Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> برنامه نویسی با زبان های C++ و Delphi و VB -> مشکل در نصب (مهم) visul studio 2012 RMT x86

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

پر ترفدار ترین زبان برنامه نوسی در ایران کدام است؟
C#.NET
0%
 0%  [ 0 ]
++C
0%
 0%  [ 0 ]
H D M L
0%
 0%  [ 0 ]
مجموع آراء : 0

مشکل در نصب (مهم) visul studio 2012 RMT x86
نويسنده
پيغام
senator_0011
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 18 مرداد 1392
تعداد ارسالها: 47

3 شنبه 2 مهر 1392 - 16:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

دوستان کمک من میخام این کامپایلر رو نصب کنم ارور میده اینم ارورشه:

http://s3.picofile.com/file/7948469565/capture3.bmp

واقعا بهش نیاز دارم کمک کنید اگه میتونید خیلی نیاز مندم به کامپایلر

فعلا Crying or Very sad

LLLOOOLLL

www.nazgraphic.rzb.ir

WwW.love.senator.lxb.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

3 شنبه 2 مهر 1392 - 17:32
پاسخ بصورت نقل قول
senator_0011, نسخه 2012 روی ویندوز 7 به بعد نصب میشه. بعد اینکه visual studio کامپایلر نیست بلکه IDE هست. بهتره که نسخه 2010 رو نصب کنی چون نسخه 2012 بخاطر ابزار هایی که برای ویندوز 8 داره یک مقدار شلوغ تره و اینکه نسخه 2010 روی XP هم نصب میشه.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
senator_0011
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 18 مرداد 1392
تعداد ارسالها: 47

3 شنبه 2 مهر 1392 - 19:04
پاسخ بصورت نقل قول
ممنون معلم برنامه سازی من برای زبان سی شارپ دات نت این رو معرفی کرد البطه گفتش نسخه 2010 رو پیدا کنم که من 2012 رو پیدا کردم ولی من به معلمم گفتم برای سی شارپ دات نت کامپایلر میخام گفت visual studio کامپایلر هستش.

ممنون ولی بازم سوءال برای سی شارپ دات نت یه کامپایلر معرفی کنید ممنون میشم ازتون.

(اگه میشه یه چیزی باشه که همه جا پیداشه)

فعلا Very Happy

LLLOOOLLL

www.nazgraphic.rzb.ir

WwW.love.senator.lxb.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 2 مهر 1392 - 20:46
پاسخ بصورت نقل قول
senator_0011, دوست من شما باید یکم در مورد برنامه نویسی اطلاعات کسب کنی. باید اول فرق کامپایلر ها و IDE ها رو بفهمی و اینجا هم جای توضیحش نیست چون مسائل پایه ای هستن. اگه میخوای #C کار کنی میتونی از نسخه 2003 تا 2012 نرم افزار visual studio یکیش رو نصب کنی. توصیه من 2010 هست چون جامعیتش بیشتره و (همه جا هم پیدا میشه).

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

3 شنبه 2 مهر 1392 - 21:59
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز ماهان که خیلی از چیزا رو توضیح داد فقط یه چیز نهایی رو بگم هر چند واقعن خیلی کلی هستش و کامل و کافی نیست ولی از هیچی بهتر هستش شما وقتی یه IDE رو نصب میکنی ( حالا حتمن نباید نصب کرد شاید مثل اکلیپس شما فقط اکسترکت کنی و اجرا، کلی گفتم ) تنها وظیفه ی اصلی ای که داره ایجاد یک محیط برای نوشتن هستش همین و بس حالا اینکه خیلی از این ide ها اومدن با بعضی از کامپایلر ها رو یا بطور پیشفرض نصب میکنن هماهنگ هستن و هم کامپایل رو خودش براتون به کامپایلر دستورش رو با فایل کد ارسال میکنه و هم براتون اجرا میکنه و دیباگر داره و ............ اینا اجزای اصلی نیستن ( یک نکته خیلی مهم ((( قسمت طراحی ظاهر برنامه یا همون فرم یا هر چیز دیگه که میگن اصلن ربطی به کد نداره پس با خودت این رو نگو که فلان زبان چرا gui نمیشه باهاش ساخت شدن رو میشه ولی ......... )))))) ********

بهترین توضیح که میشه برای فقط ide داد در مورد html هستش البته همین اول بگم اینجا از کامپایلر خبری نیستا قضیه فرق میکنه من فقط با اول قدم نوشتن که همه جا مرسوم هست برای کسی که تازه شروع میکنه توضیح میدن کار دارم
برای شروع برای اینکه بگن که اصلن مهم نیست کجا تگ های html رو بنویسی میگن توی notepad بنویس خوب همون رو تو میتونی توی aptana بنویسی میتونی توی dw بنویسی میتونی اصلن مستقیم توی ادیتور کنترل پنل هاستت اگر امکانش رو داشته باشه بنویسی

انقدر گیر نده که توی چی بنویسم مهم اینه که بلاخره شروع کنی و بنویسی نوشتن رو یاد بگیر چه با مداد چه با خودکار چه روی کاغذ خط دار چه روی کاغذ بی خط یا حتی شده روی سنگ بنویس فقط بنویس ( ولی همینطور در هنگام نوشتن اصول رو هم فراموش نکن )

به امید موفقیت

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

4 شنبه 3 مهر 1392 - 00:27
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, البته نوشتن html و کد های server-side توی هر مکانی جایز نیست! Very Happy (بدلیل مسائل انکودینگ) ولی در کل در مورد نوشتن آره، فقط باید برنامه نویسی کرد تا برنامه نویس شد.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

4 شنبه 3 مهر 1392 - 11:27
پاسخ بصورت نقل قول
@MahanGM,
اون که صد البت Idea شاید اگر میگشتی توی متن اشکالات خیلی بزرگتری رو هم پیدا میکردی PDT_002 ولی من منظورم فقط همون نکته ای بود که خودت توی یه جمله گفتی باید بنویسی تا نوشتن یاد بگیری وقتی نوشتن یاد گرفتی حالا میتونی خیلی خوب هم بخونی و ... Surprised

راستش بیشترین چیزی که منو ناراحت میکنه حرفی هستش که استاد این دوستمون بهش گفته حالا نمیدونم بنده خدا منظورش چی بوده و یا شاید هم دلیلی واسه اینطور گفتن داشته یا نه نمیدونم ایشالا که نیتش خیر بوده

موفق باشید ....

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011