Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> کتاب های الکترونیکی -> 4 کتاب در مورد Game Programming

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

4 کتاب در مورد Game Programming
نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

5 شنبه 5 آبان 1384 - 08:33
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

اولین کتاب کتاب خیلی جالبی به نظر می رسه در مورد تکنولوژی گرافیک های سطح بالا که در ذیل مشاهده می کنید :

=====================================================

Programming Techniques for High-Performance Graphics and General-Purpose Computation (Gpu Gems)

This sequel to the best-selling, first volume of GPU Gems details the latest programming techniques for today’s graphics processing units (GPUs). As GPUs find their way into mobile phones, handheld gaming devices, and consoles, GPU expertise is even more critical in today’s competitive environment. Real-time graphics programmers will discover the latest algorithms for creating advanced visual effects, strategies for managing complex scenes, and advanced image processing techniques. Readers will also learn new methods for using the substantial processing power of the GPU in other computationally intensive applications, such as scientific computing and finance. Twenty of the book’s forty-eight chapters are devoted to GPGPU programming, from basic concepts to advanced techniques. Written by experts in cutting-edge GPU programming, this book offers readers practical means to harness the enormous capabilities of GPUs.

Major topics covered include:

Geometric Complexity
Shading, Lighting, and Shadows
High-Quality Rendering
General-Purpose Computation on GPUs: A Primer
Image-Oriented Computing
Simulation and Numerical Algorithms

ِDownload Here :

كد:
http://plg.lrn.ru/doc/graphics_gems_2.pdf

Game Coding Complete

It covers a range of topics that will appeal to the most discriminating programmers such as key "gotcha" issues that could trip up even veteran programmers. The new edition features expanded coverage of 3D programming, several new chapters on game interface design, game audio, game scripting, game engine technology, code optimization, production and scheduling, plus it now includes a CD-ROM packed with valuable source code and game development tools. The appendix offers solid advice on starting your own game company. The C language is used to explain specific programming concepts with added discussion of development with C# and Managed DirectX programming.

Download Here :

كد:
http://rapidshare.de/files/817715/McShaffry.chm.html

Game Interface Design

The interface is the heart and soul of a video game: it is the integral piece that allows a player to interact with the game. In order to create a great interface, you must carefully plan every detail. "Game Interface Design" helps you outline each step and define the goals for your interface. It covers the interface from the first image that appears onscreen to the information displayed during game-play. You?ll cover basic design and art principles, explore the world of interface buttons as you learn how to create your own functioning button, and find out how to substitute images and icons for onscreen text. You?ll also learn how to incorporate animation and use Flash to create an amazing, interactive interface. Along the way, you?ll get a glimpse into the video game industry, including developer and publisher relationships, schedules, budget constraints, and politics of the industry.

Download Here :

كد:
http://rapidshare.de/files/1169878/Muska.And.Lipman.Game.Interface.Design.eBook-YYePG.zip.html

Game Programming All in One

When combined with Visual C++, Game Programming All in One provides everything you need to get started as a game developer. Divided into increasingly advanced sections, it covers the most important elements of game development. Less experienced developers can start with the basics of C++ programming and can test their skills by developing two simple text games.

ِDownload Here :

كد:
http://plg.lrn.ru/doc/game_programming_all_in_one.pdf

این 992 صفحه هست . جالب باید باشه .

امیدوارم مفید باشه . موفق باشید . Surprised
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تعداد ارسالها: 298

5 شنبه 5 آبان 1384 - 11:59
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
ایول
چه کتابهای ردیفی گذاشتی البته من فکر نکنم آخری خوب باشه من که پیشنهادش نمی کنم خیلی قدیمی هست

[img]http://barnamenevis.org/forum/image.php?type=sigpic&userid=6875&dateline=1258101798[/img]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

5 شنبه 5 آبان 1384 - 12:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من این کتاب سومی را تا 98% دانلود کردم دوباره رپیدشیر منو انداخت بیرون یه پاس ازش گیر اوردم و دانلود کردم یک حالی داد.
حیف که کتاب قبلی را پاک کرده بودم مگر نه بقیشو دانلود می کردم.

[img]http://barnamenevis.org/forum/image.php?type=sigpic&userid=6875&dateline=1258101798[/img]
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تعداد ارسالها: 325

5 شنبه 5 آبان 1384 - 23:07
پاسخ بصورت نقل قول
خواهش می کنم . والله من که تا حالا هر چی از RapidShare دانلود کردم همچین مشکلاتی نداشتم به هر حال محصولات Warez این مشکلات رو داره دیگه Idea
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

جمعه 6 آبان 1384 - 00:30
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
می دونی مشکل کجا بود من با دانلود اسلیتور دانلود کردم و اون قسمت اخر می زد تو قابلممون من هم گشتم و پاسشو پیدا کردم و به عنوان عضو وارد شدم و حالی کردم حالا هر چند تا که بخوام دانلود می کنم هر وقت خواستم و ... Laughing

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

جمعه 6 آبان 1384 - 02:01
پاسخ بصورت نقل قول
بهترين برنامه براي دانلود كردن برنامه flash get1.6 . خيلي حرفه اييه . اكسلريتور خيلي وقتا فايل ها رو خراب ميكنه و ضد حال ميزنه . ولي من در مدت يكسال كه از فلش گت استفاده كردم حتي 1 مگابايت رو هم از دست ندادم . من اين رو توصيه ميكنم با همه اين سايت هاي دانلود هم به خوبي كار ميكنه .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

جمعه 6 آبان 1384 - 09:55
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
نه وقتی اصلا می خواهی با اکانت مجانی از سایت دانلود کنی نوشته نمی شه نمی توان از برنامه های دانلود استفاده کرد برای اینکه خیلی زدحال بزنه اخرسر قعطش می کنه مگر نه با یوزر و پاس ورد راحت دانلود می کنه

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

شنبه 7 آبان 1384 - 01:10
پاسخ بصورت نقل قول
با یوزر و پسورد در راپید هم سرعت بیشتره هم می شه بقیشو بعدا دانلود کرد
هم لازم نیست واسه تایمر واستید Cool

کتاب آخریو فکر کنم نسخه ی جدیدشو گذاشته باشم نمی دونم
کتاب اولی هم عالیه دارم دانلود می کنم

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

2 شنبه 8 اسفند 1384 - 12:41
پاسخ بصورت نقل قول
از کتابها ممنون ولی اون کتاب اولی که گذاشتيد Graphics Gems هست نه GPU Gems
من خودم دنبال GPU Gems هستم منتهی پيدا نکردم هنوز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011