم مسافر کشی Very Happy من خودم یه مدت تو فکرش بودم.

بخدا یه آژانس متوسطگردش مالی اش رو در نظر بگیری از خیلی از شرکت های بازی سازی ما بیشترهIdea
ولی خب من مسافرکشی رو امتحان کردم کار کسیه که هیچ هنر یا حرفه ای نداشته باشه.

با همکازی و متحد شدن شدیدا موافقم.کار های تیمی توی کشور ما به هیچ وجه پیش نمیره و باید این سنت شکسته بشه.
بنظرم کار خوبو توی این زمینه گروه سازنده گرشاسب کردن.اگه اشتباه نکنم همزمان با اینکه داشتن روی گرشاسب کار میکردن درآمد خودشون توی زمینه طراحی وب و ... در میاوردن. البته من اطلاعات کافی ندارم راجب این قضیه فقط شنیدم

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011