Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> :: نرم افزارهای ساخته شده توسط اعضای سایت

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3

نويسنده
پيغام
sina2006
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 16 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 288
محل سكونت: رشت

3 شنبه 2 مهر 1387 - 08:05
پاسخ بصورت نقل قول
به نام خدا

سلام

خوب با توجه به این که تابستان گذشت و فصل کنکور برایه تمامی محصلین
و انواع کنکور دولتی غیر انتفاعی فراگیر پیام نور و.......... و قبول شدن و پذیرفته شدن بسیاری از افراد در دانشگاهها و مراکز دولتی و غیر دولتی تموم شد

حال برایه ثبت نام در دانشگاه چه کار می کنید آیا با قوانین دوره های کاردانی (فوق دیپلم) کارشناسی (لیسانیس) و یا حتی کارشناسی ارشد آشنایی دارید نحوه ثبت نام شرایط کلی تغییر رشته انتخاب واحد
دوره شبانه روزانه مشروط مهمان شدن و....................................هزاران سوال دیگه

پیشنهاد من به شما استفاده از نرم افزار آموزشی قوانین دوره های دانشگاهی (پروزه دانشگامه)

آیین نامه مطابق آیین نامه دانشگاهها کشور مصوبه 67 است

در این آیی نامه سعی شده متون خلاصه تر باشه تا کاربر به راحتی مطلب رو درک کنه.(برایه دسته بندی موضو عات واقعا مکافات کشیدیم)
نسخه استفاده شده ماکرومدیا فلش 8 میباشد

در نرم افزار چند راهنما به صورت PDF قرار گرفته شده و نیازی به راهنمایی نیست (توضحات داخلشه)

لینک دانلود نرم افزار (موتور جستجو)

http://www.4shared.com/account/file/62500526/8d590e34/ChamranGhavanen.html

با تشکر

محمد:rose:

www.amoogame.blogfa.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر آدرس AIM نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN شماره ICQ

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

3 شنبه 2 مهر 1387 - 14:02
پاسخ بصورت نقل قول
--------=

خسته نباشید.
برنامه مشکلات اساسی در طراحی ظاهر و همچنین فرم کار داره.
منوهای popup مربوط به جستجو که باز میشن دیگه نمیشه بستشون!

البته مطمئنم این ضعف ها به خاطر اینه که معمولاً معتقدیم برای پروژه های دانشجویی گذاشتن وقت و انرژی وقت تلف کردنه! (دقیقاً منم موافقم!)

من بهش از 5 نمره 2 میدم.

موفق باشید. Arrow

--------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
sina2006
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 16 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 288
محل سكونت: رشت

3 شنبه 2 مهر 1387 - 14:52
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

اول به خاط اون برخوردم ازتون عذر می خوام امیدوارم شما رو ناراحت نکرده باشم در هر صورت شرمنده تم ببخشید

رو نرم افزار می خواستم بیشتر کار کنم اما استادو دیدم خودمو دیدم گفتم آخه می خوای این همه جان بده برایه کی بساز ماس مالی کنه بره پی کارش البته بماند کنفرانس دادم تو جمع استادایه الکترونیک اونم چی کنفرانس نرم افزار کامپیوتری خیلی در کل خوب بود و ماکز نمره رو بهم داد همون 20

ممنون ازت منو هم دیگه واقعا فرصت نشد رو اوناکار کنم که یه دکمه ببندشون چشم رو اونا کار می کنم

ممنون ازت

موفق باشی

محمد Surprised

www.amoogame.blogfa.com
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر آدرس AIM نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN شماره ICQ

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

3 شنبه 2 مهر 1387 - 16:33
پاسخ بصورت نقل قول
----=

خواهش می کنم این چه حرفیه. من باید معذرت بخوام. Arrow

راستش منم اولین پروژه ی (؟) دانشجوییم یه بازش شطرنج بود که به همون دلیلی که شما گفتید کاملش نکردم (با پاسکال) :

http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=1752

البته استاد ما همچین ... هم نبود! (ولی با اجازه شما توی کلاسی که کمتر از %10 قبول شدن 20 گرفتم!!) (ناگفته نماند که آخرش معدل مدرکم حدوداً شد 13 !)

----=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

3 شنبه 2 مهر 1387 - 17:42
پاسخ بصورت نقل قول
ایول اساتید Very Happy .
واقعا تو دانشگاه های ایران چی کار میشه کرد ؟! من این خیلی وقته تجربه کردم !.
خودم به شخصه نه !. راستی آقای مهدیکو یه سوال اگه شطرنج رو ادمه میدادی متونستی درستش کنی من هم همین کار رو داشتم میکردم البته با گیم میکر ولی به یه جاهایی به مشکل میخوری تا الآن هم ندیدم کسی بازی شطرنج بده بیرون !؟. چون یسری اعمال داره که خودم بلدم ولی حال ندارم روشون کار کنم.

sina2006, میگم اون پایینه نرم افزارت نوشتی نسخه 1.0.5 این همه نسخع میخوای بدی ؟! Shocked

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011