Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> کتاب های الکترونیکی -> گنجینه های ساخت بازی

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

گنجینه های ساخت بازی
نويسنده
پيغام
XSN77
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 17 آذر 1383
تعداد ارسالها: 4

شنبه 6 فروردين 1384 - 14:39
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام خدمت دوستان عزيز و با تشكر از گردانندگان اين سايت بسيار مفيد و عالي

من شاهين هستم و خواستم من هم به مناسبت نوروز هديه اي ناقابل به دوستان خوبم تقديم كنم. هديه من، معرفي دو سايت است كه يكي مجموعه كاملي از eBook در زمينه هاي مختلف كامپيوتر از جمله صنعت بازي‌سازي است و دومي كه تقريبا همه لينك‌هاي كتاب‌هاي الكترونيكي مربوط به بازي‌سازي در سايت اول به اين سايت ختم مي‌شود يك سايت تخصصي و مجاني در رابطه با منابع، ابزارها و eBook هاي مربوط به ساخت بازي‌هاي كامپيوتري است.

البته خواهيد ديد كه اين مجموعه بهترين و كاملترين مجموعه ممكن است و من مطمئنم كه تا مدتها مشغولش خواهيد بود:
1-
http://giuciao.atspace.org/
http://giuciao.atspace.org/books/directx.htm
2-
http://free.gameres.com/

البته من چند پيشنهاد هم به گردانندگان محترم اين سايت دارم كه دوست دارم در اينجا با ايشان در ميان بگزارم:
1- اگر شما دوستان عزيز دسترسي به اينترنت پرسرعت داريد، چه خوب است كه منابع اين دو سايت را داونلود كنيد و از طريق همين سايت در اختيار همگان قرار دهيد. زيرا معلوم نيست كه امكانات اين دو سايت تا كي مجاني و در دسترس همگان قرار داشته باشد. البته اين امر مستلزم داشتن فضاي كافي براي ميزباني و اصلاح سيستم داونلود سايت است كه به ابزار هاي مديريت داونلود اجازه resume نمي‌دهد.
2- اگريك كار پژوهشي سازمان‌يافته و هدفمند در جهت بررسي و تحليل اين منابع و اگر امكانش باشد ارائه ترجمه و يا چكيده اين منابع توسط اعضا صورت گيرد بي‌شك ارتقاء علمي قابل قبولي را در ميان اعضاء شاهد خواهيم بود.
3- همانطور كه مي‌دانيد ما از قافله اين صنعت بسيار عقب هستيم و تنها چيزي كه ممكن است ما را به سرعت به اين قافله برساند جريان آزاد ، فراگير و سهل الوصول اطلاعات و دانش است. اين امر مستلزم برداشتن قيد و بندها و ايثار علمي است. اميدوارم اعضاي محترم اين سايت متوجه اين امر باشند و از بعضي منيت‌‌ها كه بعضا ديده مي‌شود دست بردارند.

با تشكر شاهين

زنده باد ايران ، پيروز باد ايران
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

شنبه 6 فروردين 1384 - 15:51
پاسخ بصورت نقل قول
شاهين عزيز

عضويت شما در سايت طراحان ايراني رو تبريك عرض ميكنم. در ضمن از اينكه وقت گذاشتين و پيشنهاداتون رو نوشتيد از شما تشكر ميكنم...

1
نقل قول:
- اگر شما دوستان عزيز دسترسي به اينترنت پرسرعت داريد، چه خوب است كه منابع اين دو سايت را داونلود كنيد و از طريق همين سايت در اختيار همگان قرار دهيد. زيرا معلوم نيست كه امكانات اين دو سايت تا كي مجاني و در دسترس همگان قرار داشته باشد. البته اين امر مستلزم داشتن فضاي كافي براي ميزباني و اصلاح سيستم داونلود سايت است كه به ابزار هاي مديريت داونلود اجازه resume نمي‌دهد.

متاسفانه فعال نبودن حالت Resume ، از مشكلات سيستم دانلود نيست و بطور شخصي غير فعال شده كه دليل اين امر هم وجود يكسري محدوديت هاست.... اميدوارم كه در آينده نزديك ، شرايطي فراهم بشه تا دوباره سيستم Resume رو فعلا كنم...

نقل قول:
3- همانطور كه مي‌دانيد ما از قافله اين صنعت بسيار عقب هستيم و تنها چيزي كه ممكن است ما را به سرعت به اين قافله برساند جريان آزاد ، فراگير و سهل الوصول اطلاعات و دانش است. اين امر مستلزم برداشتن قيد و بندها و ايثار علمي است. اميدوارم اعضاي محترم اين سايت متوجه اين امر باشند و از بعضي منيت‌‌ها كه بعضا ديده مي‌شود دست بردارند.

هدف اصلي از ايجاد اين سايت هم همون چيزي است كه خودتون عنوان كرديد... در ضمن خواهشمندم كه در صورت داشتن انتقاد و يا پيشنهاد ، اونرو به صورت شفاف و مستقيم بيان كنيد.... متاسفانه يكي از مشكلات اساسي ما ايراني ها ، اول عدم انتقاد پذيري و دوم عدم انتقاد صحيح از طرف مقابله...

براتون آرزوي موفقيت ميكنم
علي

نويسنده
پيغام
وصال
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 1 شنبه 15 آذر 1383
تعداد ارسالها: 29

5 شنبه 29 ارديبهشت 1384 - 16:25
پاسخ بصورت نقل قول
و البته كل كل الكي رو هم لطفا اضافه كنيد Wink
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

5 شنبه 29 ارديبهشت 1384 - 21:08
پاسخ بصورت نقل قول
عنوان طولانی بود اصلاح شد
و تبریک بواسطه ی ورود شما

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
هيتلر
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 7 تير 1384
تعداد ارسالها: 17
محل سكونت: برلين

جمعه 31 تير 1384 - 05:01
پاسخ بصورت نقل قول
mishe site daraye ketabhaye 2004 moarefi konid

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011