Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> MOD سازی -> یه کمک کوچیک به برادر کوچیکتون !!!!!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

یه کمک کوچیک به برادر کوچیکتون !!!!
نويسنده
پيغام
INFERNAL
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 26 خرداد 1389
تعداد ارسالها: 5
محل سكونت: تهران

2 شنبه 17 آبان 1389 - 16:33
پاسخ بصورت نقل قول
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز بنده بياتي هستم و موتور udk رو دانلود کردم و چند روزي هست که دارم باهش کار ميکنم اما چند تا سوال در مورد کار با اين موتر برام پيش آمده که نميتونم به تنهايي حلش کنم و فکر کردم که شما ها ميتونيد کمکم کنيد خوب سوال هام رو به ترتيب مينويسم
1-چه جوري ميتونيم از چند material در يکsheet استفاده کنيم ؟ ( مثالا" من يک sheet درست کردم و يه material بهش دادم خوب تمام شيت رو اون material فرا ميگيره حال من موندم که چجوري از چند تا متريال در يک شيت استفاده کنيم )
2- به چه صورت آب يا درياچه به map خود اضافه کنيم ؟ (مثالا" ما material آب رو به صورت آماده در Engine داريم و فقط ميخاهيم که يک درياچه به Mapخود اظافه کنيم )
3-چگونه ميشه که Sheetهم تحت تاثيterrine قرار بگيره ؟ اصلا" اين کار امکان پذير هست ؟

(منظورم اين است که مثالا" ما ميام و يک sheet توليد ميکنيم و بعدش هم يک terrine درست مينيم حال ميخاهيم که با تريين sheet رو تحت تاثير قرار بديم و براي map خود پستي بلندي درست کنيم )

4-سوال بعديم اين بود که آيا ابزاري در udk براي انتخاب دسته جمعي مدل هاي سه بعدي قرار دارد ؟ ( براي مثال ما ميايم 60 تا مدل 3d وارد editor ميکنيم و بعدش ميخاييم که تمام مدل هارو با هم ديگر و در يک زمان انتخاب کنيم )

5- سوال بعديم اينه که تکنيک lens felaer چيست و چجوري بايد ازش استفاده کنيم ؟ ( راستش من يکي از اين افکت ها رو که به صورت آماده در موتر بود رئ وارد Editor کردم اما کار نکرد اگه ميشه توضيح بديد که اصلا" چوره کار ميکنه ؟ )

6- سوال بعديم در مورد سايه ها است اين که چرا وقتي يه نور وارد Editor ميکنيم و يم مدل 3d رو هم وارد ثيهفخق ميکنيم هيچ سايه اي پشت جسم ايجاد نميشود ؟ ( اگه ميشه يکم هم از نور هاي که udk آژ آن ها پشتيباني ميکند هم يه تو ضيحي بدبيد مثلا" اي ن که هر نور در کجا مورد استفاده قرار ميگيرد )

7-سوال بعديم در رابطه با يکي از ابزبار هاي udk هست ميخاستم بدونم که آن چهار موردي در نوار ابزار سمت راست نوشته ( csg subtract , csg add ,csg intresecet و csg deintresecet ) در مورد چيه و کاربدشون چيه ؟

7- راستش آخرين مورد يک سوال نيست بلکه يه درخاست هست ميخاستم اگه بشه يه مقاله اي هم درمورد واسط کاربري موتور ud
k بنويسيد .

ميدونم که سوال هام مسخره به نظر ميرسه ولي خوب ما هم تازه کاريم , اخوي ها ممنون ميشم که به سوال هام جواب بدين آخه خدا وکيلي کسي پيدا نميشه که به سوال هام جواب بده و فقط اين جاس که واسه بچه هايي مثل ما ارزش قائل ميشن .
عاجزانه از برادرا تقازا میکنم , کمکم کنید

با تشکر عمران نبي بياتي
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011