Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت کنسول سخت افزاری بازی -> پیاده سازی گوشی هوشمند

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

پیاده سازی گوشی هوشمند
نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

4 شنبه 17 مهر 1392 - 23:45
پاسخ بصورت نقل قول
بر و بچ من از غروب که فکر ساخت یه گوشی به سرم زده یه نفس دارم توی گوگل هم فارسی هم انگلیسی سرچ میکنم اما متاسفانه از خستگی جانم درآمد ولی یه منبع پیدا نکردم کلی هم توی فروشگاههای الکترونیکی داخل گشتم چیز خاصی عایدم نشد. اگه من بخوام یه گوشی اول سر هم کنم تا بتونم سیستم عاملی براش بنویسم چه کار کنم ؟ واقعا ذهنم هنگ کرده.کمک Embarassed

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 17 مهر 1392 - 23:52
پاسخ بصورت نقل قول
ashkan_203, خب نباید هم به نتیجه برسی, چون این خودش یه پروژه ی بزرگه, مثل این میمونه تو وب سرچ کنی چطوری یه بازی مثل THE LAST OF US بسازم. Smile

خب اول باید یه DEVICE طراحی کنی که شامل مادربود که میتونه پردازنه arm به عنوان cpu انتخاب خوبی باشه. ال سی دی هم میتونی از یه tft معمولی استفاده کنی. دیگه بقیش میمونه هنر الکترونیک و برنامه نویسی خودت. در نهایت با کمی خلاقیت و نصب سنسور gsm, gps و غیره میتونی تبدیلش کنی به یه smart phone خوب.

قطعات موردنظرت رو هم می تونی از فروشگاه کویر الکترونیک تهیه کنی.
ولی اینم بگم که این پروژه از نظر من از توان یه نفر خارجه. من خودم 1 ساله دارم یه ربات طراحی می کنم, پدرمو در اورده, این که دیگه جای خود داره.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 18 مهر 1392 - 00:08
پاسخ بصورت نقل قول
الان من یه پردازنده ARM انتخاب کرده بودم. قصد دارم یه ال سی دی تاچ معمولی هم فعلا براش بگیرم.سوکت کارت حافظه و یو اس بی و باتری و شارژر و بلندگو و میکروفن و ... بقیه چیزا سر جاش.
من فقط موندم کارهای مخابراتی رو چیکار کنم؟ یعنی با یه سنسور جی پی اس ، جی اس ام حله !؟

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

5 شنبه 18 مهر 1392 - 00:46
پاسخ بصورت نقل قول
برای این کار احتیاج به یه ماژول gsm داری. درست همون چیزی که تو تمام گوشیهای موبایل به کار رفته.
اینم یه نمونه ارزون قیمتش:

http://www.kavirelectronic.ir/eshop/product.php?id_product=1200062

فقط بازم می گم, راه اندازیش کار هرکسی نیست, من دو واحدش رو تو دانشگاه گذروندم, خیلی پیچیدس. باید حسابی به معادلات و مفاهیم امواج الکترومغناطیس و الگوریتم های مسیریابی شبکه و غیره مسلط باشی. از اون گذشته راه اندازی خود ماژول هم ساده نیست.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 18 مهر 1392 - 08:20
پاسخ بصورت نقل قول
من بیشتر هوس ساختن یه دستگاه چندمنظوره و نوشتن سیستم عامل مخصوصشو کردم. با این احتساب بخش مخابراتیشو میذارم برای بعدا

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011