Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> معرفی نرم افزار کاربردی برای گیمرها و برای بالا بردن سرعت pc

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

معرفی نرم افزار کاربردی برای گیم
نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

شنبه 8 تير 1387 - 07:58
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان!
این تاپیک برای معرفی نرم افزار کاربردی برای گیمرها و برای بالا بردن سرعت کامپیوتر است

این نرم افزارا برای افرادی که میخوان سرعت کامپیوترشونو به راحت تریسن روش بالا ببرنLaughing

اولیش نرم افزاری به نام eBoostr هست که با اون میتونید از کول دیسک به جای رم استفاده کنید!
یعنی اگه رمتون 512 باشه و یه کول دیسک 500 گیگ داشته باشید ...

نرم افزار بعدی اسمش GameGain 2.18.2.2008 هست که میتونه سیستم شما رو به سیستم مورد نیاز بازی مورد نظر تبدیل کنه!!!

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

شنبه 8 تير 1387 - 22:35
پاسخ بصورت نقل قول
-------=

ممکنه لینکشون رو بگذاری. (پیشنهاد می کنم لینک از softpedia بگذاری و بدون ک.رک)

کول دیسک 500 گیگ دیگه چیه؟! جدید اومده؟ Shocked

-------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

1 شنبه 9 تير 1387 - 04:31
پاسخ بصورت نقل قول
michael_bier,
نميدونم چرا تا حالا اصلاتوي فكر وجود همچين نرم افزارهايي نرفته بودم !
ممنون

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 9 تير 1387 - 14:18
پاسخ بصورت نقل قول
mehdico,
الان توی چین یه استانه که توش فقط لوازم جانبی کامپیوتر هست دوست بابام برا خودش یه 1000گیگ اورده بود !!
در ضمن اگه یه سرچکی بزنی خودت پیدا میکنی خودمم میگردم ببینم لینکی ازش پیدا میکنم یا نه!

jonathan,
خواهش میکنم ( دیگه نمیدونم چی بگم!) Laughing Laughing

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

1 شنبه 9 تير 1387 - 20:34
پاسخ بصورت نقل قول
سلام،
در مورد فلش هایی با چنین حجم بالایی باید خدمتتون عرض کنم که قلابی هستند... مخصوصا چین! مارکهایی مثل Micro Vault شرکت Sony هستند که مدل قلابی اونا توسط چینی ها ساخته شده... Sad
( اگه به سایت خود سونی و شرکت های معروف دیگه مراجعه کنید می بینید که چنین چیزهایی هنوز ساخته نشده اند )

این فلش ها که به عنوان فلش های 160، 320، 500، 1000 گیگابایت و غیره فروخته میشن در واقع fake هستند و وجود خارجی ندارند... معمولا از کیفیت و قالب ریزی پایینی هم برخوردارن... و قیمت های بسیار پایین و نامعقولی دارند مثلا یه فلش 320 گیگابایتی قلابی رو میتونید به قیمت یه فلش 4 گیگابایتی واقعی! از چین بخرید... Wink

متاسفانه حتی اگه این فلش ها رو به کامپیوتر هم وصل کنید و از اون Properties هم بگیرید، حجم فلش 1000 گیگابایت (یا یه ترابایت) نمایش داده میشه... این کار با تغییر سکتور صفر هارد (MBR) انجام میشه و باعث نمایش اطلاعات و حجم های غیر واقعی میشه و کاربران رو به اشتباه میندازه...!!!

... الان پر حجم ترین فلش موجود در بازار 16GB ه و پر حجمترین هارد دیسک نوت بوکی ( که بعضا با فلش اشتباه میشه) 320GB ظرفیت داره در مورد هارد هم مطمئن نیستم ولی میدونم الان مدل هایی بالا 2TB در بازار وجود دارند که البته قیمت هاشون خیلی کاذب و بالاست...

موفق باشید... Arrow

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 10 تير 1387 - 06:33
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
كنجكاو,
وست عزیز من ! دوست برادر من یه 50 گیگ گرفته بود و خودم دیدم که کل 50 گیگ رو اطلاعات ریخته بود و پر کرده بود

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069

2 شنبه 10 تير 1387 - 09:30
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من هم گشتم و بيشترين حجمي كه تونستم پيدا كنم 32 گيگ بود كه هنوز وارد بازار ايران نشده چون سامسونگ تازه 3 ماه پيش تونسته چنين فلش ديسكي درست كنه ! و همه تو كفش موندن !!

http://gizmodo.com/gadgets/peripherals/samsungs-32gb-flash-drive-hard-disk-killer-161923.php
http://www.reghardware.co.uk/2006/09/18/tdk_flash_drive/

اين هم جالبه :

One man brought small souvenir from China. It is cool 32Gb Sony flash disk. The only problem is that it is fake

http://blog.savel.org/2007/06/17/fake-sony-usb-flash-disk/

اون وسيله 50 گيگي كه ديديد به احتمال زياد هارد ديسك نوت بوكي بوده ( البته من زياد اطلاعات ندارم طبق گفته كنجكاو جان مي گم ) كه البته من يه دونه 250 گيگيش رو ديدم Wink ( البته نمي دونم از لحاظ فني چه تفاوتي با فلش ديسك داره ) فقط موقع وصل كردن هواستون بايد به سيم كلفته و نازكه باشه Very Happy موقع وصل اول نازك بعد كلفت و موقع قطع برعكس Smile

نويسنده
پيغام
lord_akinak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 15 ارديبهشت 1386
تعداد ارسالها: 349
محل سكونت: Hell

2 شنبه 10 تير 1387 - 11:33
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

جالب شد....
چینی ها هم ایرانی صفت رفتار کردن ( شایدم ایرانیا چینی صفت رفتار میکنن ! )

برای خالی نبودن عریضه هم : آخرین ( و کم ترین ، بین 5 تا 10 تومن توی فروشگاه های مختلف اختلاف قیمت بود ) قیمت از hard هایه 250 گیگ نوت بوکی در بازار پایتخت 108 هزار تومان و 320 هم 153 هزار تومان ، همشون 2 سال گارنتی هم دارن .

نقل قول:
هواستون بايد به سيم كلفته و نازكه باشه

اینو خوب اومدی / Safe Remove هم فراموش نشه ... ( هدف از این پست ، نقل قول همین متن بود ! )

Mother mary miscarry
But we pray just like insects
The world is so ugly now
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011